Oto horoskop erotyczny na rok 2022! Jeśli chcecie przeczytać ogólny horoskop na rok 2022 dla każdego znaku zodiaku, to jest on tutaj. W tym miejscu przyjrzymy się natomiast dokładnie życiu miłosnemu i seksualnemu poszczególnych znaków zodiaku w nowym roku. A ten przyniesie nam sporo emocji, zwłaszcza w seksie! Śmiało więc wcielajmy w życie nasze fantazje seksualne, snujmy erotyczne scenariusze, skuśmy się na nowe pozycje seksualne! Gwiazdy będą nam sprzyjać!

Horoskop erotyczny na rok 2022 

Zerkając w nasz seksualny horoskop na 2022 rok, zacznijmy od tego, co dzieje się na niebie. A już na początku roku będziemy mieć do czynienia z retrogradacją Wenus w Koziorożcu. Co to zatem oznacza? Cóż, początkowo retrogradacja planety miłości nie będzie nas wspierać w naszych seksualnych i miłosnych podbojach. Nic zatem dziwnego, że będziemy mieć nieco mniejszy apetyt na nowe spotkania i doznania. Jeśli jednak poczekamy cierpliwie, to uda nam się zrealizować jedyne słuszne postanowienie na rok 2022, czyli jak najwięcej przyjemności! Bo już 29 stycznia retrogradacja się kończy a nasze pożądanie zapłonie, nasze pragnienia dojdą do głosu. Wręcz można powiedzieć, że rok 2022 może być dla wielu osób czasem hedonizmu, rozkoszy, wypłynięcia na nowe tereny, zawarcia znajomości, która odmieni życie i zostanie w pamięci na długo. Albo nawet do grobowej deski!

Warto wykorzystać tę energię, która pojawi się pod koniec stycznia i uważać na retrogradacje Merkurego w 2022 roku, które wypadają w styczniu, maju, wrześniu i grudniu. A dlaczego? Merkury lubi burzyć szyki, wnosi różnego rodzaju emocje do naszego życia. A to zatęsknimy za eks, a to on czy ona się odezwie, odżyje jakiś romans, którego będziemy żałować. Choć jak już nastąpi, to trudno, nie ma co żałować, a iść dalej. I dawać ponieść się kolejnym namiętnościom! Tym sprzyjać będą choćby zaćmienia Słońca 30 kwietnia i 25 października czy zaćmienia Księżyca 16 maja i 8 listopada.

Co z naszą ulubioną, wybuchową parą, czyli Wenus i Marsem? Ich spotkanie 12 lutego w Koziorożcu i 12 marca w Wodniku sprawi, że będziemy jak szalone i szaleni umawiać się na randki, kipieć erotycznymi pomysłami. Przede wszystkim będziemy myśleć o przyjemnościach, a nie o tym, czy partner czy partnerka, z którymi się im oddajemy nadają się do wspólnego słodkiego i miłego życia. Ale te momenty połączenia Wenus i Marsa polecamy wykorzystać także osobom w dłuuugich związkach! Zwłaszcza takich, gdzie namiętność przygasła. We wspomniane dni na pewno będzie łatwiej ją na nowo rozpalić. Później już tylko trzeba będzie to podtrzymywać.

Końcówka roku może być nieco spokojniejsza, a to za sprawą retrogradacji Marsa w Bliźniętach (zacznie się 30 października i potrwa do 12 stycznia 2023 roku), ale może oddech się nam przyda. Inna sprawa, że rozpędzone libido ciężko jest zatrzymać, więc taka retrogradacja niekoniecznie musi stanąć na drodze naszych seksualnych doznań. Uwaga na Jowisza w Rybach (od 28 października)! Możecie poczuć potrzebę zacieśnienia więzi, ale przemyślcie dwa razy, czy faktycznie chcecie z właśnie tą osobą iść dalej przez życie, zwłaszcza decydując się na formalne kroki!

A teraz sprawdźcie nasz horoskop erotyczny na 2022 rok i przekonajcie się, co konkretnie czeka każdy znak zodiaku w miłości i seksie!

Horoskop seksualny na rok 2022: Baran

Mars będzie sprzyjać osobom spod znaku Barana! I to aż do września! Nic nie zatrzyma podbojów Barana. Być może dopiero retrogradacja tej planety spowoduje pewne hamowanie i poczucie, że może wypadałoby rozejrzeć się za kimś na stałe. Tyle że trzeba tego naprawdę chcieć i wiedzieć, kogo się tak naprawdę szuka. Prawda jest taka, że Barany lubią życie solo, niezależność, możliwość nieograniczonej seksualnej eksploracji. Oczywiście jakimś wyjściem jest otwarty związek, o ile partner czy partnerka też się na takie rozwiązanie zgodzi. W każdym razie: w 2022 roku w horoskopie erotycznym dla Baranów szykuje się dużo romansów. Istnieje możliwość stałej relacji pod koniec roku, ale wszystko jest do rozważenia. Na co uważać? Na romanse z eks, zwłąszcza w okolicach listopadowego zaćmienia Księżyca. Czy seks z ekst to zawsze zły pomysł? Niekoniecznie, po prostu zawsze jest to jakieś ryzyko rozgrzebania własnych i/lub cudzych ran, więc warto mieć to na uwadze. 

Horoskop seksualny na rok 2022: Byk

Zodiakalne Byki uwielbiają mieć wszystko poukładane. Cóż, jak wskazuje horoskop miłosny na 2022 roku nie będzie tak łatwo Bykom o upragnioną stabilizację. Zanim uda się z kimś stworzyć wymarzoną przestrzeń pełną bliskości, czekają na Byki sercowe zawirowania, nietrafione lokowanie uczuć... Tinder będzie płonął, kolejne randki będą rozczarowywały... A gdyby tak cieszyć się tym, co przynosi los? Randkować na luzie, uprawiać niezobowiązujący seks i po prostu cieszyć się życiem? Atrakcyjności seksualnej Bykom w nowym roku absolutnie nie zabraknie! Aczkolwiek są takie daty w 2022 roku, kiedy warto drogie Byki szukające spełnienia w miłości, mieć oczy i uszy, a przede wszystkim serce, szeroko otwarte. Choćby 18 stycznia, kiedy Słońce zrówna się z Północnym Węzłem Przeznaczenia. Na pewno wtedy można liczyć na powodzenie... Niby seksualne, ale kto powiedział, że nie można zacząć owocnej znajomości od seksu? Warto wykorzystać swój potencjał, rozpalić cudzą namiętność, ale przy okazji nie zapomnieć o swoich pragnieniach. No dalej, drogie Byki, odkryjcie swój świat seksualnych fantazji i zaproście do niego wybrankę czy wybranka, a na pewno nie zechce go zbyt szybko opuścić. Kto wie, może zostanie tam z wami na bardzo, bardzo długo.

A co z Bykami w stałych relacjach, co to nie muszą już szukać szczęścia? Cóż, tutaj przyjdzie walczyć w roku 2022 o to, by zatrzeć stare urazy, nauczyć się wreszcie porządnie dbać o siebie nawzajem czy też przypomnieć sobie jak to było. Nie ma co się wahać, warto zainicjować oczyszczającą rozmowę, wyjść z propozycją planu naprawczego. Gwiazdy sprzyjają!