Josephine Langford i Hero Fiennes-Tiffin są parą? Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się w mediach w 2018 roku, czyli jeszcze przed światową premierą głośnego filmu After. Aktorka opublikowała wtedy zdjęcie z kolegą z planu na swoim profilu na Instagramie i opisała je słowami „Tessa i Hardin”. Fani książek autorstwa Anny Todd, na podstawie których powstała produkcja dla nastolatków (i nie tylko), prawdopodobnie bez trudu rozpoznali ten kadr. Pod zdjęciem Josephine Langford opublikowano kilka tysięcy komentarzy. Wśród nich pojawiły się pytania, czy odtwórcy głównych ról są razem także w „prawdziwym życiu”. Wtedy główni zainteresowani nie skomentowali tych doniesień. Jednak plotki związane z ich relacją powracały do mediów niczym bumerang. Teraz o uczuciu, które rzekomo połączyło Josephine Langford i Hero Fiennesa-Tiffina znów jest głośno.

Josephine Langford i Hero Fiennes-Tiffin są razem?

Plotki dotyczące domniemanego związku Josephine Langford i Hero Fiennesa-Tiffina nie wzięły się znikąd. W listopadzie 2018 roku para przyszła bowiem razem na przyjęcie urodzinowe aktora.

Następnie Josephine Langford i Hero Fiennes-Tiffin udzielili wywiadu wideo dla CP24 i opowiedzieli o scenach, w których musieli się całować. Jak wspominają to doświadczenie? Podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie. Odtwórczyni roli Tessy przyznała, że wspomina to całkiem dobrze. Warto wspomnieć, że wywiad został opublikowany na przysłowiową chwilę przed premierą pierwszego filmu z serii After. Już wtedy fani książek Anny Todd i wschodzących kin światowego kina zastanawiali się, czy praca na planie zbliżyła ich do siebie.

Po premierze After w mediach po raz kolejny pojawiły się plotki dotyczące uczuć, które rzekomo zrodziły się między Josephine Langford i Hero Fiennesem-Tiffinem. Fani zwracali uwagę nawet na najmniejsze detale, szukając potwierdzenia (bądź zaprzeczenia) doniesień o ich związku.

Czy Josephine Langford i Hero Fiennes-Tiffin są razem? Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów, którzy mieli nadzieję, że odtwórcy głównych ról w filmie After są parą także w „prawdziwym życiu”. W 2019 roku aktorzy udzielili wywiadów, w których właściwie zaprzeczyli wszystkim plotkom. Josephine Langford przyznała w rozmowie z magazynem Cosmopolitan, że „fani są w stanie zeswatać wszystkich”. Na szczere wyznanie zdecydował się również odtwórca głównej roli męskiej w filmie After. W lutym 2019 roku Hero Fiennes-Tiffin udzielił wywiadu dla amerykańskiego ELLE. Podczas rozmowy wyznał, że nigdy nie był w „prawdziwym” związku, a właściwie, że nie spotykał się dotąd z żadną kobietą, którą mógłby nazwać „swoją dziewczyną” – partnerką.

Oczywiście przez ostatni rok wiele mogło się zmienić. Już niedługo do kin na całym świecie, w tym w Polsce, trafi film After We Collided. Nic więc dziwnego, że plotki dotyczące związku Josephine Langford i Hero Fiennesa-Tiffina powróciły. Coraz częściej mówi się jednak o tym, że odtwórcy głównych ról w filmach na podstawie powieści autorstwa Anny Todd są „tylko” dobrymi przyjaciółmi. Z kolei informacje dotyczące ich prywatnego życia, jak również podgrzewanie atmosfery w sieci to… forma promocji kolejnej części After. Wiele osób zauważa, że sytuacja ta jest bardzo podobna do historii rzekomego romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera, która przyczyniła się do zwiększenia zainteresowania filmem Narodziny gwiazdy. W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie wspólne zdjęcia Josephine Langford i Hero Fiennesa-Tiffina. Uważacie, że pasują do siebie?

Hero Fiennes-Tiffin, czyli Hardin Scott z filmu „After” - wszystko, co powinniście o nim wiedzieć >>>

Zobacz także: