New hot couple alert: Gigi Hadid i Bradley Cooper. Na potwierdzenie, że faktycznie są w sobie zakochani czekaliśmy od kilku miesięcy. Zdjęcia, które zrobiono im kilkadziesiąt godzin temu w Londynie nie pozostawiają wątpliwości. 

Gigi Hadid i Bradley Cooper – historia związku

W październiku 2023 roku media rozgrzała wiadomość o domniemanym romansie Gigi Hadid i Bradleya Coopera. Co ciekawe, parę miała połączyć ze sobą była partnerka aktora, Irina Shayk.

Gigi została przedstawiona Bradleyowi przez Irinę. Gigi i Irina pracowały blisko przez lata, a Gigi i Bradley spotykali się już wcześniej na stopie przyjacielskiej. Niedawno ich kontakt zmienił się w coś poważniejszego, gdy Bradley zaprosił Gigi na randkę – twierdził informator „The Messenger”.

Źródło twierdziło też, że związek zaczął się wcześniej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać, ale para nie ze sobą „na poważnie”:

Gigi i Bradley spotykają się od jakiegoś czasu, jednak modelka nie szuka na ten moment poważnego związku. Dwójka ma natomiast ze sobą wiele wspólnego i rozumieją się na stopie rodzicielskiej czy zawodowej. Do tego Gigi chce zająć się aktorstwem i jest zaintrygowana możliwościami, jakie może jej zaoferować Bradley. Na ten moment ich relacja jest więc bardzo luźna i nowa.

Ile w tym prawdy? Tego nie wiemy, pewne jest jednak, że para miesiącami ukrywała się przed paparazzi, a ich wspólne zdjęcia nie sugerowały, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Aż do teraz.

Gigi Hadid i Bradley Cooper trzymają się za ręce na randce w Londynie 

Na te zdjęcia czekałyśmy i czekaliśmy wszyscy. Gigi Hadid i Bradley Cooper zostali sfotografowani razem na romantycznej randce w Londynie. Para trzymała się za ręce, a więc bez słów potwierdziła, że jest w związku:

Zobacz także:

 

To niejedyna para, którą „przyłapano razem” w ostatnich dniach. Z ukochaną, Dove Cameron pokazał się pokazał się Damiano David: