Jeśli myślałyście i myśleliście, że to właśnie u boku komika Ericka André Emily Ratajkowski odnajdzie szczęście, to byliście w błędzie. Para rozstała się po mniej więcej miesiącu randkowania. Zapowiadało się poważnie. Modelka i komik zaliczyli parę wspólnych wyjść, nawet tych oficjalnych, a na Instagramie 39-latka pojawił się post z ich nagim zdjęciem. Zdecydowanie coś było na rzeczy. Teraz jednak modelka została przyłapana ze swoim ekschłopakiem

Emily Ratajkowsk i Eric André rozstali się

O tym, że świeży związek modelki i komika się właśnie skończył poinformowała nas sama Emily. Chociaż niedosłownie. 31-latka opublikowała na swoim TikToku nagranie, na którym leży topless na łóżku.

Co powinno się zrobić, gdy zakończy się situationship? – brzmiał napis w wideo. – Zacząć kolejny – pojawił się po chwili kolejny.

Wygląda więc na to, że dla gwiazdy relacja z Erickiem nie była niczym poważnym, a jak sama to nazwała situationshipem. Oznacza to, że byli ze sobą, ale ich związek nie był zdefiniowany.

Z drugiej strony, modelka i komik opublikowali wspólne zdjęcie na Instagramie, stając się przy tym Instagram official. Ratajkowski z pewnością nie zrobiłaby tego z byle kim, ponieważ z wielu jej licznych romansów/związków/relacji, które miała w ciągu ostatnich paru miesięcy, to właśnie z Andrém pokazała się w mediach społecznościowych. Wystąpili też razem publicznie na meczu koszykówki, kibicując drużynie Knicksów.

Wygląda jednak na to, że ta relacja (czymkolwiek ona nie była) jest już zakończona. Ratajkowski została sfotografowana z nowym (a tak naprawdę starym) chłopakiem! Zobaczcie z kim.

Emily Ratajkowski wróciła do swojego eks? Najnowsze zdjęcia na to wskazują

Pod koniec zeszłego tygodnia do internetu trafiły zdjęcia, na których widać modelkę oraz Orazia Rispo, czyli DJ-a, z którym łączona była w przeszłości. 31-latka została z nim przyłapana na pocałunkach w połowie października 2022 roku. No ale jak się można spodziewać ich relacja nie trwała zbyt długo, bo zaledwie miesiąc później Emily była już w związku z Petem Davidsonem.

Okazuje się jednak, że stara miłość nie rdzewieje. Ok, może nie było tam miłości, ale przynajmniej jakieś uczucie. Autorka książki „My Body” i 35-latek zostali sfotografowani, jak wchodzą do winiarni na Manhattanie. Randka była raczej casualowa, bo w tym stylu ubrani byli też główni zainteresowani. Emily założyła proste spodnie, sneakersy i czerwoną kurtkę, a Orazio bluzę i welurową kurtkę w kolorze khaki.

Zobacz także:

Niedawno gwiazda wyznała, że paparazzi niszczą jej wszystkie relacje, ponieważ od razu każdy się o nich dowiaduje. Wspomniała też, że również inni mężczyźni, z którymi spotyka się w danym momencie. Niewykluczone więc, że modelka wcale nie zakończyła definitywnie związku z DJ-em i właśnie teraz przyszedł czas na danie drugiej szansy tej znajomości