Ostatni miesiąc 2021 roku przyniesie sporo bodźców zmuszających do refleksji, spojrzenia z dystansem na poprzednie miesiące. To wszystko po to, by móc ruszyć do przodu z nową energią. Ale zanim to nastąpi, trzeba trochę spraw przepracować, co zwykle nie jest szybkie, łatwe i przyjemne. Ale zdecydowanie się opłaca. Poukładanie się ze sobą wpłynie także na nasze relacje. 11 grudnia Wenus połączy się z Plutonem, co może prowadzić do napięć, ujawniać chęć kontrolowania drugiej osoby, nadawania tonu związkowi. Z kolei w okolicach 19 grudnia możemy poczuć silną chęć zmiany, nie tylko w życiu uczuciowym. Rzucenia wszystkiego, wywrócenia swojego życia do góry nogami. Zatem grudzień może być emocjonujący nie tylko ze względu na przygotowania do świąt. Jeśli nie damy się impulsom, ale dobrze wykorzystamy bodźce, które się pojawią, mamy szanse na nowe otwarcie w 2022 roku. Niekoniecznie w duchu spektakularnych zmian. Choć oczywiście czasem dobrze zrobić coś z przytupem i nie ma co tego demonizować. 

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Baran

Grudniowy Księżyc w nowiu wpłynie pozytywnie na życie miłosno-erotyczne Baranów. Zwłaszcza na to pierwsze. Jest bardzo duża szansa, że na drodze żyjących w pojedynkę osób spod znaku Barana stanie ktoś naprawdę wyjątkowy, sprawiający, że serce bije mocniej. Jeśli zaś chodzi o Barany pozostające w relacjach, to możliwe, że poczują one, że ich uczucia są poważne, wreszcie zrozumieją, że to, co czują to właśnie miłość, na której można bezpiecznie budować wspólną przyszłość. Takie poczucie bez wątpienia pozytywnie wpłynie też na namiętność w związku. Być może to świetny czas, by porozmawiać o swoich ukrytych dotąd pragnieniach!

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Byk

Zaćmienie Słońca, które nastąpi 4 grudnia, sprawi, że Byki poczują, że to moment na rozliczenie się z dotychczasowym życiem, na różnych jego polach. Także tym seksualnym. Czy wasze pragnienia są zaspokajane? Czy dobrze ulokowałyście i ulokowaliście uczucia? Czy czas na zmianę? Małą lub taką diametralną? Grudzień to dobry moment, by o tym pomyśleć, zwłaszcza początek, zanim przytłoczy nas świąteczny zgiełk. Nie od razu trzeba oczywiście wywracać wszystko do góry nogami. Raczej najważniejsze, by dowiedzieć się, czego chcemy, co mamy nie zaspokojone, co działa, a co nie i co możemy z tym zrobić. Warto zacząć poszukiwania nowej rozkoszy od samomiłości, a następnie wspólnie z partnerką czy partnerem. Ewentualnie poszukać kogoś, kto odpowie na nasze potrzeby!

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Bliźnięta

Pełnia Księżyca w Bliźniętach w połowie miesiąca będzie gwarancją przyjemnych doznań! Grudzień zapowiada się pod znakiem spotkań świątecznych, oczywiście, ale i randek! I choć, jak to pełen sprzeczności zodiakalny Bliźniak, chciałbyś lub chciałabyś się zaszyć pod kołdrą przed światem, tak też nie wyobrażasz sobie, by opuścić któreś z przedświątecznych przyjęć! A to dobra okazja, by poznać kogoś idealnego do spędzania czasu pod kołdrą wspólnie! Pewnie takiego, kogo bez sentymentu będzie można zastąpić w nowym roku kimś innym, ale chociaż będzie co wspominać przy świątecznym stole, jeśli temperatura rozmów i oferta telewizyjna będzie zbyt letnia. Zatem w grudniu drogie Bliźnięta będzie się u was działo w życiu towarzyskim i erotycznym. Korzystajcie!

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Rak

Raki w grudniu poczują, że relacje mają dla nich ogromne znaczenie. Od tych przyjacielski, rodzinnych po te seksualno-miłosne naturalnie. Po wirze świątecznych spotkań, osoby spod znaku Raka będące w związkach zechcą skupić się właśnie na nich. Odciąć od świata i pielęgnować bliskość, czułość, intymność. To szansa na naprawdę rozkoszne chwile – od siedzenia pod kocem i oglądania świątecznych filmowych hitów, przez picie grzanego wina po naprawdę udany seks – taki na luzie, taki jak lubicie, trochę według schematu, ale co z tego! Co do Raków singli i singielek, to mają one szansę kogoś poznać, ale raczej nie będzie to jeszcze TA kandydatka czy kandydat na pozostanie w sercu na dłużej. Co jednak nie wyklucza dobrej wspólnej zabawy!

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Lew

Zacznijmy od zodiakalnych Lwów w związkach. W grudniu 2021 warto znaleźć czas na wyjątkową randkę, która pobudzi wasze zmysły, przypomni, dlaczego ze sobą jesteście, co was wzajemnie w sobie podnieca. Ustalcie datę, wyłączcie telefony i rozkoszujcie się sobą! Jeśli zaplanujecie to spotkanie z odpowiednim wyprzedzeniem, to możecie dniami snuć jego scenariusz, planować i tym samym budować między sobą erotyczne napięcie! A Lwy single i singielki? Warto w grudniu zaryzykować i pójść na randkę z kimś, kto nie jest teoretycznie w waszym typie. Może się okazać, że zbyt sprecyzowane oczekiwania i skreślanie potencjalnych kandydatek czy kandydatek już na starcie, było dla was największą przeszkodą!

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Panna

Nów 4 grudnia, 19 grudnia Wenus w retrogradacji… Droga zodiakalna Panno, nie pozostanie to na Ciebie bez wpływu. Zechcesz podkręcić swoje życie seksualne! Jeśli jesteś w związku, być może zaproponujesz jego otwarcie (pamiętaj, że ważne by miał on mocne podstawy, bo taka taktyka nie sprawdza się zwykle najlepiej jako rozwiązanie związkowych problemów), swing czy inną formę wyjścia z dotychczasowych ram. A jeśli żyjesz w pojedynkę czy jesteś w początkowej fazie relacji, to tym bardziej będziesz szukać sposobów, by dostarczyć sobie nowych seksualnych bodźców, doznań. Od zakupu zabawki przez umówienie się przez aplikację randkową na seks w duchu BDSM po realizację swojej największej fantazji.

Zobacz także:

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Waga

Już od początku grudnia u zodiakalnych Wag w stałych związkach może wzrastać frustracja – bo temperatura w sypialni opadła, bo na co dzień nie układa się tak jak powinno. A jak powinno? Czego w seksie brakuje? Musisz sobie droga zodiakalna Wago sama odpowiedzieć na to pytanie! Nikt się nie domyśli, czego ci trzeba, zwłaszcza jeśli ty nie wiesz, czego chcesz. Oczywiście także rozmowa o wspólnych wizjach związku, potrzebach, brakach jest jak najbardziej na miejscu, ale warto się do niej przygotować. I pamiętaj, ty też możesz inicjować różne rzeczy w łóżku! Nie wahaj wyrażać się własnego zdania, proponować zmian, nowości. Najwyżej ktoś ci odmówi. Ale przynajmniej nie będziesz siedzieć, czekać i się dąsać! A sprawczość jest podniecająca!

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Skorpion

Randki, romanse. Grudniowe chłody praktycznie nie dotkną osób spod znaku Skorpiona! Zwłaszcza początek miesiąca zapowiada się emocjonująco pod względem tego typu doznań. Z kolei pełnia księżyca 18 grudnia sprawi, że już w ogóle będziesz nastawiony lub nastawiona na poszukiwanie seksualnych wrażeń. I weźmiesz sprawy poważnie w swoje ręce, walcząc o swoją seksualną satysfakcję i roztaczając wokół pozytywną seksualną energię. Zatem planując prezenty dla innych, nie zdziw się, kiedy zaczniesz także wybierać dla siebie seksowną bieliznę czy inne przyjemne akcesoria! W końcu - idealny prezent to ten, który same czy sami sobie wybierzemy!

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Strzelec

U zodiakalnych Strzelców w grudniu zmiany i emocje. Te w związkach, zaczną odczuwać potrzebę zmian. Zwłaszcza w obliczu ciągnących się, wciąż nierozwiązanych problemów, osoby spod tego znaku zodiaku mogą podjąć decyzję o rozstaniu, by wejść w nowy rok z czystą kartą i móc postawić na siebie. Istotna może być data 18 grudnia, kiedy to pełnia Księżyca może wspomóc ostateczne podjęcie decyzji i zrobienie kroku ku niezależności i nowym możliwościom. Z kolei single i singielki spod znaku Strzelca mają okazję tuż przed samym końcem roku poznać kogoś interesującego. Jednak czy na tyle, by wchodzić w związek? Może wystarczy ożywiający ciało i umysł romans...

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Koziorożec

19 grudnia, kiedy Wenus wejdzie w retrogradację, zodiakalne Koziorożce zaczną uważniej przyglądać się swojemu dotychczasowemu życiu. Dotąd spychane na bok potrzeby, marzenia, zaczną dobijać się mocniej. Może to czas dla singielek i singli, by szczerze sobie odpowiedzieć, że jednak brakuje im kogoś na co dzień, że wypchany po brzegi kalendarz to jednak słabe usprawiedliwienie, że nie ma się czasu na randki? Może trzeba rzucić wszystko i umówić się wreszcie z kimś? Pójść na wino, całować się pod jemiołą? Może wystarczy choćby jednorazowy seks, aby poczuć iskrę dającą napęd do działania. Choć oczywiście też budzącą zwykle apetyt na więcej. Z kolei Koziorożce w związkach mogą czuć się osaczone przez partnerki czy partnerów i potrzebować trochę więcej przestrzeni na swoje pasje, przyjaciół, zebranie myśli. Może dobrym pomysłem jest krótki urlop w pojedynkę czy ze znajomymi, ale bez ukochanej czy ukochanego? PS. Nie zapomnij spakować ulubionego wibratora!

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Wodnik

W grudniu drogi Wodniku szykuj się na to, że twoi znajomi będą cię swatać! Czy znają cię tak dobrze, by połączyć się z kimś odpowiednim? Może warto pójść choć na jedną randkę? Oczywiście nie musisz, ale możesz. Układ gwiazd sprawia, że grudzień to dla ciebie generalnie dobry czas, by spotkać się z kimś nowym. I nie zrażać jeśli nawet jedna randka będzie nieudana. Warto odpalić wtedy Tindera i poszukać kogoś, kto faktycznie będzie zdawała się odpowiadać preferencjom. Na pewno święta mogą być czasem wkurzającym, frustrującym, nużącym… Zakochane pary z prezentami, choinkami. Oświadczyny w rodzinie i u znajomych pod jemiołą. Nie wszyscy jednak muszą tak żyć, nie wszyscy chcą, nie wszyscy mogą. Dobrym antidotum zawsze jest orgazm. Z przyjacielem od seksu. Z kimś z aplikacji randkowej. Z łechtaczkowym masażerem. W sumie dla osób w związkach, nie tylko spod tego znaku zodiaku, kiedy macie już dość okołoświątecznej krzątaniny: rzućcie wszystko i postawcie na własną przyjemność!

Horoskop seksualny na grudzień 2021: Ryby

Zodiakalne Ryby mogą być w grudniu rozdarte między swoim stałym, bezpiecznym i wygodnym związkiem a chęcią randkowania, eksperymentowania... co z tym począć? Cóż, decyzja nie jest łatwa a data 18 grudnia, czyli moment pełni Księżyca może przynieść kulminację tych wszystkich pragnień, ich wybuchowa mieszanka może zaprowadzić Ryby niekoniecznie tam, gdzie by chciały. Zawczasu więc warto w miarę na chłodno rozważyć plusy i minusy każdej opcji, by dokonać w miarę najlepszego wyboru. Inna opcja, to szczera rozmowa z partnerką i partnerem i być może próba poluzowania ram związku, wyjścia poza monogamię...