W sezonie Ryb 2024 będzie naprawdę romantycznie! Szczególnie gorąco zrobi się u tych trzech znaków zodiaku. Jeśli jesteście na liście, już możecie zacząć świętować.

Sezon Ryb 2024: co przyniesie? Które znaki zodiaku zakochają się tej wiosny?

Od 18 lutego 2024 roku Słońce znajduje się w znaku Ryb, a my powoli zauważamy, że ponura zima dobiega końca. Wiedzą o tym również astrologowie, którzy przepowiadają sezon rodzącej się miłości. Gdy promienie słoneczne w końcu ogrzeją nasze twarze, poczujemy budzące się w brzuchu motyle. Nagle wszystko stanie się piękniejsze. Z czego to wynika?

Rybami rządzą dwie planety. We współczesnej astrologii jest to tajemnicza planeta, jaką jest Neptun, w tradycyjnej – Jowisz. Podczas gdy Neptun zarządza snami, podświadomością i emocjami, Jowisz niesie optymizm i miłość. Takie połączenie czyni Ryby beznadziejnymi romantykami – widzą miłość we wszystkich zakątkach wszechświata i kochają romansować. A gdy nachodzi ich sezon – swoją love energy oddają innym.

Nie oznacza to jednak, że nagle zaczniemy postrzegać wszystkich jako potencjalnych partnerów – zamiast tego będziemy romantyzować małe chwile. Szczyt słodkich uniesień przypadnie 11 marca – Wenus będzie wtedy w Rybach, a miłość i hojność po prostu wypłyną z naszych serc. Taka będzie atmosfera idealna, by umawiać się na pierwsze randki, snuć związkowe plany i porywać się na wielkie romantyczne gesty. 

Poszukajcie miłości, a z pewnością ją znajdziecie. Które trzy znaki zodiaku zakochają się tej wiosny? Tę szczęśliwą i wytęsknioną odnajdą na pewno Raki, Skorpiony i Ryby.

Rak

Mądrość: „Musisz pokochać siebie, by kochać innych”, znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości. Rak odkryje je na nowo w sezonie Ryb 2024. Zacznie zwracać uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widział – spojrzy na świat innymi oczami, a właściwie założy różowe okulary, które zimę spędziły w ciemnej szufladzie. Osoba, której odda serce już jest w jej otoczeniu. Kim jest? Tego dowiedzieć musi się sam. 

Skorpion

Skorpion obecnie uważa, że ​​nie jest gotowy na prawdziwą miłość. A to błąd! W życiu Skorpionów wydarzy się więcej w godzinę niż życiach innych znaków przez tydzień. Jeśli w tym momencie zaangażuje się w relację, prawdopodobnie czeka go coś absolutnie wyjątkowego. I nawet jeśli nie da szansy ​​​​romantycznej miłości, przyjaźń z tą jedną osobą wniesie do jego życia wiele ciepła. Uścisk bliskiego przyjaciela w odpowiednim momencie też może uleczyć zranione serce...

Zobacz także:

Ryby

Na wiosnę zakochają się również Ryby. Romantyczne marzenia na jawie szybko staną się rzeczywistością! Droga Rybo, działaj – teraz albo nigdy. Dzięki romantycznej atmosferze unoszącej się w powietrzu nie musisz bać się tego, co przyniosą gorące uczucia. Odważ się pójść o krok dalej. Kochaj, a wkrótce miłość wróci do ciebie ze zdwojoną siłą.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na glamour.de