Dlaczego on nigdy nie pisze?

Wie to chyba każda z nas. Na początku jest świetnie, a on odzywa się cały czas. Niestety z czasem przestaje. Czasem po prostu nie można rozpoznać, co oznaczają te znaki. Podczas oczekiwania doprowadzasz się do szaleństwa, analizujesz każdą wiadomość, każdą reakcję na twoje Instastory, rozkładasz wszystko na czynniki pierwsze. Ale wcale nie musi tak być. Nie możesz cały czas czekać na jego ruch. Twoje życie nie powinno kręcić się tylko wokół tego. Te proste wskazówki pomogą ci pokonać niepewność, którą czujesz w stosunku do innych.

10 rzeczy, które sprawią, że on się z tobą skontaktuje

Zanim zaczniesz tworzyć sobie w głowie scenariusze, najlepiej zastanowić się najpierw, czy on nie ma w tej chwili dużo na głowie. Każdy z nas ma czasem taki okres, gdy dużo pracuje lub czymś się stresuje. Wtedy naszym priorytetem nie jest ciągłe korzystanie z telefonu. Jednak, jeśli chłopak olewa cię przez dłuższy czas, dostajesz od niego zupełne minimum, to jednak warto posłuchać siebie i odpuścić.

Uświadom sobie, że wcale nie musisz go gonić. Na pewno masz dużo więcej do roboty niż tylko wieczne rozmyślanie o nim i tym co robi. Dodatkowo, jeśli jesteś pewna siebie (co czyni cię również atrakcyjniejszą), wiesz co i kto ci odpowiada.

Co zrobić, gdy on nie pisze – ty też nie pisz

Oczywiście nie mówimy tu o każdym przypadku, a jedynie o sytuacji, w której chcesz go sprawdzić. Jeśli czujesz, że to tylko ty inicjujesz kontakt, sprawdź co się stanie, gdy kiedyś tego nie zrobisz. Ten jeden raz – nie pisz do niego. Brzmi łatwiej niż się wydaje i jest całkowicie wykonalne. Nawet jeśli będziesz miała kryzys i będziesz chciała sięgnąć po telefon, nie rób tego. Tak naprawdę nie masz nic do powiedzenia, a szukasz jedynie kontaktu.

Co zrobić, gdy on nie pisze – zrelaksuj się

Ten krok idzie w parze z pierwszym. Dosłownie usiądź wygodnie i bądź całkowicie sobą. Nie tylko przestaniesz tak dużo pisać, ale również dasz mu czas. Może on go potrzebuje, aby bardziej zatęsknić? Ty też masz swoje życie, swoje potrzeby, marzenia i cele, które powinny być na pierwszym miejscu. Poczekaj i zobacz co się wydarzy. Przede wszystkim nie martw się, jeśli on nie znajdzie dla ciebie czasu. Wtedy przynajmniej dowiesz się, że nie jest ciebie wart.

Co zrobić, gdy on nie pisze – bądź pewna siebie

Pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę u innych jest ich wygląd. Ale atrakcyjność nie ogranicza się tylko do wyglądu zewnętrznego. Zdrowa pewność siebie sprawia, że promieniejesz od środka i lepiej radzisz sobie z niepewnością. Nie zawsze jest to łatwe, czasami musi minąć trochę czasu, zanim ją w sobie wyrobisz. Jednak efekt jest zdecydowanie tego wart.

Co zrobić, gdy on nie pisze – flirtuj

Flirt to nie rywalizacja. Nie zawsze chodzi w nim o to, żeby zakończył się podbiciem serca drugiej osoby. Uśmiechaj się, bądź zabawna, zbliżaj się do drugiej osoby. Uważaj tylko, byle nie za bardzo, jeśli nie masz wobec tego kogoś pewnych intencji. Jeśli odkryjesz frajdę z flirtu, nie będziesz się już tak bardzo martwić tym, czy ktoś do ciebie napisał, czy nie.

Zobacz także:

Co zrobić, gdy on nie pisze – bądź szczęśliwa

Masz pracę, wspaniałych przyjaciół, mnóstwo świetnych rzeczy do zrobienia? Zrób je na spokojnie. W między czasie możesz pomyśleć, jak zrobić w swoim życiu miejsce dla kogoś, dla kogo jesteś priorytetem. Jeśli cieszysz się swoim życiem i jesteś szczęśliwa, to widać i przekazujesz tę dobrą energię dalej.

Co zrobić, jeśli on nie pisze pierwszy – realizuj swoje pasje

Twój potencjalny partner lub osoba, z którą akurat randkujesz nie zawsze musi wiedzieć, gdzie dokładnie jesteś i co dokładnie robisz. A jeśli jest zainteresowany, to pewnie zapyta. Kto wie, jeśli do siebie pasujecie, macie wspólne zainteresowania, może już niedługo zrobicie coś razem?

Co zrobić, jeśli on nie pisze pierwszy – bądź cierpliwa

Przestań się martwić. Nic nie dzieje się w mgnieniu oka, a zwłaszcza związki czy rozwój uczucia. Wręcz przeciwnie – im lepiej się znacie, tym łatwiej ocenić, czy dwie strony są naprawdę zainteresowane, czy to tylko chwilowy romans. Bądź spokojna. Jeśli jesteście macie być ze sobą, to będziecie.

Co zrobić, jeśli on nie pisze pierwszy – pozostań sobą i ze sobą

Jesteś wspaniałą osobą i oczywiście, twój związek jest dla ciebie ważny. Potencjalny partner również powinien to zauważyć. Masz swoje zdanie – trzymaj się go. Nie zmieniaj planów tylko dlatego, że on nagle przypomniał sobie o twoim istnieniu. Chyba, że coś takiego ci opowiada. Jeśli dużo dla niego znaczysz, będziesz to widzieć.

Co zrobić, jeśli on nie pisze pierwszy – postaw siebie na pierwszym miejscu

Teraz, gdy zobaczyłaś już, że naprawdę nie musisz spędzać każdej wolnej minuty na pisaniu do niego lub myśleniu o nim, przejmij kontrolę nad swoim życiem. Zrób coś z przyjaciółmi, zajmij się czymś, czego zawsze chciałaś się nauczyć. Zrób to teraz! Nikt nie powinien pochłonąć cię na tyle, że zapomnisz o sobie i swoich potrzebach.

Co zrobić, jeśli on nie pisze pierwszy – naucz się odpuszczać

Jeśli już naprawdę nic nie działa. Żyjesz swoim życiem, on i tak się nie odzywa, nie okazuje ani trochę zainteresowania, nadszedł czas, aby odpuścić. Nie potrzebujesz kogoś, kto nie potrzebuje ciebie. Zakończ ten rozdział i rozpocznij kolejny. To właśnie na sobie powinnaś się teraz skupić. A może już niedługo pojawi się ktoś, kto dostrzeże w tobie wszystko co najlepsze?

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na glamour.de