Tak! Ikoniczna współpraca pomiędzy Pumą i marką Rihanny Fenty znów staje się faktem. Ten rok jest dla artystki zdecydowanie przełomowy i pełen ogromnych wydarzeń. Szczegóły na temat collabu nie są jeszcze znane. Na razie jedyne co zostało nam udostępnione to hasło przewodnie. Sprawdźcie.

Fenty x Puma powraca

Wczoraj profile Pumy i Pumy Sport Style opublikowały wspólny post na Instagramie, w którym została nam ogłoszona ekscytująca wiadomość.

She’s back – brzmi hasło przewodnie kolekcji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PUMA (@puma)

Jedyne zdjęcie, które zostało udostępnione to to ze sloganem, pod którym widoczne są dwa loga współpracujących ze sobą marek. W poście została oznaczona również Rihanna. Coming soon – brzmi podpis. W takim razie już niedługo możemy spodziewać się nowości od gwiazdy popu i sportowego giganta. Nie możemy się doczekać, co przygotowali dla nas tym razem.

Rihanna i Puma – współpraca, która trwa od prawie 10 lat 

Gwiazda po raz pierwszy podjęła współpracę z marką w 2014 roku. Była wtedy dyrektorką kreatywną działu odzieży damskiej. Przez parę lat projektowała dla Pumy ubrania i buty (Fenty x Puma Creeper, czyli jeden z jej projektów został uznany za but roku przez serwis Footwear News w 2016 roku).

 fot. Getty Images

W 2018 roku współpraca między Riri a Pumą zakończyła się. Właśnie wtedy bizneswoman zaczęła rozwijać swoje imperium Fenty. Stworzyła linię kosmetyczną i linię bielizny Savage X Fenty. Niedługo wyjść mają także produkty Fenty dla dzieci oraz do włosów. Od tego czasu o dalszej współpracy z Pumą nie było nic wiadomo. Teraz nie ma już chyba wątpliwości, że ulubiona współpraca modowa fanek i fanów niedługo ujrzy światło dzienne. Jesteśmy niemal pewne, że znowu okaże się wielkim sukcesem. Czekamy!