Lato zbliża się wielkimi krokami! O tej porze roku szczególnie powinniśmy zadbać o swoje włosy, bowiem mocne promienie słoneczne, a także słona woda mają na nie bardzo negatywny wpływ. Stają się one przesuszone, do tego łamliwe. Jak więc pielęgnować włosy latem (i nie tylko)? Wymarzony efekt lśniących, a przede wszystkim zdrowych włosów, uzyskamy tylko używając naturalnych kosmetyków. Dokładnie takich, jak te wyprodukowane przez markę RICA. Sycylijska firma słynie z miłości do natury, czerpie z niej inspiracje i dba o to, żeby działać zgodnie z filozofią eko. Co znajdziemy w ofercie marki? Przede wszystkim produkty do pielęgnacji (Naturica), a także koloryzacji (Colorica oraz Cromearth), czy stylizacji włosów (Naturica styling). Są to kosmetyki, których z przyjemnością używamy podczas pielęgnacji włosów , a to ze względu na ich delikatną konsystencję i piękny zapach. Podoba nam się również to, że jednym z głównych składników kosmetyków RICA jest bogata w minerały woda wulkaniczna, która dzięki swoim drogocennym właściwościom wzmacnia i chroni włosy przed urazami mechanicznymi (cynk), przywraca głębię koloru (miedź), nadaje naturalny połysk, a także przywraca witalność (selen). Brzmi kusząco, prawda?

[KONKURS] Wygraj kosmetyki do włosów marki RICA!

Chciałabyś przetestować kosmetyki do włosów marki RICA? Teraz masz taką możliwość! Weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania jest (aż!) 10 zestawów Gift Box - Opuntia Oil. W środku znajdziesz Szampon 250 ml, Odżywka 200 ml, Olejek z opuncji 50 ml.

Co zrobić, aby zdobyć jeden z zestawów naturalnych kosmetyków do włosów RICA?

Wystarczy, że w formularzu poniżej odpowiesz na pytanie konkursowe: Jakie są Twoje naturalne sposoby na zdrowe i zadbane włosy? Masz czas do 12.06.2019 r.

LAUREACI:

Mariola           
Milena           
Magdalena      
Barbara G       
Danuta          
Barbara           
Wioletta       
Marta           
Marta Z           
Anna

GRATULUJEMY!