Zanim odszukasz w horoskopie swój znak, musisz wiedzieć, że jesteśmy mieszanką kilku zodiaków. Kiedy mówię, że jestem Wodnikiem, mam na myśli, że słońce w momencie mojego urodzenia znalazło się w strefie wodnika. Na niebie mamy jeszcze mnóstwo innych planet i one też będą określać ciebie i twoje predyspozycje. Polecam ci wejść na stronę, np. astromagia.pl, i stworzyć swój urodzeniowy horoskop, aby dowiedzieć się o sobie czegoś więcej! Jeśli znasz swój ascendent (jedna z trzech najważniejszych urodzeniowych informacji, która mówi o tym, jak nas odbierają inni - nasze pierwsze wrażenie), przeczytaj nasz horoskop na rok 2022 także dla niego. Dzięki temu interpretacja będzie zdecydowanie bogatsza. Gotowe i gotowi? Sprawdzamy, co przyniesie nowy rok?

Horoskop na 2022 rok: Baran i ascendent w Baranie

Wszystkie Barany powinny się cieszyć, bo rok 2022 upłynie im pod znakiem planety szczęścia, która obdarzy je obfitością i pomyślnością, szczególnie od maja do października. Będą czuły przypływ życiowej energii, odwagi do podjęcia ryzyka i ciekawości świata! Może właśnie z niej wykluje się jakiś zagraniczny romans, a może wrócą do relacji, której wcześniej trochę się obawiały a nagle poczują orzeźwiający podmuch wiatru w żagle i w końcu zaryzykują! Pewne jest to, że będą miały fart przez większość roku. Zdarzą się na pewno dni, które zahamują barani entuzjazm, podrzucą pod drzwi nowe problemy do rozwiązania. Takie momenty mogą je jednak tylko wzmocnić!

Horoskop na 2022 rok: Byk i ascendent w Byku

Byki w nowym roku przejmą pałeczkę od Wodników i staną na podium, jeśli chodzi o rewolucje życiowe. Zmiany, zmiany, zmiany a najważniejsze, żeby być na nie otwartym. Nie ma co walczyć z wiatrakami i upierać się przy swoim, skoro za rogiem stoją nowe pomysły na życie, zupełnie inne rozwiązania problemów lub nowy partner czy partnerka! Może być tak, że Byki będą czuły bezsilność, bo to z zewnątrz spadną na nie rewolucje, ale co ich nie zabije, to je oczywiście wzmocni! Spokój i otwartość to dobry sposób, żeby wyciągnąć wszystko, co najlepsze, z nadchodzącego czasu. Byki pod ramię ze Skorpionami będą na swoich barkach nieść po dwa zaćmienia w 2022, które na pewno będą dla nich przełomowymi momentami. Uwaga wtedy na relacje z mężczyznami (partnerem, ojcem, braćmi etc.).

Horoskop na 2022 rok: Bliźnięta i ascendent w Bliźniętach

Bliźnięta miały tak mało okazji do spotkań i rozmów przez ostatnie dwa lata, że na pewno w kolejnym roku będą wykorzystywać wszystkie ewentualności do socjalizacji. Planety będą co chwila podrzucać nowe sprzyjające okoliczności do poznania nowych ludzi i samorozwoju. Wakacje zapowiadają się bardzo dobrze, jeśli chodzi o pomyślność w finansach i miłości. Zanim jednak dotrwacie do wakacji, drogie Bliźnięta, skupcie się na tym, co macie do wykonania, nie odlatujcie za szybko, bo niedokończone sprawy mogą wam zaleźć mocno za skórę. Jest praca, to jest i nagroda. 

Horoskop na 2022 rok: Rak i ascendent w Raku

Osoby spod znaku Raka mogą się już cieszyć nadchodzącym rokiem 2022, bo czeka je dużo romantycznych uniesień. Planety co chwila będą układać się w sprzyjające Rakom sytuacje. Spokój i pomyślność będzie można odczuć zarówno w sferze zdrowia, jak i pieniędzy. A miłość? W tym temacie zawsze trzeba trochę pomóc szczęściu. Raki muszą na chwilę zostawić swoje gniazdka i otworzyć się na nowe znajomości. Może znalezienie nowego hobby pomoże w wejściu w inny krąg ludzi? Kto wie, może znajdzie się tam ktoś, kto będzie chciał z astrologicznym Rakiem planować weekendowe, romantyczne wypady za miasto, zwiedzać opuszczone pałacyki i cieszyć się sobą nawzajem?

Horoskop na 2022 rok: Lew i ascendent w Lwie

Lwy mogą czuć w nadchodzącym roku, że świat wysyła im sygnały STOP i próbuje zmieniać na siłę dotychczasowy, sprawdzony, wygodny styl życia wbrew ich woli. Niestety, taki okres w życiu też jest potrzebny. To czas, w którym uczymy się najwięcej o sobie i doceniamy swoją wartość. Nie da się stworzyć szczęśliwego związku, nawet z najfajniejszą osobą na planecie, jeśli my sami nie będziemy się dobrze znać i kochać. Dopiero perspektywa czasu pokaże nam, jak kluczowe były to dla nas przetasowania roku 2022. Ważne jest, żeby trzymać się swoich najbliższych i nie bać się stanąć oko w oko z problemem do rozwiązania. Kiedyś Odwaga otworzyła drzwi Strachowi a tam nikogo nie było.

Horoskop na 2022 rok: Panna i ascendent w Pannie

Panny najchętniej same zaplanowałyby rok 2022, żeby mieć poczucie kontroli nad chaosem. Niestety tak się nie da. To, co je czeka na pewno, to na pewno dużo okazji do zmian, całe szczęście pozytywnych. Czasami trzeba zrobić porządki i pozbyć się tego, co jest nam nie potrzebne, żeby zrobić miejsce na nowe. Jako że panny uwielbiają, kiedy wszystko jest na swoim miejscu, to powinny zakasać rękawy i potraktować nowy rok jako wyzwanie poukładania wszystkiego z inną strategią. Najważniejsze to zadać sobie pytanie: czy czuję się dobrze w relacji, w której jestem, czy ona mnie rozwija, a może hamuje, czy to jest w ogóle czas na związek, a może to jest MÓJ najlepszy czas?

Zobacz także:

Horoskop na 2022 rok: Waga i ascendent w Wadze

Droga Wago, w 2022 roku możesz spodziewać się wielu sprzyjających ci momentów na rozwinięcie swoich pasji i poznanie nowych ludzi. Rodzina, przyjaciele, partner/partnerka będą zachęcać cię i wspierać w rozwijaniu skrzydeł, bo możesz polecieć bardzo wysoko! Pamiętaj tylko, że ostatecznie to Ttoja wewnętrzna siła wyniesie cię na szczyt. Nie pozwól sama o sobie myśleć, że tylko z kimś obok jesteś w stanie coś osiągnąć. Ktoś bliski to wartość dodana, ty jesteś sama sobie sterem, łódką i żaglem. Mam nadzieję, że rok 2022 ci to w pełni uświadomi.

Horoskop na 2022 rok: Skorpion i ascendent w Skorpionie

Skorpiony w 2022 roku powinny się trzymać z Bykami, bo razem będą gospodarzami aż czterech zaćmień! Być może ten rok będzie przełomowy w życiu osób spod tego znaku, bo te zjawiska na niebie na pewno odcisną mocne piętno na ich osobistych sprawach. To nie będzie łatwy rok, ale za to, ile się w nim nauczą! Wyjdą z niego wytrwalsi, mocniejsi, spokojniejsi, mądrzejsi i ostrożniejsi. Szczególnie na ten znak zodiaku spadną wielkie rewolucje prywatne, w wielu sferach. Skorpionie najdroższy: wiem, że swoje odczucia raczej chowasz w środku, ale w obliczu takich zmian daj się zobaczyć swoim bliskim, daj rozpoznać emocje, które tobą targają. To będzie oczyszczające doświadczenie.

Horoskop na 2022 rok: Strzelec i ascendent w Strzelcu

Pół człowiek, pół zwierzę zawsze na tropie nowych przygód i informacji z pewnością znajdzie coś dla siebie w 2022 roku. Taki niepoprawny optymista jak strzelec nawet w trudnych momentach swojego życia widzi szklankę do połowy pełną. Będzie czuł w nadchodzącym roku momenty wyhamowania swojego pędzącego życia i nie ma co z tym walczyć. To tylko chwile na otarcie z kurzu i okazja do obrania nowego kursu! Wiosna i lato zapowiadają się mocno energetycznie, więc korzystaj! Kąpiel nago w jeziorze z obcymi ludźmi? Super pomysł! Spontaniczny citybreak we Włoszech i romans z lokalesem? Why not?! Dziel się energią, którą masz a może spotkasz kogoś ważnego na swej drodze. Aktualnie Lwy potrzebują powiewu twojego optymizmu.

Horoskop na 2022 rok: Koziorożec i ascendent w Koziorożcu

Stojące na straży tradycji i ciężkiej pracy Koziorożce będą miały ciekawy rok 2022. Będą im podsuwane rewolucyjne poglądy, to dobry czas, żeby spojrzeć na życie z innej perspektywy i pozbyć się ograniczających nas przekonań! Ty nic nie musisz, możesz wszystko i wyrzuć ze swojego słownika słowo „powinnam”. Otwórz się, daj się poznać a dzięki temu ciekawi ludzie sami będą do ciebie lgnąć. Oczywiście zawsze jest dobry czas na pracę, rozwijanie biznesu i nowe cele, ale szczególnie w 2022 musisz dać sobie przestrzeń na odpoczynek. Nie samą pracą człowiek żyje a relaks też jest umiejętnością, której trzeba się uczyć w świecie, gdzie mamy tak wiele bodźców.

Horoskop na 2022 rok: Wodnik i ascendent w Wodniku

Wodnik jak zwykle porywa się z motyką na słońce i chce wywalczyć wolność, niestety pandemia nie skończy się tak szybko. 2022 będzie lepszy niż 2021, ale cały czas możesz czuć się zblokowana przez świat, przez decyzje innych i też przez siebie samą więc odpuść na chwilę! Nie bój się poprosić o pomoc, nie tylko ty tak masz, że nie dajesz ze wszystkim sama rady. Ten rok będzie dobry na naukę, odkrywanie nowych pasji, ale na spokojnie. Nie startuj od razu z nowym projektem, który zrewolucjonizuje świat, daj mu trochę osiąść, dopracuj go, poświęć ten czas na zbudowanie silnych fundamentów a sama będziesz pod wrażeniem jakie pozytywne skutki będzie to miało w przyszłości. Kluby już powoli działają, ale tam nie znajdziesz miłości. Tobie jest potrzebny ktoś kto tak jak ty będzie całym jabłkiem, a nie tylko połówką. Barany i Bliźnięta mają dużo czasu wolnego w tym roku i chętnie zabiorą cię na jakąś niekonwencjonalną randkę.

Horoskop na 2022 rok: Ryby i ascendent w Rybach

Osoby spod znaku Ryb są absolutnie największymi szczęściarzami 2022 roku. Planeta obfitości, czyli Jowisz będzie im przewodził przez większość roku! To, co szczególnie mocno wpłynie na Ryby, to romantyzm i wyobraźnia, która dostanie mocnego wiatru w żagle. Drogie Rybki, korzystajcie z kreatywności, wymyślajcie nowe sposoby, projekty, dajcie upust swoim zmysłom artystycznym, kochajcie mocno i z otwartą głową, macie do tego wszelkie warunki. To będzie dobry rok, żeby pomóc innym, podzielić się swoim nadmiarem energii. W głębi duszy potrzebujecie realizować się społecznie, to wam daje najwyższa formę satysfakcji i radości. To też sprzyjający czas na inwestycje, ale i poznawanie nowych ludzi. Możecie być pewni, że z takim układem planet spotkacie kogoś wyjątkowego! Może znajdzie się druga Rybka, którą poznacie, działając w wolontariacie i opiekując się starszymi osobami? Czy nie takich ludzi potrzebujecie, o ogromnym sercu i wrażliwości?

Znajdź mnie na Instagramie @wodnikmowi