Cara Delevingne i Ashley Benson zaczęły się spotykać ponad rok temu. Dziewczynom zależało jednak na prywatności - brytyjska modelka poinformowała swoich fanów, że jest szczęśliwie zakochana „dopiero” w czerwcu 2019. Ostatnio w mediach pojawiły się plotki, według których Cara Delevingne i Ashley Benson miały się zaręczyć - noszą bowiem takie same pierścionki (prawdopodobnie zaręczynowe). Modelka i aktorka są w sobie ewidentnie zakochane, do tego poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Okazuje się, że w miniony weekend Cara Delevingne wzięła ślub z Ashley Benson!

Cara Delevingne wzięła ślub z Ashley Benson! Wśród gości weselnych znaleźli się Sophie Turner, Joe Jonas i Charlize Theron

Jak podają zagraniczne media, na czele z portalem The Sun, Cara Delevingne i Ashley Benson wzięły sekretny ślub w Las Vegas. Konkretnie: w kaplicy, inspirowanej życiem oraz twórczością Elvisa Presleya. Panny młode poszły w ślady swoich przyjaciół - Sophie Turner i Joe Jonasa, którzy towarzyszyli im podczas ceremonii. Przypomnijmy, że gwiazda Gry o Tron oraz członek grupy Jonas również potajemnie pobrali się w Vegas. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ. Wśród gości weselnych pojawiła się również Charlize Theron. Właściciel kaplicy - Michael Kelly przyznał w rozmowie z The Sun, że dziewczyny podjęły decyzję o ślubie świadomie. Są pewne swoich uczuć.

Były pewne tego, co robią i wiedzą, co dla siebie znaczą - powiedział Michael Kelly

Niestety, Cara Delevingne, jak również Ashley Benson wciąż nie potwierdziły informacji związanych z ceremonią. W sieci nie ma także ślubnych fotografii. Patrząc na to, jak dziewczyny bronią swojej prywatności, przewidujemy, że na oficjalne oświadczenie z ich strony będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Na razie pozwólmy żonom nacieszyć się sobą. Gratulacje dla młodej pary!

Gwiazdy serialu „Wielkie kłamstewka” i Cara Delevingne z dziewczyną na przyjęciu z okazji ślubu Zoë Kravitz >>>