Nowy rok to nowe możliwości, nowe szanse, ale również nowe wyzwania. Niektórych czekają też problemy, chociażby miłosne. Powiedzmy sobie szczerze – choć bardzo byśmy chciały, nie da się ich uniknąć. To część naszego życia. Na szczęście na nadejście części z nich można się przygotować (przynajmniej w pewnym stopniu). A co za tym idzie: odpowiednio zareagować. Wskazujemy trzy znaki zodiaku, które czekają miłosne rozczarowania w 2024 roku. Mniejsze bądź większe, do tego różnego rodzaju. Sprawdź, co mówią gwiazdy na ten temat.  

Znaki zodiaku, które czeka miłosne rozczarowanie w 2024 roku – Byk 

Pierwszy znak zodiaku, dla którego 2024 rok nie będzie najłatwiejszy, jeśli chodzi o miłość i relacje, to Byk. Według horoskopu miłosnego, nie wydarzy się nic spektakularnego. Osoby, które urodziły się pod tym znakiem zodiaku i są w stałych związkach, mogą spodziewać się walki charakterów ze swoim partnerem bądź partnerką. Jesteś jedną z nich? W takim razie nie pozwól, by wybujałe ego któregoś bądź którejś z was przejęło kontrolę nad twoim życiem uczuciowym. Mogłoby to bowiem osłabić waszą relację, a nawet doprowadzić do jej rozpadu. Nie jesteś w związku? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, gwiazdy ostrzegają, że początek 2024 roku nie jest dobrym momentem na angażowanie się w jakiekolwiek relacje romantyczne. Zachowaj ostrożność, ponieważ może się okazać, że osoba, z którą zaczynasz się spotykać, nie jest tą, za kogo się podaje (w mniej lub bardziej dosłownym ujęciu). Lepiej skup się na innych sferach swojego życia, np. na karierze i finansach. 

Znaki zodiaku, które czeka miłosne rozczarowanie w 2024 roku – Lew

Zodiakalny Lwie, twoje życie uczuciowe (w końcu!) ma szansę się ustabilizować. Ale... Nie wydarzy się to samo z siebie. Chcąc osiągnąć spokój, musisz poświęcić czas i uwagę temu obszarowi. Na szczególne perturbacje powinny przygotować się osoby urodzone między 23 lipca a 22 sierpnia, które są w stałych związkach albo spotykają się z kimś – nazwijmy to – casualowo. Gwiazdy mówią o problemach z komunikacją, które mogą doprowadzić do poważnych nieporozumień. Co gorsze, możesz poczuć się nieszczęśliwa lub nieszczęśliwy w tej relacji. Cóż, jeżeli tego typu emocje będą ci towarzyszyć dłużej, warto zastanowić się nad sensem jej kontynuowania. 

Znaki zodiaku, które czeka miłosne rozczarowanie w 2024 roku – Ryby

Osoby spod znaku Ryb też nie będą miały łatwo w 2024 roku. Przynajmniej w kontekście romantycznym. Należysz do tego grona? W takim wypadku nadchodzące miesiące upłyną ci pod znakiem niepewności. Nie bój się zadawania pytań (nawet tych trudnych) swojemu partnerowi / swojej partnerce albo osobie, z którą właśnie zaczynasz się spotykać. Pamiętaj jednak by zachować przy tym spokój i przysłowiową zimną krew. No i postaraj się nie wywierać presji na drugiej stronie, ponieważ to – niestety – może przynieść efekty odwrotne do zamierzonych.