Joanna Krupa od lat dzieli swoje życie między Stanami Zjednoczonymi a Polską. W Los Angeles mieszkają na stałe jej bliscy, w tym trzyletnia córeczka – Asha-Leigh, która jest dla niej najważniejsza. Natomiast w Warszawie celebrytka i modelka realizuje się zawodowo. Przypomnijmy, że jest jurorką w „Top Model”, spełnia się w roli influencerki, poza tym zainwestowała ostatnio w firmę cateringową. Przy okazji wydarzenia promującego nowy biznes Joanna Krupa udzieliła wywiadu, podczas którego zapytano ją m.in. o relację z Douglasem Nunesem, czyli jej mężem i ojcem jej dziecka. Udzielona przez gwiazdę zaskoczyła fanki oraz fanów. Teraz wiele i wielu z nich zastanawia się: czy Joanna Krupa rozstała się z mężem?

Joanna Krupa rozstała się z mężem?

Z rozmowy dowiedziałyśmy się m.in., że Joanna Krupa szuka czegoś na stałe w Polsce dla siebie i córeczki. Nie chce dłużej zatrzymywać się w hotelach, u znajomych czy wynajmować czegoś na krótko. Zależy jej na ogródku, a także na przedszkolu w okolicy. Następnie reporter serwisu „Viva” zapytał jurorkę „Top Model”, dlaczego określa Douglasa Nunesa jako ojca swojego dziecka, a nie np. ukochanego czy partnera. Jednak celebrytka nie chciała za wiele o tym mówić. Przyznała, że jest to duży temat i zapowiedziała, że poruszy go w przyszłości.   

Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka – przyznała Joanna Krupa w rozmowie z reporterem serwisu „Viva”. 

Informacje dotyczące poszukiwania nowego lokum dla siebie i dziecka, a także wymijająca odpowiedź na kolejne pytanie wywołały lawinę spekulacji. Serwis plotkarski „Plotek” dotarł do osoby z bliskiego otoczenia Joanny Krupy, według której Dougles Nunes miał problem z zaakceptowaniem jej częstych podróży do Polski.

Miał problem z tym, że Joanna przyjeżdżała do Polski. Chciał, żeby skupiła się na życiu w USA – poinformował informator serwisu „Plotek”. 

Warto jednak zaznaczyć, że informacje przekazane przez źródło „Plotka” nie zostały potwierdzone, a główna zainteresowana całą sprawą nie komentuje medialnych doniesień. Podczas wspomnianego wywiadu dla serwisu „Viva” dodała, że na razie nie chce opowiadać o związku. Możemy się jednak spodziewać, że niebawem otworzy się na ten temat. 

Joanna Krupa przeprowadzi metamorfozę małżeństw razem z Ewą Chodakowską

Co ciekawe, w tym tygodniu do mediów trafiła informacja, według której Joanna Krupa połączy siły z Ewą Chodakowską. W nowym programie TVN celebrytka i trenerka zajmą się metamorfozami małżeństw. Trwają castingi, na które zapraszane są pary z kilkuletnim stażem. Szczegóły show (w tym przybliżona data premiery) nie zostały jeszcze ujawnione.