Anna Lewandowska to bezapelacyjnie najpopularniejsza polska WAGs, o czym świadczy chociażby jej profil na Instagramie, który aktualnie obserwuje ponad 4 miliony osób. Żona Roberta Lewandowskiego chętnie dzieli się w sieci nie tylko swoimi osiągnięciami na płaszczyźnie zawodowej, ale także kadrami z życia prywatnego. Nie dziwi zatem fakt, że trenerka i autorka kilku książek o tematyce zdrowego żywienia w komentarzach pod zdjęciami dostaje wiele pytań od followersów dotyczących męża i dzieci. 

Anna i Robert Lewandowscy planują trzecie dziecko? 

Anna Lewandowska raz na jakiś czas organizuje instagramowe serie pytań z fankami i fanami. Podczas ostatniej sesji Q&A jedna z obserwatorek lub jeden z obserwatorów zapytał trenerkę, czy wraz Robertem Lewandowskim planują trzecie dziecko. 33-latka nie pozostawiła pytającą/pytającego bez odpowiedzi. Jak się okazuje, polska power couple na razie nie myśli o powiększeniu rodziny. 

Szczerze zastanawiam się, co odpowiedzieć, haha. A tak serio, dziewczynki zapewniają nam atrakcji za 4 – przyznała Lewandowska pod filmikiem, na którym widać bawiące się córki pary. 

Przypomnijmy, że Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy zostali rodzicami w 2017 roku. 4 maja na świat przyszła upragniona córeczka Klara, a niemal równo trzy lata później, 6 maja 2020, para cieszyła się z narodzin drugiej córki, która otrzymała imię Laura. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski wielokrotnie wspominał w wywiadach, że bycie podwójnym ojcem to wielkie szczęścia i jeszcze większa motywacja do codziennej pracy. 

Hormon szczęścia jeszcze bardziej idzie w górę. Dwójka dzieci, dwie córeczki w domu... na pewno duma rośnie. (...) Dzieci dorastają, widzisz, że masz wpływ na osoby, które kochasz i które są przy tobie. Cieszysz się ich szczęściem i uśmiechem każdego dnia. To jest bardzo duży bodziec i motywacja nie tylko w życiu prywatnym, ale przede wszystkim zawodowym. To daje ci kopniaka, żeby jeszcze więcej pracować – mówił RL9 w rozmowie z Anitą Werner w programie „Fakty po Faktach” tuż po narodzinach drugiej pociechy. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski – historia miłości

Anna Lewandowska (z domu Stachurska) i Robert Lewandowski poznali się w 2007 roku. Dziś – po blisko 15 latach – tworzą jedną z najpopularniejszych i najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Ich wspólna podróż rozpoczęła się podczas obozu sportowego na Mazurach organizowanego przez warszawską Akademię Wychowania Fizycznego, której byli studentami. Jak wielokrotnie przyznawali w wywiadach, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też mówił „Lewy" na łamach magazynu „Viva!" jakiś czas temu. 

Jak udało mu się zdobyć serce ukochanej? Okazuje się, że ówczesny zawodnik drugoligowego Znicza Pruszków miał „dobrą bajer". Lewy ma dobrą bajerę nie tylko na boisku, mówiąc mi: „Słuchaj, daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz" – zdradziła Lewandowska w rozmowie z Wirtualną Polską. Co ciekawe, polski napastnik nie podejrzewał, że Ania trenuje na co dzień karate. Przypuszczał, że jest specjalistką od gry w tenisa lub... baletu. Ich pierwsza randka odbyła w jednej z warszawskich kawiarnii przy ulicy Chmielnej. Na drugie spotkanie wybrali kino. 

Zarówno Robert, jak i Ania nigdy nie ukrywali, że ich początki nie zależały do najłatwiejszych. W rozmowach z mediami często podkreślają, że wszystko, co osiągneli, zawdzięczają tylko swojej ciężkiej pracy. Nie pochodzimy z bardzo zamożnych rodzin. Ani Robert, ani ja nie mieliśmy łatwego dzieciństwa. Moja mama wychowała mnie i brata sama, bo tata odszedł od nas, kiedy byliśmy mali. Zajęłam się sportem, pewnie to była jakaś ucieczka od kłopotów. Robert też całe życie pracował na swoje sukcesy – wspominała lubiana przez miliony Polek trenerka w wywiadzie dla „Gali" w 2013 roku. 

Zobacz także:

Przełomowym momentem w życiu Anny i Roberta Lewandowskich okazała się przeprowadzka do Dortmundu, gdzie w 2010 roku pochodzący z Warszawy napastnik rozpoczął grę w tamtejszym klubie piłkarskim. Mój dom jest tam, gdzie jest Robert – podkreślała wielokrotnie czołowa polska WAGs, która wcześniej – także ze względu na karierę swojego przyszłego męża – zamieszkała z nim w Poznaniu, opuszczając rodzinne strony. Rok później, podczas rajskich wakacji na Malediwach, „Lewy" oświadczył się ukochanej, a ona powiedziała „tak".

Ślub odbył się 22 czerwca 2013 roku w Kościele św. Anny w Serocku koło Warszawy. Na ceremonii – oprócz najbliższych członków rodziny – nie mogło zabraknąć znanych gwiazd polskiego oraz zagranicznego show-biznesu. Wśród nich pojawili się m.in.: Cezary Pazura z żoną, Kuba Wojewódzki, a także koledzy z boiska – Jakub Błaszczykowski, Wojciech Szczęsny czy Mario Goetze. Co więcej, swoją obecnością zaszczycił również Juergen Klopp, ówczesny trener Borussi Dortmund.