Są dwa takie weekendy w roku, kiedy na pustynię Indio w Kalifornii zjeżdżają się gwiazdy i influencerzy z całego świata. Powodem jest jeden z największych i najpopularniejszych festiwali muzycznych na świecie, czyli Coachaella. To nie tylko wielkie święto muzyki, ale również mody, bo stylizacje z kalifornijskiego festiwalu od lat wyznaczają trendy. Nic dziwnego, że częścią tego wydarzenia chcą być również polskie nazwiska, będące modowymi inspiracjami dla tysięcy, a nawet milionów. Nie zabrakło ich także w tym roku. A kogo dokładnie?

Zobacz także: Coachella 2019: transmisja na żywo online. Gdzie i kiedy obejrzeć koncerty Waszych ulubionych artystów?

Jessica Mercedes, Maffashion, Karolina Gilon i kto jeszcze pojawił się na festiwalu Coachella 2019?

Nie mogło być inaczej - na Coachellę po raz kolejny zawitała Jessica Mercedes. Jedna z najsłynniejszych rodzimych blogerek na festiwal zabrała swojego brata, Justina. To, jak się bawią w Kalifornii, możecie oczywiście na bieżąco śledzić na Instagramie Jess. Podobnie, jak w przypadku Maffashion. Kolejna z czołowych polskich influencerek bawiła się na koncertach m.in. Christine and the Queens oraz Billie Eilish (które zagrały w ramach pierwszego weekendu festiwalu), co wiemy także z jej relacji na Instagram Stories. Polską reprezentację na Coachelli tworzy w tym roku również Karolina Gilon. Uczestniczka programu Top Model miała okazję spotkać festiwalu jej wielką inspirację - influencerkę Nyané Lebajoę. I nie kryła z tego powodu radości, dzieląc się nią oczywiście ze swoimi followersami.

Zobacz także: Festiwale muzyczne 2019: ceny biletów na Open'era, Coachellę, Orange Warsaw Festival i inne popularne festiwale w Polsce i na świecie

Z kolei pierwszy raz na Coachellę zawitała Angelika Mucha. Instagramowa gwiazdka, funkcjonująca w sieci pod pseudonimem littlemooonster96, bardzo przeżywa ten fakt. Jak również to, że na scenie pojawiła się dawno niewidziana Selena Gomez, która wspólnie z DJ Snake’emCardi B i Ozuny wykonała kawałek Taki Taki. Angelika Coachellę spędza w towarzystwie Oli Nowak, czyli 1/2 duetu Beksy. Tylko i wyłącznie w duecie mogli pojawić się Marita Sürma Majewska oraz Daniel Majewski. Dla pary kalifornijski festiwal powoli staje się tradycją. Zazdrościmy!