Intrygujące i fascynujące - niektóre znaki zodiaku wyróżniają się swoją pasją i zmysłowością. Ten dar od Matki Natury można odczytać w układzie gwiazd. Istnieje pięć wyjątkowo atrakcyjnych i magnetycznych znaków zodiaku, których seksapil jest niepodważalny. Przed wami 5 najseksowniejszych znaków zodiaku!

Skorpion

Skorpion to zdecydowanie jeden z najseksowniejszych znaków zodiaku. Tajemniczy, intrygujący i niezwykle namiętny. Osoby urodzone pod tą konstelacją są niestrudzonymi i kreatywnymi kochankami. Dzięki swoim uwodzicielskim sposobom i urzekającemu spojrzeniu nigdy nie pozostaną niezauważone. Skorpion potrafi zaczarować każdego. Przedstawiciele tego znaku urodzili się, by uwodzić. Zostali obdarzeni przez naturę prowokującą, fascynującą duszą. Nie jest łatwo za nimi nadążyć, ale gdy znajdą odpowiedniego partnera czy partnerkę to polecą iskry!

Lew

Lew to prawdziwie ognisty i gorący znak. Pojawia się i uwodzi w specyficzny dla siebie sposób - zwłaszcza wtedy, gdy trzeba się wyróżnić i podjąć kilka wyzwań. Uwielbia się popisywać. Uwagę innych zwraca świetnym i modnym wyglądem. Niewiele mówi o uczuciach, ale swój temperament w całej okazałości pokazuje w sypialni. Na swojego wybranka/wybrankę patrzy z pożądaniem. Jego wpływ na drugą osobę może być znacznie silniejszy niż to, co ona sama sobie wyobrażała na pierwszym spotkaniu. Jednak przy Lwie trudno zachować zimną krew.

Rak

Rak to najbardziej romantyczny znak zodiaku. Jego uległa i kochająca natura czyni go również jednym z najseksowniejszych przedstawicieli zodiaków. Rzeczywiście trudno oprzeć się spojrzeniu Raka, a tym bardziej jego oddaniu i temperamentowi. Ma wrodzoną zmysłowość, która potrafi być naprawdę seksowna i atrakcyjna w oczach potencjalnego partnera/partnerki. Miłosna przygoda z Rakiem oznacza możliwość skorzystania z wszechogarniającego doświadczenia w każdym aspekcie - zarówno erotycznym, jak i sentymentalnym. Gdy chce, potrafi stracić zahamowania i nieśmiałość.

Byk

Byk wydaje się być powściągliwy i nieśmiały, ale kiedy przełamuje lody, okazuje się bardzo seksowny, prowokacyjny i drapieżny. Często nie jest świadomy swojego uroku. Ten znak nie lubi ostentacyjności, a to czyni go jeszcze bardziej pociągającym. A do tego jest szalenie zazdrosny! Wdzięk byka sprawia, że trudno mu się oprzeć.

Koziorożec

Koziorożec nie jest uczuciowy. Można uznać go za osobę chłodną i zdystansowaną. Jednak jego silny charakter jest wyjątkowo pociągający. To najbardziej gorących ze wszystkich znaków zodiaków, który kocha… się kochać! Jego temperament jest trudny do okiełznania. Często kieruje się instynktem. Flirt w każdej odmianie nie jest mu obcy. Mimo to, nie do końca zdaje sobie sprawę ze swojego uroku.

 

Zobacz także: