Emily Ratajkowski i Eric André spotykają się od kilku tygodni. Modelka po rozstaniu z ojcem swojego synka randkowała z różnymi mężczyznami, co było szeroko komentowane w mediach i co utrudniało jej sprawę, o czym mówiła. Deklarowała również, że póki co po prostu chce randkować i cieszyć się życiem. Wygląda jednak, że trafiła kosa na kamień i Emily znalazła partnera – choćby tylko na dłuższą chwilę – który jak ona nie ma problemu z nagością i podgrzewaniem nastrojów w sieci poprzez publikację hot zdjęć. Z okazji walentynek modelka i komik zdecydowali się bowiem na małą nagą sesję, którą opublikowali na Instagramie.

Emily Ratajkowski i Eric André z okazji walentynek opublikowali na Instagramie wspólne nagie zdjęcia

Najpierw wspólne wyjście na mecz i pozowanie w objęciach, a potem chwile sam na sam w domu i naga sesja? Tak Emily Ratajkowski i Eric André uczcili walentynki. Na koncie komika pojawiło się najpierw "nagie" Instastories z opisem „Happy Black History Month” a następnie post z dwoma zdjęciami podpisany  💘 💘💘💘💘Szczęśliwych Walentynek 💘💘💘💘💘. Widzimy jak komik leży nagi na kanapie jakby pozował niczym Rose do rysunku Jacka z „Titanica” (zresztą chwilę potem pojawiły się takie memy, jak i wiele innych, a Eric nie omieszkał opublikować ich w swojej instagramowej relacji), za kanapą jest duże lustro, w którym w oddali widać EmRatę, która robi zdjęcie. Modelka jest tylko w staniku. Cóż, w sieci zawrzało. Pojawiły się zarówno komentarze z sercami i takie, że to naprawdę gorąca para. Inne osoby postanowiły dać gwiazdorowi unfollow. Były i takie, w których przewijała się teoria, że komicy to najwięksi podrywacze. Porównano Erika do Pete'a Davidsona i przypomniano, że w przeszłości spotykał się z Tatyanąa Ali, Amber Rose czy Rosario Dawson.

Emily Ratajkowski i Eric André – historia związku (?)

Ratajkowski i André zaczęli spotykać się w styczniu 2023 roku. Wcześniej modelka widywana była z Petem Davidsonem. Po czym ten zaczął spotykać się z Chase Sui Wonders, koleżanką z planu. Wracając do EmRaty: ona i André zostali sfotografowani w Nowym Jorku 7 stycznia, kiedy roześmiani spacerowali sobie po Manhattanie. Po drodze wpadli do restauracji Sakagura, aby zjeść obiad. Spędzili tam trzy godziny.

Emily Ratajkowski – biseksualna singielka (?)

W lipcu 2022 roku Emily Ratajkowski sfinalizowała rozwód z mężem i ojcem swojego dziecka, producentem filmowym Sebastianem Bearem-McClardem. Od tego czasu widywana była z różnymi osobami. Mówiło się, że randkuje z Bradem Pittem czy DJem Orazio Rispo. Z kowli niedawno w swoim podcaście High Low Emily wspomniała, że ​​jako świeżo upieczona biseksualna kobieta po raz pierwszy eksperymentuje z aplikacjami randkowymi. I w ogóle eksperymentuje.