Ashton Kutcher i Demi Moore poznali się w 2003 roku na przyjęciu wspólnych znajomych. Czy była to miłość od pierwszego wejrzenia? Być może, w końcu para zaczęła oficjalnie spotykać się zaledwie kilka tygodni później. Media rozpisywały się wówczas na temat znaczniej różnicy wieku zakochanych. Ashton dopiero wchodził wówczas w dorosłość, mając zaledwie 25 lat. Demi natomiast w wieku 40 lat była już po dwóch rozwodach i z trójką dzieci. To nie poróżniło jednak aktorów i 24 września 2005 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, by oficjalnie powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. 

Małżeństwo gwiazdy serialu „Różowe lata 70.” i byłej modelki trwało 6 lat, jednak zakochani nigdy nie doczekali się dziecka. Nie oznacza to jednak, że nie starali się o wspólną pociechę. 

Demi Moore straciła ciążę w 6. miesiącu

O tym, że Demi Moore i Ashton Kutcher spodziewali się dziecka dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się dopiero w 2019 roku, gdy amerykańska aktorka wydała swoją autobiografię zatytułowaną „Intymnie. Moje wspomnienia”. To właśnie tam 60-latka pierwszy raz przyznała, że wraz z Ashtonem planowali powiększyć rodzinę. Przypomnijmy, że Demi jest mamą trójki córek z małżeństwa z Brucem Willisem: 35-letniej dziś Rumer, 32-letniej Scout LaRue i 29-letniej Tallulah Belle. Dziewczyny były jeszcze małe, gdy Moore wzięła ślub z 15 lat młodszym Ashtonem Kutcherem. Nic więc dziwnego, że para starała się o wspólne dziecko.

Jak się okazuje, aktorka była w 6. miesiącu ciąży, gdy poroniła. Ashton opowiedział, jak poradził sobie z tym doświadczeniem w najnowszym wywiadzie dla „Esquire”. 

Strata ciąży, gdy myślisz, że zaraz zostaniesz rodzicem, jeszcze tak blisko porodu, to naprawdę bolesne przeżycie. Każdy radzi sobie z czymś takim na swój sposób. Kocham dzieci. Nie poślubiłbym kobiety z trójką dzieci, gdybym nie marzył o posiadaniu własnego. Wizja kolejnego malucha w rodzinie była wspaniała. Niestety, z jakiegoś powodu musiałem przejść przez to doświadczenie.

Choć powodów utraty ciąży może być nieskończenie wiele, Demi do dziś przekonana jest, że to jej zachowanie i pewne decyzje wpłynęły na poronienie. To była moja wina, jestem tego pewna. Gdybym nie wróciła do picia, nigdy nie straciłabym tego dziecka. Co więcej, nadal paliłam przez kilka pierwszych tygodni, nawet wtedy, gdy wiedziałam już, że jestem w ciąży. Byłam przygnieciona wyrzutami sumienia i poczuciem, że poronienie było konsekwencją moich nieodpowiedzialnych czynów

Ashton Kutcher nie wierzy w alkoholizm?

Przypomnimy, że Demi Moore w latach 80. zmagała się z uzależnieniem alkoholowym. Gwiazda przez prawie 20 lat stroniła od używek, jednak małżeństwo z Ashtonem skłoniło ją do powrotu na stare tory. Ashton kiedyś powiedział mi, że nie wierzy w alkoholizm. Uważał, że przecież każdy zna swoje granice i wystarczy ich przestrzegać. Chciałam być taką osobą – chciałam wypić lampkę wina do kolacji, jednego drinka na imprezie. Myślałam, że to coś, czego Ashton ode mnie oczekuje – czytamy w autobiografii aktorki.

Rzeczywistość była jednak zupełnie inna. Gdy gwiazda „Uwierz w ducha” prawie utopiła się w wannie, świętując swoje 45. urodziny, Ashton był wściekły. Jego reakcja była niezrozumiała dla Demi, która wierzyła, że jej mąż sam zachęcał ją do spróbowania poznania swoich granic

Zobacz także:

Finalnie obecność używek w związku Ashtona i Demi była jednym z wielu czynników, które przyczyniły się do rozpadu ich małżeństwa w 2011 roku. Media pisały wówczas również o zdradach Kutchera. Jak aktor przeżył rozstanie z partnerką, z którą spędził 6 lat?

Tylko rozwód jest w stanie sprawić, że czujesz się tak beznadziejnie. To jak porażka na ogromną skalę. Zawiodłem w małżeństwie. Trzeba przyznać się do tego, co zrobiło się źle i iść do przodu.

Dziś 44-latek od 8 lat jest mężem Mili Kunis, z którą ma dwójkę dzieci. Para, która poznała się jeszcze w latach 90. na planie serialu „Różowe lata 70.” wydaje się być naprawdę szczęśliwa. Czy w przypadku Ashtona okaże się, że nie do trzech, a do dwóch razy sztuka? Tylko czas pokaże.