Od niedawna polski show-biznes żyje nowym związkiem. A raczej domysłami, czy Julię Wieniawę i Barona faktycznie łączy coś więcej. Aktorka i wokalistka oraz Aleksander Milwiw, jeden z członków grupy Afromental, a także juror talent show The Voice of PolandThe Voice Kids, zostali ostatnio przyłapani razem przez paparazzi. A zdjęcia, jakie im zrobiono, były dość wymowne. Para obejmowała się i ewidentnie była zachwycona swoim towarzystwem. To tylko podkręciło plotki wywołane wcześniejszymi publikacjami, jakie pojawiły się zarówno na Instagramie Julii, jak i Barona. Chodzi o zdjęcia z pobytu na Wyspie Zielonego Przylądka. I mimo, że nie pozowali na nich wspólnie, spostrzegawczy fani szybko połączyli fakty. Wokalistka i muzyk znajdowali się w tym samym miejscu i w tym samym czasie! Do wczoraj jednak nie odnosili się do rewelacji na temat swojego rzekomego związku. Wszystko zmieniły najnowsze posty na instagramowych profilach zainteresowanych.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Baron z Afromental są parą! 

Julia Wieniawa i Baron są parą! 

Julia i Aleksander najwyraźniej stwierdzili, że najwyższa pora, by wypowiedzieć się w temacie ich związku. Gwiazda Rodzinki.pl wstawiła więc zdjęcie prosto ze stoku narciarskiego we włoskich Alpach, na którym pozuje razem z gitarzystą Afromental. I opatrzyła je podpisem, będącym pstryczkiem w nos dla wszystkich plotkarskich portali, które prowadziły do tej pory śledztwo czy Wieniawa i Milwiw są razem czy nie. „Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale." Ten sam opis do prawie identycznego zdjęcia dodał też Aleksander. Pod jednym, jak i drugim wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które również nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że Julii i Baronowi można już oficjalnie gratulować. U Julii na Instagramie komentarz zostawił m.in. Bartosz Śniadecki, kolega z zespołu Barona. „Serio?! Z tym starym dziadem?!" - napisał żartobliwie. Swoje trzy grosze dorzucił też dobry znajomy Julii, Wujaszek Liestyle, pisząc: „I ja nic nie wiedziałem?! Proszę o pilny telefon z bacówki!". 

Co ciekawe, tajemnicze zdjęcie wylądowało również na Instagramie byłego partnera Julii, Antka Królikowskiego. Aktor, z którym Wieniawa rozstała się pod koniec 2018 roku po dwóch latach związku, wstawił kadr, gdzie wyraźnie widać jego cień, a obok także zarys psa (zapewne to Klasyk), a także tajemniczą nieznajomą. Z kolei w opisie zdjęcia, tuż obok hashtagów #perfectday, #wiosna, pojawiła się emotikona serca. Co więcej, aktor uniemożliwił followersom komentowanie posta. Czyżby również znalazł szczęście u boku kogoś nowego? Tego mu życzymy! 

Zobacz także: Zainspirujcie się stylem Julii Wieniawy!