Oto horoskop erotyczny na rok 2022! Jeśli chcecie przeczytać ogólny horoskop na rok 2022 dla każdego znaku zodiaku, to jest on tutaj. W tym miejscu przyjrzymy się natomiast dokładnie życiu miłosnemu i seksualnemu poszczególnych znaków zodiaku w nowym roku. A ten przyniesie nam sporo emocji, zwłaszcza w seksie! Śmiało więc wcielajmy w życie nasze fantazje seksualne, snujmy erotyczne scenariusze, skuśmy się na nowe pozycje seksualne! Gwiazdy będą nam sprzyjać!

Horoskop erotyczny na rok 2022 

Zerkając w nasz seksualny horoskop na 2022 rok, zacznijmy od tego, co dzieje się na niebie. A już na początku roku będziemy mieć do czynienia z retrogradacją Wenus w Koziorożcu. Co to zatem oznacza? Cóż, początkowo retrogradacja planety miłości nie będzie nas wspierać w naszych seksualnych i miłosnych podbojach. Nic zatem dziwnego, że będziemy mieć nieco mniejszy apetyt na nowe spotkania i doznania. Jeśli jednak poczekamy cierpliwie, to uda nam się zrealizować jedyne słuszne postanowienie na rok 2022, czyli jak najwięcej przyjemności! Bo już 29 stycznia retrogradacja się kończy a nasze pożądanie zapłonie, nasze pragnienia dojdą do głosu. Wręcz można powiedzieć, że rok 2022 może być dla wielu osób czasem hedonizmu, rozkoszy, wypłynięcia na nowe tereny, zawarcia znajomości, która odmieni życie i zostanie w pamięci na długo. Albo nawet do grobowej deski!

Warto wykorzystać tę energię, która pojawi się pod koniec stycznia i uważać na retrogradacje Merkurego w 2022 roku, które wypadają w styczniu, maju, wrześniu i grudniu. A dlaczego? Merkury lubi burzyć szyki, wnosi różnego rodzaju emocje do naszego życia. A to zatęsknimy za eks, a to on czy ona się odezwie, odżyje jakiś romans, którego będziemy żałować. Choć jak już nastąpi, to trudno, nie ma co żałować, a iść dalej. I dawać ponieść się kolejnym namiętnościom! Tym sprzyjać będą choćby zaćmienia Słońca 30 kwietnia i 25 października czy zaćmienia Księżyca 16 maja i 8 listopada.

Co z naszą ulubioną, wybuchową parą, czyli Wenus i Marsem? Ich spotkanie 12 lutego w Koziorożcu i 12 marca w Wodniku sprawi, że będziemy jak szalone i szaleni umawiać się na randki, kipieć erotycznymi pomysłami. Przede wszystkim będziemy myśleć o przyjemnościach, a nie o tym, czy partner czy partnerka, z którymi się im oddajemy nadają się do wspólnego słodkiego i miłego życia. Ale te momenty połączenia Wenus i Marsa polecamy wykorzystać także osobom w dłuuugich związkach! Zwłaszcza takich, gdzie namiętność przygasła. We wspomniane dni na pewno będzie łatwiej ją na nowo rozpalić. Później już tylko trzeba będzie to podtrzymywać.

Końcówka roku może być nieco spokojniejsza, a to za sprawą retrogradacji Marsa w Bliźniętach (zacznie się 30 października i potrwa do 12 stycznia 2023 roku), ale może oddech się nam przyda. Inna sprawa, że rozpędzone libido ciężko jest zatrzymać, więc taka retrogradacja niekoniecznie musi stanąć na drodze naszych seksualnych doznań. Uwaga na Jowisza w Rybach (od 28 października)! Możecie poczuć potrzebę zacieśnienia więzi, ale przemyślcie dwa razy, czy faktycznie chcecie z właśnie tą osobą iść dalej przez życie, zwłaszcza decydując się na formalne kroki!

A teraz sprawdźcie nasz horoskop erotyczny na 2022 rok i przekonajcie się, co konkretnie czeka każdy znak zodiaku w miłości i seksie!

Horoskop seksualny na rok 2022: Baran

Mars będzie sprzyjać osobom spod znaku Barana! I to aż do września! Nic nie zatrzyma podbojów Barana. Być może dopiero retrogradacja tej planety spowoduje pewne hamowanie i poczucie, że może wypadałoby rozejrzeć się za kimś na stałe. Tyle że trzeba tego naprawdę chcieć i wiedzieć, kogo się tak naprawdę szuka. Prawda jest taka, że Barany lubią życie solo, niezależność, możliwość nieograniczonej seksualnej eksploracji. Oczywiście jakimś wyjściem jest otwarty związek, o ile partner czy partnerka też się na takie rozwiązanie zgodzi. W każdym razie: w 2022 roku w horoskopie erotycznym dla Baranów szykuje się dużo romansów. Istnieje możliwość stałej relacji pod koniec roku, ale wszystko jest do rozważenia. Na co uważać? Na romanse z eks, zwłąszcza w okolicach listopadowego zaćmienia Księżyca. Czy seks z ekst to zawsze zły pomysł? Niekoniecznie, po prostu zawsze jest to jakieś ryzyko rozgrzebania własnych i/lub cudzych ran, więc warto mieć to na uwadze. 

Zobacz także:

Horoskop seksualny na rok 2022: Byk

Zodiakalne Byki uwielbiają mieć wszystko poukładane. Cóż, jak wskazuje horoskop miłosny na 2022 roku nie będzie tak łatwo Bykom o upragnioną stabilizację. Zanim uda się z kimś stworzyć wymarzoną przestrzeń pełną bliskości, czekają na Byki sercowe zawirowania, nietrafione lokowanie uczuć... Tinder będzie płonął, kolejne randki będą rozczarowywały... A gdyby tak cieszyć się tym, co przynosi los? Randkować na luzie, uprawiać niezobowiązujący seks i po prostu cieszyć się życiem? Atrakcyjności seksualnej Bykom w nowym roku absolutnie nie zabraknie! Aczkolwiek są takie daty w 2022 roku, kiedy warto drogie Byki szukające spełnienia w miłości, mieć oczy i uszy, a przede wszystkim serce, szeroko otwarte. Choćby 18 stycznia, kiedy Słońce zrówna się z Północnym Węzłem Przeznaczenia. Na pewno wtedy można liczyć na powodzenie... Niby seksualne, ale kto powiedział, że nie można zacząć owocnej znajomości od seksu? Warto wykorzystać swój potencjał, rozpalić cudzą namiętność, ale przy okazji nie zapomnieć o swoich pragnieniach. No dalej, drogie Byki, odkryjcie swój świat seksualnych fantazji i zaproście do niego wybrankę czy wybranka, a na pewno nie zechce go zbyt szybko opuścić. Kto wie, może zostanie tam z wami na bardzo, bardzo długo.

A co z Bykami w stałych relacjach, co to nie muszą już szukać szczęścia? Cóż, tutaj przyjdzie walczyć w roku 2022 o to, by zatrzeć stare urazy, nauczyć się wreszcie porządnie dbać o siebie nawzajem czy też przypomnieć sobie jak to było. Nie ma co się wahać, warto zainicjować oczyszczającą rozmowę, wyjść z propozycją planu naprawczego. Gwiazdy sprzyjają!

Horoskop seksualny na rok 2022: Bliźnięta

Aktywne zwykle i dominujące w sypialni Bliźnięta nieco wyhamują pod wpływem retrogradacji Wenus, szczęśliwie trwającej tylko do 29 stycznia. Ale także podczas retrogradacji Merkurego (od 10 maja do 3 czerwca 2022 roku) poczują spadek energii. Nic to strasznego! Czasem przecież kto inny może przejąć inicjatywę! Nieco uległości nie zaszkodzi, wręcz taki płodozmian jest jak najbardziej OK, o ile oczywiście wszystko odbywa się w obrębie własnych granic, świadomej zgody i tak dalej. Wiadomo: szczera partnerska komunikacja jest tutaj kluczem.

Co jednak z osobami spod znaku Bliźniąt żyjącymi w pojedynkę? Wszystko dobrze! Będą szalały między retrogradacjami, romansowały, uprawiały seks w dziwnych miejscach, eksplorowały najgłębsze zakamarki wyobraźni, jak i mieszkania, nie tylko swojego. Pod koniec roku u Bliźniąt może pojawić się tęsknota za miłością. Co z nią zrobić? Szukać. Albo skupić się na samomiłości i zająć się więzią z najważniejszą osobą, czyli samą czy też samym sobą! Warto wtedy zainwestować w nowy gadżet erotyczny. Na przykład Sonę od Lelo czy też legendarnego pingwinka!

Horoskop seksualny na rok 2022: Rak

U zodiakalnych Raków będzie raczej romantycznie w 2022 roku, ale przecież romantyzm nie wyklucza seksualnych uniesień! Ale po kolei. Spokój w pracy będzie pięknie pokrywał się z błogim spokojem w życiu osobistym. Raki w stałych związkach będą miały dosłownie miesiąc, tfu, rok miodowy. Będą świetnie dogadywać się z partnerkami czy też partnerami i planować wspólną świetlaną przyszłość. Być może nawet zdecydują się na ślub czy zakup mieszkania na spółkę. A może i jedno, i drugie. Raki wciąż na tropie miłości powinny zmienić nieco towarzystwo, wyjść ze swojej strefy komfortu, bo tam czekają na nie gorące uczucia i płomienne uniesienia. Już 12 marca, niezależnie od statusu związku, Raki mają szansę na wyjątkowe seksualne doznania. Warto zaplanować wolny wieczór, przygotować ulubioną bieliznę lub ją spakować i wyjechać, by jeszcze podkręcić atmosferę. Może do opuszczonej chatki w górach. Wiemy jak to brzmi, ale to absolutnie nie jest początek horroru, ale czegoś o niebo przyjemniejszego! Jeśli się nie uda, to casualowy seks zastąpi taki z gatunku niezapomnianych 16 maja i 25 października, kiedy dwa zaćmienia wystąpią w Skorpionie. 

Horoskop seksualny na rok 2022: Lew

Ogniste Lwy wykorzystają w 2022 roku doskonale swój erotyczny potencjał i sprzyjające im układy gwiazd. Wenus już 8 stycznia i 22 października pomoże wam drogie Lwy zrealizować swoje fantazje. A może ktoś namówi was do realizacji jego seksualnych pomysłów? Generalnie będzie dużo eksperymentowania, poznawania nowych technik, pozycji, wprowadzanie różnego rodzaju gadżetów do seksu. Choć u Lwów zwykle dużo się dzieje w sypialni, to najbliższe miesiące będą wręcz przeładowane upojnymi doświadczeniami. Uwodzenie będzie przychodziło Lwom bez trudu. Dlatego też pod koniec roku, w październiku zdecydowanie poddadzą się retrogradacji i postawią na self-care, seks w trybie slow, budowanie bliskości raczej na duchowym niż fizycznym poziomie.

Horoskop seksualny na rok 2022: Panna

Panny rok 2022 skłoni do przemyśleń. Te w związkach będą się zastanawiały, czy są w tym miejscu, w którym chciały być, czy z odpowiednią osobą. Być może zrobią rachunek sumienia, powiedzą, czego potrzebują, czego im brakuje i zawalczą o siebie. Pomoże w tym wejście Jowisza do Barana od 10 maja do 28 października i od 20 grudnia do 16 maja 2023 roku. W miejsce zwyczajowej łagodności, ugodowości, wręcz uległości pojawi się potrzeba dominacji, realizacji swoich potrzeb. Nie tylko na co dzień, lecz także w seksie. Szczerze? Taka postawa tylko wyjdzie Pannom na dobre. Rozpali nie tylko je, lecz także ich partnerki czy partnerów! Chętnie będą zaspokajać zachcianki Panien i rozpieszczać je. W końcu ma być to rok przyjemności! Więc drogie Panny, śmiało, bierzcie z tego pełnymi garściami i zawsze pamiętajcie o sobie. Czy to w długodystansowej relacji, czy w takiej przelotnej! Podpowiedzcie, co was kręci, które miejsca na mapie waszego ciała są tymi zapalnymi! Enjoy!

Horoskop seksualny na rok 2022: Waga

Drogie Wagi, uprzejmie przypominamy, że Wenus i Mars łączą się w 2022 roku 12 lutego i 12 marca, a to dla was może oznaczać spory seksualny apetyt, ale też fajerwerki w miłości. A jeśli zdarzy się szczęśliwie mieszanka jednego i drugiego, to będzie ona naprawdę wybuchowa. Zazdrościmy! Natomiast, by nie było tak kolorowo, Wagi w relacjach na przełomie lata i jesieni mogą poczuć potrzebę większej autonomii i będą chciały sobie zrobić przerwę od partnerki i partnera. To dobry moment by posłuchać siebie, porozpieszczać na różne sposoby. Jednak już 22 października bardzo możliwe jest powrócenie w objęcia miłości. Początkowo może być słodko, ostatecznie prawdopodobnie będzie trzeba trochę popracować, by wszystko wróciło nie tyle na dawne tory, co na lepsze! Z kolei single i singielki spod znaku Wagi mogą jesienią poznać kogoś interesującego, od kogo nie będą mogły oderwać myśli, oczu, rąk... Jednak zapowiada się, że i w tym przypadku nie będzie zdobyć zaufanie, serce. Ale warto się postarać! Bo będzie to osoba, która pokocha także śmiałe erotyczne pomysły Wag i będzie ochoczo je realizować, wypływając na nieznane dotąd seksualne wody!

Horoskop seksualny na rok 2022: Skorpion

Zodiakalne Skorpiony muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ retrogradacja Wenus, która potrwa do 29 stycznia, oraz retrogradacja Marsa (od 30 października do 12 stycznia 2023 roku), nie będą niestety sprzyjały ich życiu seksualnemu. Jednak nie będzie tak źle. Gorące połączenie planety Wenus z Marsem (12 lutego i 12 marca) to zdecydowanie idealne momenty, kiedy uda się Skorpionom z powodzeniem eksplorować swoją seksualność. Także zaćmienia będą Skorpionom służyły. Jak to wszystko dobrze wykorzystać? W pojedynkę lub z osobami, z którymi się dogadujecie, zwłaszcza w seksualnej sferze. Pogrzebać w swojej głowie, odpowiedzieć sobie szczerze, czego się pragnie, a zawsze znajdowało wymówkę, by nie spróbować. Być może poszukać inspiracji w albumach erotycznych, powieściach, filmach... Warto przy tym pamiętać, niecodzienne doznania potrafią zapewnić tak niby proste rzeczy jak opaska na oczach, kostka lodu przekazywana z ust do ust, role playing, zmiana otoczenia..

Horoskop seksualny na rok 2022: Strzelec

Początek 2022 roku to dla osób spod znaku Strzelca czas randkowania - ze swoją partnerką/partnerem czy też zawieranie nowych znajomości czy też jednej ważnej. Najpierw kolacje na mieście, potem upojne chwile w sypialni! Jednak wraz z końcem zimy o dziwo zainteresowanie seksem może u Strzelców minąć. Czy też zejść na plan zdecydowanie dalszy. Bardziej w nastroju będą na przytulanie, rozmawianie... Takie mogą być skutki koniunkcji Jowisza i Neptuna, która nastąpi 12 kwietnia. Szczęśliwie seksualna energia wróci ze zdwojoną siłą, kiedy Jowisz przejdzie do Barana sprzyjającego pożądaniu. Potrwa to od 10 maja do 28 października, a potem znowu wydarzy się 20 grudnia. Te tranzyty na niebie to doskonały czas na wypróbowanie nowych pozycji seksualnych czy eksperymenty z zabawkami erotycznymi. Może czas przekonać się o mocy łechtaczkowych stymulatorów? A może coś do punktu G? 

Horoskop seksualny na rok 2022: Koziorożec

Koziorożce znane są z ciężkiej pracy. Ale kiedy kariera jest zadbana, to często odzywa się głód miłości i seksualnych doznań. A te też wymagają nieco starań. Więc warto wziąć się do roboty czym prędzej. Odpalić apkę randkową czy wyjść do ludzi! Szczęśliwie choćby taka koniunkcja Wenus i Marsa 12 lutego będzie Koziorożcom sprzyjać, dlatego wtedy i 12 kwietnia, kiedy Jowisz zrówna się z Neptunem, warto zintensyfikować swoje działania. Dać popis swoich umiejętności sextingu czy dirty talk, kiedy już uda się doprowadzić swoją "ofiarę" do łóżka. Starania nie pójdą na marne, nie powinno się skończyć na jednej nocy. Będą kolejne i to być może ze śniadaniem! A także szansa na urzeczywistnienie seksualnych marzeń!

Horoskop seksualny na rok 2022: Wodnik

U Wodników także początek roku usłany randkami. 12 marca, czyli moment koniunkcji Wenus i Mars to moment kulminacyjny. Prawdopodobnie uznasz, że czas przenieść się na kolejny etap znajomości! I niekoniecznie będzie to poznanie rodziców partnerki czy partnera lub decyzja o wspólnym zamieszkaniu! Raczej wprowadzenie do waszego życia seksualnego czegoś ostrzejszego, odważniejszego, opowiedzenie sobie o najbardziej skrytych fantazjach. A może wspólny warsztat rozwijający seksualność. No przynajmniej kolacja z afrodyzjakami, która nie będzie grzecznym siedzeniem przy stole i używaniem zastawy zgodnie oraz sztućców zgodnie z etykietą! Warto iść za tą iskrą z 12 marca i wzniecić z niej duży ogień, bo od 30 października Mars w retrogradacji niestety przyhamuje namiętności prawie wszystkim znakom zodiaku! No chyba że płomień będzie nie do ugaszenia...

Horoskop seksualny na rok 2022: Ryby

Ryby nie będą narzekać w 2022 roku na brak przyjemności, miłości, czułości, seksualnych doznań... Dziękować mogą Jowiszowi, zwanemu planetą obfitości, który będzie im przewodził przez większość roku! Jedną z kumulacji rozkoszy Ryby będą mogły odczuć, gdy Jowisz i Neptun połączą się 12 kwietnia. Wiosenna miłość? Proszę bardzo! Nawet bez pomagania szczęściu! Takie Ryby w 2022 roku mogą spotkać TĘ osobę w sklepie, tramwaju, na kursie włoskiego... A może we własnym domu! Bo kto powiedział, że nie można się zakochać na nowo w tej samej osobie! Tak, to dla Ryb będzie niesamowity, niezapomniany rok, pełen uniesień.

Oczywiście Mars od 30 października do 12 stycznia 2023 roku może psuć szyki, ale ładunek szczęścia zgromadzony przez większą część roku może się okazać doskonałą tarczą przeciwko retrogradacji Marsa w Bliźniętach (od 30 października 2022 roku do 12 stycznia 2023 roku).