W sezonie wiosna-lato 2016 marka Puma zachęca do zdrowego i aktywnego trybu życia w modnym i streetwear’owym stylu. Najnowsza kolekcja wpisuje się w filozofię marki otwartej na trendy, a jednocześnie czerpiącej z tradycji.

W nowej odsłonie powrócą kultowe modele Pumy, w tym przede wszystkim sneakersy Eskiva o kształcie inspirowanym kultowym modelem bokserskiego buta Puma Gong z lat 70. Zaprojektowane przez Rihannę! Dostępne będą w kliku wariantach kolorystycznych - od klasycznej czerni i bieli po efektowne, metaliczne odcienie.

W aranżacji bokserskiego ringu na prezentacji nowej kolekcji spotkały się gwiazdy programu Top Model - Osi Ugonoh, Radek Pestka, Karolina Gilon oraz Jakob Kosel. Okazuje się, że rywalizacja może iść w parze z przyjaźnią. Osi Ugonoh i Karolina Gilon stanęły na ringu, włożyły rękawice i zaczęły swoją przygodę z boksem.

„Muszę przyznać, że bałam się treningów bokserskich, które kojarzą się z siniakami na twarzy i krwawiącym nosem. Dziś wiem, że nie o bicie chodzi, a o obronę, a poza tym boks świetnie kształtuje sylwetkę, co w zawodzie modelki ma duże znaczenie” – przyznała Karolina Gilon.

„Sport stanowi nieodłączną część mojego życia. Poznałam wiele modelek, które trenują boks i zachęcały mnie do podjęcia wyzwania. Z uczestnikami Top Modelstanowimy sportowy team i liczę na to, że tak już pozostanie” - dodaje Osi Ugonoh.

„Jest we mnie wola walki i determinacja do działania, co udowodniłem w programie. Mam nadzieję, że również w sporcie pokażę swoje inne oblicze. Będąc wielkim fanem mody zwracam uwagę na dizajn, a ubrania Pumy nie dość, że są wygodne, to jeszcze dobrze się prezentują” – dodał Radek Pestka.

Wiosenna kolekcja podzielona została na linie Sportstyle, Trening/Running oraz linię Fundamental. W linii Select opartej o współpracę z takimi projektantami, jak McQueen, Swash, States, Stampd LA, Alife czy Dee&Ricky nie zabraknie dizajnerskich klimatów cieszących się dużym uznaniem znawców mody.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z GWIAZDAMI Z TOP MODEL >>>