Anna Cieślak i Edward Miszczak są już po ślubie! Jedna z najbardziej zaskakujących i zarazem tajemniczych par w polskim show-biznesie przyrzekła sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w sobotę, 21 lipca, w Krakowie. Co ciekawe, wcześniejsze, nieoficjalne doniesienia mediów potwierdziły się. Ceremonia zaślubin znanej i cenionej aktorki teatralnej, filmowej, serialowej i dubbingowej (m.in. Anna z hitu Disneya, Kraina lodu) oraz dyrektora programowego kanałów Grupy TVN miała miejsce w zabytkowym kościele w Krakowie – Kolegiacie św. Anny.

Zamknięty ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Jak donoszą serwisy plotkarskie, na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczak zjawiło się w sumie około 200 osób. Zachowane zostać miały jednak zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii koronawirusa – każdy z gości musiał wcześniej przejść test w kierunku COVID-19.

Co więcej, drzwi do kościoła, gdzie odbyła się uroczystość, były pilnie strzeżone przez licznych ochroniarzy. Mieli oni sprawdzać, aby do środka weszli wyłącznie zaproszeni przez młodą parę goście. O wpuszczeniu dziennikarzy i fotoreporterów nie mogło być absolutnie żadnej mowy.

Jak udało się dowiedzieć serwisowi Jastrząb Post, 40-latka w dniu ślubu miała na sobie białą suknię od Natalii Jaroszewskiej, czyli projektantki bardzo popularnej wśród polskich celebrytek.

Tłum gwiazd na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Zarówno panna młoda, jak i jej ukochany, mają masę przyjaciół znanych z pierwszych stron gazet. Nic więc dziwnego, że na uroczystości zjawiła się cała plejada artystów i osobistości telewizyjnych, w tym oczywiście gwiazdy związane ze stacją TVN.

Przed krakowskim kościołem paparazzi udało się wypatrzyć m.in. Agnieszką Woźniak-Starak, Joannę Przetakiewicz i Rinke Rooyensa, Ewę Drzyzgę, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Małgorzatę Sochę, Dominikę Kulczyk, Monikę Olejnik, Martę Żmudę Trzebiatowską, Marię Prażuch, Katarzynę Kieli, Tomasza Ossolińskiego, Piotra Kraśko i Marcina Prokopa.

Nowożeńcom życzymy wyśmienitej zabawy na weselu i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zobacz także: