Znaki zodiaku w związku

Astrologia ma sporo do powiedzenia, jeśli chodzi o dopasowanie dwójki ludzi do siebie. W końcu istnieją znaki zodiaku, które są ze sobą kompatybilne, ale również takie, które raczej nie stworzą udanej relacji. Jakie są znaki zodiaku w związku? Oto wszystko, co warto wiedzieć na ten temat.

Baran

Baran jest zarozumiały, ma silną wolę i lubi zwyciężać. Potrafi być wybuchowy. Jeśli czegoś chce, to chce to od razu. Z tego powodu trudno mu będzie dogadać się z Panną i Skorpionem. Panna będzie dla niego zbyt spokojna, nie będą się jej podobały wszystkie spontaniczne decyzje Barana. Skorpion z kolei jest dla niego zbyt emocjonalny i zazdrosny. Chociaż pod względem seksualnym stworzyliby idealną parę, to poza łóżkiem tylko by się kłócili.

Byk

Byk słynie z wygody i hedonizmu. Potrafi być niezwykle lojalny, ale ważne jest też dla niego to, aby można było polegać na jego ukochanej osobie. Właśnie to mogą mu dać Wodnik i Strzelec. Wodnik jest typem emocjonalnym oraz intelektualnym, natomiast Strzelcowi spodoba się to, że Byk będzie do niego przywiązany.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt zazdrosny partner to najgorsze, co może im się zdarzyć w związku. Dlatego trudno będzie im stworzyć związek z Rakiem i Skorpionem, które są po prostu zbyt zaborcze. Bliźnięta uwielbiają życie towarzyskie, a Rak wolałby spędzać z nimi czas w domu. Skorpion ukrywałby swoje uczucia, a najlepiej czułby się na bezludnej wyspie.

Rak

Rodzina, emocje, miłość i troska – to wszystko może zapewnić Rak. Niestety, ale nie każdy lubi, gdy ktoś się tak mocno o niego troszczy. Takimi znakami zodiaku są na przykład Baran i Wodnik. Nadmierna opieka może doprowadzić je do szaleństwa, a taki rodzaj relacji może być dla nich duszący.

Lew

Lew potrafi dobrze kierować swoim związkiem. Problemem jest dla niego, jeśli jego partner lub partnerka przyciąga więcej uwagi niż on. Wtedy robi się zazdrosny. Trudno mu będzie związać się emocjonalnie z Koziorożcem. Związek Lwa nie wyjdzie też z Bykiem ze względu na rywalizację.

Panna

Panna kocha powoli i rozważnie. Trudno jej wpuścić innych do swojego serca i życia. Nie lubi spontaniczności, trudno jej wyrażać uczucia. Najwięcej konfliktów może mieć ze Skorpionem i Rakiem. Te znaki doprowadzają Pannę do szaleństwa swoją spontanicznością.

Zobacz także:

Waga

Waga jest najbardziej elastyczna ze wszystkich znaków zodiaku. Często się zatraca, tak bardzo chce, żeby jej związek był idealny. Najtrudniejszym znakiem do stworzenia związku z Wagą mogą być Ryby. One żyją w swoim osobnym świecie, co nie sprawdzi się przy Wadze.

Skorpion

Skorpion jest niezwykle namiętny, zazdrosny, zaborczy i ma silną wolę. Trudno mu dogadać się z tymi znakami zodiaku, które nie rozumieją jego cech. Dla niego życie jest jak emocjonalny rollercoster. Wodnik i Baran mają podobnie silną wolę, przez co mogą tworzyć bardzo wybuchowy związek ze Skorpionem.

Strzelec

Strzelec ma tak duże poczucie wolności, że często uważa to za coś oczywistego w swoim związku. Najlepiej czuje się, gdy jego partner/ka pozwala mu iść własną drogą i podąża za nim. Nie uda mu się z Rakiem, który nie znosi, jak ktoś przesadza.

Koziorożec

Koziorożec znany jest ze swojego nastawienia na wynik. U niego w miłości nie ma żartów. Potrafi być ponury, czasem nieczuły. Mimo to, w środku bardzo kocha, jednak trudno okazywać mu uczucia. Baran będzie dla niego zbyt uparty, nie poradzi sobie też z ekstrawertycznością Bliźniąt.

Wodnik

Wodnik nie jest typowym „kochankiem”. Trudno mu okazywać emocje w związku. Jeśli Rak i Ryby zbyt szybko zapragną deklaracji, mogą go wystraszyć. Wodnik prowadzi swoje życie i związki na własnych zasadach, wszystko robi po swojemu. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka mogą wydawać się podobni, ciężko mu będzie też Koziorożcem.

Ryby

Nawet marzycielskie, romantyczne Ryby potrafią czasem zaciągnąć hamulec. Dla nich najważniejsze są romantyzm, mistycyzm i sztuka. Jeśli ktoś nie ceni podobnych wartości, trudno im będzie się dogadać i stworzyć harmonijną relację. Dlatego też Bliźnięta i Wodnik nie są znakami dla Ryb.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.hu