W tym tygodniu rytm wyznaczy nam planeta komunikacji. Retrogradacja Merkurego wyczuli nas na to, w jaki sposób artykułujemy swoje racje. Powinniśmy być niezwykle ostrożni i upewnić się, że na pewno zostaniemy prawidłowo zrozumiani. Nie jest to jednak czas na przełomowe rozmowy. Chaos może zapanować nie tylko w relacjach, ale także w pracy. Warto podwójnie sprawdzać e-maile i zrobić kopie ważnych dokumentów, by uniknąć pomyłek. A o nie będzie teraz niezwykle warto. Przykładaj większą uwagę do detali, nie rób niczego w pośpiechu i dokładnie przemyśl każdą decyzję. Co jeszcze? Sprawdź nasz horoskop tygodniowy miłosny dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się więcej.

Przeczytaj także: Horoskop tygodniowy na 10 – 16 stycznia 2022 dla każdego znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Wiadomość na którą czekasz od dawna, może przyjść z opóźnieniem. Wszyscy doświadczamy teraz komunikacyjnego chaosu. By z niego wybrnąć, nie rób nieprzemyślanych ruchów. Jedno złe słowo, jedna niepotrzebna i emocjonalna rozmowa, a ze skutkami będziesz mierzyć się jeszcze długo. Mów bez owijania w bawełnę. I tylko to, co konieczne.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Ostatnio odczuwasz wyjątkowy spokój, jesteś mocno osadzona tu i teraz. Kojarzysz się z pewnością siebie i uczciwością. Widzą to ludzie wokół ciebie i chętniej niż wcześniej zwracają się po porady. To sprawi, że wiele przyjaźni zyska, a niektóre znajomości zacieśnią się.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Masz poczucie, że od dawna w twoim życiu uczuciowym nic się nie dzieje? 2022 szykuje niezłe zawirowania! Singielki powinny zwrócić uwagę na osobę z otoczenia, która do tej pory wydawała się nie spełniać ich wymogów – za młoda, za niska, za wysoka, nie z tego kręgu znajomych. Wpadłaś jej w oko! Jeśli jesteś w związku, szykuj się na przełomowy krok. Wspólne mieszkanie? A może... pierścionek

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Na imprezie ze znajomymi, gdzie zwykle tylko ty śmiejesz się ze swoich żartów, okaże się, że ktoś równie dobrze bawi się w twoim towarzystwie. To dobry początek! Nie daj sobie zepsuć widoków na owocną relację demonami z przeszłości. Retrogradacja Merkurego może wskrzesić twoich byłych...