W połowie czerwca dowiedzieliśmy się, że Kourtney Kardashian jest w ciąży z Travisem Barkerem. Wiadomość była o tyle niespodziewana, że wiadome było, że para ma trudności z poczęciem dziecka. Wielokrotnie próbowała zapłodnienia metodą invitro, jednak bez skutku. Jak się okazało kilka miesięcy później, zakochani spodziewają się pierwszego wspólnego potomka. Niestety, gdy wszystko wydawało się być wspaniale, świat dowiedział się o tym, że Kardashianka musiała przejść pilną operację, ponieważ jej ciąża była zagrożona. Teraz jest już w domu, a my wiemy, jak się czuje.

Źródło zdradza, jak czuje się Kourtney Kardashian po operacji płodu

44-latka jest już w domu od kilku dni i dochodzi do siebie. U swojego boku ma ukochanego męża Travisa Barkera, co z pewnością dodaje jej otuchy i siły. Osoba z bliskiego otoczenia pary przekazała serwisowi PageSix.com, jak ma się teraz Kardashianka.

Kourtney była bardzo przestraszona, gdy dowiedziała się, że potrzebna jest operacja – zaczął informator. – Nie chciała w ogóle rozmawiać o tym, co się dzieje. Na szczęście teraz wszystko jest w porządku. Także dzięki Travisowi. Nadal odpoczywa z nim w domu.

Przypomnijmy, że ukochany gwiazdy był w trakcie trasy koncertowej, gdy Kourtney musiała przejść pilną operację. Muzyk zrezygnował z dalszych koncertów i od razu wrócił do Stanów Zjednoczonych, aby być przy swojej żonie. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze, a Kourtney publikuje już kolejne „ciążowe” zdjęcia w mediach społecznościowych.

Kourtney Kardashian opublikowała nowe zdjęcia z brzuszkiem – pierwsze po operacji

Na Instagramie założycielki marki Lemme pojawił się post z czterema zdjęciami, na których celebrytka wygląda obłędnie. Pozuje w koronkowym topie i lateksowej kurtce oraz spodniach.

Ciąża daje siłę – podpisała kadry Kardashian.

I podpis jest zdecydowanie adekwatny. Kourtney wygląda wspaniale, a ciąża jej służy. Tym bardziej cieszymy się, że operacja przebiegła pomyślnie i już niedługo na świecie pojawi się synek celebrytki i Travisa.