Królowa Camillaobecna żona króla Karola III, ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Andrew Parkerem BowlesemToma Parkera Bowlesa, urodzonego w 1974 roku, i Laurę Lopes, urodzoną w 1978 roku. Camilla rozwiodła się z pierwszym mężem w 1995 roku, po ponad 20 latach małżeństwa. 10 lat później, w 2005 roku, król Karol III (wtedy jeszcze będący księciem) został ojczymem Toma i Laury, chociaż znał się z nimi jeszcze zanim poślubił Kamilę. W dodatku jest ojcem chrzestnym Toma.

Sprawdźcie, co wiemy na temat dzieci Camilli – królowej konsorty, którą została po śmierci Elżbiety II

Dzieci królowej Kamili – Tom Parker Bowles

Tom Parker Bowles urodził się w grudniu 1974 roku. W 2005 roku poślubił Sarę Buys. W 2007 roku urodziła im się córeczka Lola, a w 2010 syn Frederick. Para rozstała się po 13 latach małżeństwa w 2018 roku. Przyczyną miały być problemy w związku.

W 2015 roku Tom wyznał, że ma razem z księciem Karolem, przyszłym królem, silną więź. Od zawsze uwielbiam mojego ojczyma. Jest wspaniałym mężczyzną – powiedział Tom. – Jest ciepły, inteligentny i ludzki. Jeśli kiedykolwiek dojdzie do tego, że będzie królem, sprawdzi się w tej roli fantastycznie – dodał.

Tom stał się rozpoznawalny w Anglii. Jest autorem między innymi książki „The Year of Eating Dangerously”.

Dzieci królowej Kamili – Laura Lopes

Laura Lopes urodziła się w styczniu 1978 roku. W 2006 wyszła za mąż za Harry’ego Lopesa. Dwa lata później zostali rodzicami Elizy, a w 2009 roku urodziły się im bliźniaki Gus i Louis. Podczas ślubu księcia Williama i księżnej Kate Laura była jedną z druhen. Świadczy to o tym, że dobrze dogaduje się z parą książęcą.

W przeciwieństwie do swojego brata, Laura trzyma swoje życie w prywatności. Skończyła studia na Oxfordzie i została kuratorką sztuki. Pracowała w Wenecji i w Londynie. Jest również współzałożycielką londyńskiej galerii Eleven, która reprezentuje współczesnych artystów.

Zobacz także:

Dzieci królowej Kamili – relacje z Williamem i Harrym

Tom i Laura są mocno związani z Karolem, jednak bardzo rzadko fotografowani są ze swoim przyrodnimi braćmi. Ich najbardziej znane wspólne momenty to ślub Karola z Kamilą oraz ślub Harry’ego i Meghan,

Dzieci Kamili – tytuły

Po śmierci królowej Elżbiety II, Camilla została królową, jednak jej dzieci nie zyskały żadnych tytułów.