Harry Styles ma na swoim koncie już kilka medialnych związków. Zaczynając od (wówczas 31-letniej) prowadzącej program X-Factor Caroline Flack, z którą wokalista związał się, gdy miał zaledwie 17 lat. Nie można zapomnieć o krótkim, jednak głośno komentowanym romansie z Taylor Swift oraz przelotnej znajomości z Kendall Jenner. Pierwszą poważną i wieloletnią relacją w życiu muzyka okazał się związek z francusko-amerykańską modelką i aktorką, Camille Rowe. To właśnie rozstanie z 33-latką stało się inspiracją do napisania drugiego studyjnego albumu Brytyjczyka pod tytułem „Fine Line”. Niedługo później Harry widziany był po raz pierwszy u boku Olivii Wilde – wówczas jeszcze pod pretekstem współpracy nad filmem „Don't Worry Darling”. Dziś wiemy jednak, że to właśnie na planie produkcji rozpoczął się niemalże 2-letni związek ze starszą o 10 lat aktorką i reżyserką, który niestety nie przetrwał próby czasu. On obecnie koncertuje i wyjeżdża. Ona skupia się na swoich dzieciach i pracy w LA. To wspólna decyzja. Nadal są bliskimi przyjaciółmi. W tym momencie mają różne priorytety, które sprawiają, że są osobno... Publiczna presja była trudna. Mieli wzloty i upadki w trakcie tej relacji  czytaliśmy i czytałyśmy w listopadzie ubiegłego roku wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia gwiazd.

Choć związek z Wilde trwał niecałe 2 lata, Styles nie wyglądał na przybitego po rozstaniu. Ba, kilka tygodni później został przyłapany na naprawdę namiętnym pocałunku z Emily Ratajkowski w Tokio. Zdjęcia i nagrania ze stolicy Japonii w ekspresowym tempie rozgrzały internet do czerwoności. Natychmiast pojawiły się spekulacje na temat charakteru relacji celebrytki i wokalisty. Dziś wiemy, że parę nie łączy nic, poza buziakiem w Azji.

Zagraniczne serwisy spekulują jednak, że Harry buduje obecnie poważny związek. Z kim tym razem?

Harry Styles spotyka się ze znaną aktorką

Jak podają zagraniczne media, Harry Styles znów randkuje. Za jego obecną wybrankę serca podaje się Taylor Russell, czyli aktorkę znaną z takich produkcji jak „Do ostatniej kości”, „Zagubieni w kosmosie” czy „Przewrotny umysł”. Co ciekawe, Kanadyjka jest w tym samym wieku, co Brytyjczyk – czy po latach randkowania ze starszymi kobietami Harry postanowił zmienić strategię w szukaniu „tej jedynej”? Bardzo możliwe. Para dotychczas widziana była na wspólnym spacerze po ulicach Wiednia, gdzie artysta grał koncert kilka dni temu.

Sama Russell zauważona została natomiast w strefie VIP podczas show, co rozpoczęło plotki na temat romansu pary (w końcu koncerty Stylesa odwiedza wiele celebrytów i celebrytek, jednak nie wszyscy dostają miejsce w specjalnie wydzielonej i odgrodzonej od fanów strefie). Jakby tego było mało, słynący z sensacyjnych, choć nie zawsze znajdujących odzwierciedlenie w rzeczywistości, doniesień ze świata show-biznesu profil DeuxMoi opublikował anonimowe wyznanie. Podobno Russell i Styles spędzili razem czas również w Barcelonie, gdzie artysta zagra koncert już 12 lipca. Wygląda na to, że aktorka towarzyszy artyście w podróży podczas ostatnich występów z trasy „Love On Tour”.

Przyłapani w Barcelonie – Harry Styles i Taylor Russell razem przy basenie. W miejscu był całkowity zakaz robienia zdjęć.

To wszystko, co wiemy na ten moment na temat nowego romansu Brytyjczyka. O nowych doniesieniach z życia tej dwójki będziemy was informować na bieżąco so stay tuned.

 

Zobacz także: