O takich ludziach jak on mówi się, że z niejednego pieca chleb jedli. Konrad Landowski, bo to o nim mowa, pomimo swojego młodego wieku próbował w swoim życiu już wielu różnych rzeczy. Niedawno postanowił rzucić wszystko, polecieć na drugi koniec świata i przeżyć przygodę w „Hotelu Paradise”.

Jestem szczery. Nie boję się powiedzieć komuś, co o nim myślę. Bardzo sobie cenię szacunek do drugiego człowieka. Poza tym jestem osobą bardzo sentymentalną i rodzinną - mówi o sobie.

Konrad Landowski – ile ma lat i skąd pochodzi?

Konrad Landowski ma 28 lat. Nowy uczestnik piątej edycji randkowego show telewizyjnej Siódemki pochodzi z Bydgoszczy.

Konrad Landowski – wykształcenie, praca, zainteresowania

Konrad może się pochwalić tytułem magistra zarządzania. Kilka lat temu swoją przyszłość postanowił jednak związać z zupełnie inną dziedziną. Został żołnierzem zawodowym i uzyskał stopień kaprala w Wojskach Obrony Terytorialnej.

Od 2018 roku byłem wojskowym. W zasadzie do niedawna. Na co dzień jestem koordynatorem w firmie spedycyjnej. Z zamiłowania jestem trenerem personalnym. Poza tym robię tyle różnych rzeczy, że ciężko by mi było nawet o tym wspomnieć - opowiada.

Konradowi nie starczyło czasu, aby wymienić podczas krótkiej prezentacji swoje wszystkie zajęcia, więc zrobimy to za niego. Poza tym, że prowadzi firmę spedycyjną, treningi personalne oraz układa swoim klientom plany dietetyczne i treningowe, pracuje także w wake parku. Obsługuje tam wyciąg i uczy pływania na desce wakeboardowej oraz nartach wodnych. Jakby tego było mało, powoli wprowadza również na rynek własną markę strojów na siłownię. 

W wolnym czasie lubi m.in. śpiewać na karaoke. Jego największą pasją są podróże.

Konrad Landowski – związki, „Hotel Paradise”

Konrad ma za sobą pięcioletni związek, w którym przeżył prawdziwą miłość. Przyznaje, że nie ma konkretnego typu kobiety, na który szczególnie zwraca uwagę. Jego zdaniem kobieta musi po prostu mieć w sobie to „coś”. Jest jednak kilka cech charakteru, które są dla niego dość istotne.

Ważne jest dla mnie, żeby kobieta była otwarta, żeby też była taka przebojowa jak ja, żeby nie bała się świata - wymienia.

Myślicie, że znajdzie taką osobę w programie?

Zobacz także:

Konrad Landowski – Instagram

Podobnie jak pozostali uczestnicy piątego sezonu randkowego hitu TVN7, Konrad ma dwa profile w serwisie Instagram: prywatny (@landowzky) oraz oficjalny, stworzony specjalnie na potrzeby udziału w telewizyjnym show (@konrad_hotelparadise5official).

Zdjęcia Konrada znajdziecie w naszej galerii.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.