Rihanna jest jedną z tych gwiazd, o których po prostu nie przestaje się mówić. Niedawno, znalazła się w rankingu 100 najbardziej wpływowych osób na świecie, o czym informowałyśmy was TUTAJ, a kilka dni temu piosenkarka ogłosiła, że wprowadza nową linię bielizny.

Premiera kolekcji Savage x Fenty trafi do sprzedaży już 11 maja, ale jak dotąd nie znamy żadnych szczegółów związanych z jej ofertą. Jednak na podstawie zdjęcia z oficjalnego profilu marki, na którym widzimy samą Rihannę, możemy domyślić się, że będzie bardzo odważna i seksowna. Podejrzewamy również, że głównymi kolorami kolekcji będzie ostra, hipnotyzująca czerwień oraz delikatny róż. Wychodzi na to, że bielizna sygnowana nazwiskiem piosenkarki będzie bardzo spójna ze stylem samej Riri.

ZOBACZ TAKŻE: Rihanna piła alkohol z... bransoletki na Coachelli. Wy też tak możecie!

Prawdopodobnie, już niedługo na Instagramie @savagexfenty pojawi się więcej szczegółów dotyczących nowej linii bielizny stworzonej przez Rihannę. Powstała również strona internetowa, ale na razie można na niej zrobić, to zapisać się do newslettera. Musimy przyznać, że bardzo chcemy zobaczyć wszystkie produkty od Savage x Fenty, uważnie śledzimy Insta piosenkarki i na pewno powiadomimy was, jeżeli dowiemy się czegoś więcej! Stay tuned!