Hailey Bieber nie bez przyczyny jest jedną z najsłynniejszych współczesnych it-girls. Zawsze wygląda świetnie – zarówno jeśli chodzi o stylizacje (nawet jeśli zdarza jej się czasem złamać zasady obowiązującego dress code'u, jak choćby podczas oficjalnego spotkania z prezydentem Francji), jak i jeśli chodzi o cerę czy makijaż. I to niezależnie od tego, czy pojawia się na czerwonym dywanie, czy ubrana w dres i sneakersy wychodzi z przyjaciółkami (tak Kendall, o tobie mowa) po kawę na wynos czy na siłownię. Jak ona to robi? Właśnie uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła kilka swoich urodowych sekretów. A konkretnie, jak dba o siebie w te dni, kiedy nie ma zbyt wiele czasu na siedzenie przed lustrem czy – przede wszystkim – kiedy nie ma na to ochotę. Swoją „poranną rutynę dla leniwych” Hailey Bieber zaprezentowała w tutorialu. W dwóch częściach, bo – jako że, jak podkreśla, nie jest jeszcze wprawiona w nagrywaniu, pojawiły się pewne problemy techniczne. To jednak bez znaczenia. Grunt, że opowiedziała (i pokazała), jak dba o siebie, jakich kosmetyków używa i jak maluje się na co dzień. Zdradzając przy okazji swój autorski makijażowy trik z kredką do ust w roli głównej. Jesteście ciekawe? A więc zaczynamy! 

Hailey Bieber: Jak dba o cerę na co dzień? Ten tutorial mówi wszystko!

„To moja leniwa makijażowa rutyna, w tym jak przygotowuję do niej skórę” – powiedziała Hailey Bieber w pierwszych słowach nagrania, dodając, że w pojawią się w niej produkty jej kosmetycznej marki Rhode, których pojawienie się w sprzedaży jest już tylko kwestią czasu (a jak zapewniła, nie rzuca słów na wiatr). Nie pokażemy wam więc jeszcze tych produktów, ale spróbujemy znaleźć zastępcze – takie, które pełnią podobną rolę. Nie oznacza to jednak, że top modelka i influencerka używa wyłącznie własnych kosmetyków, chętnie sięga także po produkty powszechnie dostępnych marek. 

Od czego zaczyna dzień Hailey Bieber? Najpierw spryskuje twarz mgiełką marki Bilogique Rechercher, która ma właściwości dotleniające, odświeża cerę i dodaje jej blasku, a przy tym – dzięki zawartości witaminy C z kiwi i pomarańczy odżywia i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. 

Po chwili influencerka nakłada krem nawilżający własnej marki. Ponieważ jednak musimy na niego chwilę poczekać, polecamy wam krem nawilżający z kwasem hialuronowym Skin Yoga Hyaluronic marki ArtDeco, który nie tylko intensywnie nawilża, ale i redukuje zmarszczki i regeneruje skórę. 

I w kwestii pielęgnacji skóry to by było na tyle. Później Hailey Bieber przechodzi do zrobienia makijażu. Delikatnego, ale zawsze. Najlepiej zresztą zobaczcie same: 

@haileybieber

Had to do this in 2 parts because I’m bad at Tik Tok. Here’s my fast lazy makeup routine and skin prep. And yes, rhode is coming soon🤍

Say So (Instrumental Version) [Originally Performed by Doja Cat] - Elliot Van Coup

Codzienny makijaż Hailey Bieber: jak go zrobić krok po kroku

Hailey Bieber makijaż zaczyna od korektora marki Kosas, który dzięki kremowej formule świetnie się rozprowadza i delikatnie rozjaśnia skórę. Następnie nakłada na kości policzkowe odrobinę różu w kremie Olio-e-Osso, który można stosować zarówno jako róż do policzków, jak i do ust. Następny krok do żel do brwi Kush Fiber marki Milk Makeup. 

Kolejny etap, który influencerka zaprezentowała już za pomocą drugiego filmiku to zmatowienie strefy T odrobiną pudru marki Kosas, a następnie podkreślenie ust za pomocą kredki Make Up For Ever. I tu czas na autorski makijażowy trik Hailey Bieber, która zdradziła, że nie obrysowuje kredką całych ust lecz tylko ich krawędź przy Łuku Kupidyna. Tylko tyle i aż tyle! A efekt spektakularny i naturalny zarazem. 

Zobacz także:

@haileybieber

ok and here’s pt. 2

Say So (Instrumental Version) [Originally Performed by Doja Cat] - Elliot Van Coup

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.