Są razem? To jednak tylko przyjaźń. Mają wspólne zainteresowania i spędzają razem dużo czasu. Spędzili razem Święto Dziękczynienia – musicie przyznać, że nagłówki w zagranicznych serwisach mocno mącą w głowie. Relacja Pete'a Davidsona i Emily Ratajkowski od początku stała się niezłą pożywką dla mediów. On dopiero co rozstał się z Kim Kardashian, będąc pierwszym mężczyzną, z którym celebrytka związała się po rozwodzie z Kanye (za co komik musiał surowo zapłacić, przepłacając zdrowiem psychicznym). Ona? Jest świeżo po rozwodzie z Sebastianem Bear-McClard, który jest nie tylko ojcem jej dziecka, ale i domniemanym poligamistą (no bo jak nazwać mężczyznę, który rzekomo wielokrotnie zdradził modelkę?). Razem tworzą więc duet, o którym wszyscy mówią. Sami zainteresowani długo nie potwierdzali plotek na temat swojej relacji, jednak czyny są głośniejsze od słów. Nikt chyba dziś już nie ma wątpliwości, że Emily Ratajkowski i Pete'a Davidsona łączy coś więcej niż przyjaźń. 

Emily Ratajkowski i Pete Davidson po raz pierwszy razem publicznie

Kilka dni temu pisałyśmy o tym, że Pete Davidson i Emily Ratajkowski spędzili razem Święto Dziękczynienia. Para została sfotografowana przez Selby’ego Drummonda w restauracji podczas uroczystego obiadu z grupą przyjaciół. Choć zdjęcie zrobione przez dyrektora marki Bumble szybko zostało usunięte, w Internecie nic nie ginie i fani oraz fanki zdążyli już zobaczyć fotografię i połączyć kropki. W końcu, jak podają zagraniczne media, Emily i Pete podobno „mieli się ku sobie” od kilku miesięcy

Czy w końcu zdecydowali się na kolejny krok i wejście na wyższy poziom? Wszystko na to wskazuje. W miniony weekend para pojawiła się na meczu nowojorskiej drużyny koszykówki. Podczas rozgrywek pomiędzy Knicksami a Grizzlies para siedziała w pierwszym rzędzie, z bliska obserwując jak reprezentująca Nowy Jork drużyna ponosi sromotną porażkę. 31-latka i 29-latek nie przejmowali się jednak wynikiem meczu. Dużo bardziej interesowało ich swoje towarzystwo. Na fotografiach roześmiana dwójka nie może oderwać od siebie wzorku. 

Choć para po raz kolejny nie osobiście nie skomentowała swojej zawiłej relacji, osoby z bliskiego otoczenia gwiazd informują, że Pete i Emily są razem już od kilku tygodni i jest im ze sobą dobrze. No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na potwierdzenie tych słów przez modelkę i komika. 

Emily Ratajkowski i Pete Davidson – zawiła relacja z happy endem?

Za Emily Ratajkowski niedawno jeszcze ciężko było nadążyć. Na początku października pisałyśmy o domniemanym romansie modelki z Bradem Pittem. Niewiele później 31-latka przyłapana została na czułym pocałunku z innym mężczyzną, który przez zagraniczne media szybko został okrzyknięty nowym partnerem EmRaty. Ta jednak szła dalej, dochodząc do Pete'a Davidsona, z którym spotyka się od kilku tygodni. Jak na razie nic nie zapowiada, by Emily myślała o kolejnej zmianie i dalszych poszukiwaniach materiału na długotrwałą relację.

Jeśli chodzi o Pete'a – komik w wakacje rozstał się po dziewięciu miesiącach z Kim Kardashian, jednak od tego czasu nie był widywany z innymi kobietami. Czy to oznacza, że wspólne publiczne wyjście jest dla 29-latka dużym krokiem? Tego możemy się już jedynie domyślać, jednak wierzymy, że komik traktuje relację z Emily poważnie.

 

Zobacz także: