Od 2019 roku 58-letni dziś Keanu Reeves jest (w końcu) szczęśliwie zakochany. Jego wybranką okazała się być 50-letnia artystka – Alexandra Grant. Znany na całym świecie aktor nie ma za sobą łatwiej przeszłości. Stracił żonę i córkę w wypadku samochodowym, przez co popadł w depresję i zamknął się na nowe uczucie. Złamane serce aktora uleczyła właśnie Alexandra. Para znana jest z tego, że stara się chronić swój związek przed mediami. Zakochani rzadko pojawiają się wspólnie na branżowych imprezach. Ostatnio postanowili jednak zrobić wyjątek i wybrali się na Museum of Contemporary Art Gala. Zobaczcie ich zdjęcia z czerwonego dywanu. Wprost nie mogli się od siebie oderwać.

Keanu Reeves i Alexandra Grant pojawili się razem na czerwonym dywanie. To pierwsze wspólne wyjście pary od roku

Za nami Museum of Contemporary Art Gala. W Los Angeles wśród wielu gwiazd pojawili się również Keanu Reeves i jego partnerka Alexandra Grant. Dawno niewidziana para zachwyciła na czerwonym dywanie. Razem wyglądali przepięknie, a fotoreporterom trudno było uchwycić moment, gdy oboje patrzyli w obiektywy. Zakochani nie mogli się od siebie oderwać i prawie cały czas patrzyli tylko na siebie. Dosłownie między nimi iskrzyło!

Aktor znany z „Matrixa” wystąpił w klasycznym garniturze i krawacie w biało-czerwone paski subtelnie nawiązujące do stroju jego wybranki. Alexandra miała na sobie piękną czerwoną sukienkę w kwiaty do ziemi z modnym dekoltem halter. Para prezentowała się naprawdę elegancko i chętnie pozowała na różowej ściance. Fotoreporterom udało się nawet uchwycić słodki moment pocałunku. Zobaczcie w naszej galerii na dole artykułu!

 fot. Alberto E. Rodriguez / Getty Images

Wspólne wyjście 58-latka i 50-latki jest o tyle dużym wydarzeniem, że nie pokazują się oni często razem. Mimo że są jedną z ulubionych par w Hollywood, to swoje uczucie zachowują wyłącznie dla siebie. I trzeba to uszanować! Tym bardziej cieszymy się, że postanowili wystąpić na gali MOCA. Wydaje się, że układa się między nimi doskonale.

Keanu Reeves i Alexandra Grant – związek

Pierwszy raz o tym, że Keanu i Alexandra są parą, dowiedzieliśmy się w 2019 roku. Okazuje się, że poznali się dużo wcześniej. W 2011 roku wydali razem książkę „Ode To Happiness”. W 2016 natomiast współpracowali przy projekcie „Shadows”, w którym Grant fotografowała, wtedy jej długoletniego przyjaciela, Reevesa. Głębsze uczucie połączyło ich jednak dopiero 3 lata później. Od tego czasu widziani byli razem jedynie parę razy, ale mówiło się nawet o ich zaręczynach! Zarówno aktor, jak i artystka nie potwierdzili oczywiście tych spekulacji.

Pięknie patrzy się na nich razem i życzymy im jeszcze więcej miłości i szczęścia. Być może już niedługo usłyszymy o ich (z pewnością kameralnym) ślubie! A może on już dawno za nimi i zakochani są już małżeństwem?

Zobacz także: