„Legalna blondynka 3” – co się dzieje z filmem?

Gdy w 2018 roku Reese Witherspoon potwierdziła, że „Legalna blondynka” („Legally Blonde”) powraca, fanki i fani produkcji z całego świata nie posiadali się z radości. Opowieść o Elle Woods to już przecież rzecz kultowa, wielu z nas trudno wyobrazić sobie dorastanie bez niej! Dlatego fakt, że cztery lata później wciąż czekamy na tę produkcję, wystawia mocno naszą cierpliwość na próbę.

Początkowo zapowiadano, że „Legalna blondynka 3” ujrzy światło dzienne dokładnie 20 lat od premiery pierwszej części filmu, czyli w 2021 roku. W związku z trwającą od 2020 roku pandemią COVID-19 plany te spaliły na panewce. Kolejną przewidywaną datą premiery był 22 maj 2022 roku. Taka informacja pojawiła się w mediach społecznościowych MGM Studios, więc mocno się do niej przywiązałyśmy i przywiązaliśmy. Jak jednak wszyscy wiemy, i tego terminu nie udało się dotrzymać.

Elle Woods is back! Legally Blonde 3 coming May 2022. We rest our case. #LegallyBlonde3 #ElleWoods @ReeseW pic.twitter.com/WnxI1YEfqD

— MGM Studios (@MGM_Studios) October 20, 2020

Co aktualnie dzieje się z produkcją? Czy kiedyś jej się w ogóle doczekamy? Otóż według najnowszych doniesień musimy uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości, ale opłaci się czekać...

„Legalna blondynka 3” –  czy w filmie zagra córka Reese Witherspoon?

Mindy Kaling, której (wraz z Danem Goorem) powierzono napisanie scenariusza do „Legalnej blondynki 3”, w rozmowie z serwisem „Extra TV” zapewniła, że projekt nie został zarzucony. Co więcej, rozbudziła apetyt fanek i fanów Elle Woods, informując, że chciałaby, by w trzeciej odsłonie „Legally Blonde” wzięła udział także córka Reese Witherspoon, 23-letnia Ava Phillippe.

Myślę, że mogę zrobić wszystko, a jeśli to byłoby coś, na co ona miałaby ochotę, byłaby to niesamowita radość mieć ją w tym filmie – powiedziała.

Kaling ostatnio miała szansę pracować z młodszym bratem Avy, a najstarszym synem Reese Witherspoon i Ryana Phillippe’a. Deacon zadebiutował jako aktor w popularnym serialu Netfliksa „Jeszcze nigdy...”, który stworzyła słynna scenopisarkaJest taki zabawny, taki utalentowany. Oczywiście jest bardzo przystojny i świetnie się bawiliśmy na planie,  zachowuje się jak mama – po zakończeniu pracy wysłał mi odręczną notatkę, dziękując mi, że mógł z nami pracować. Po prostu wiadomo, że Reese jest jego mamą – nie mogła się nachwalić Mindy. 

Jak zatem widać, scenopisarka jest wielką fanką rodziny Witherspoon, więc obsadzenie Avy Phillippe w „Legalnej blondynce 3” w roli młodszej wersji Wood wydaje się więcej niż prawdopodobne. Tym bardziej, że mama i córka są niczym dwie krople wody. Mają identyczne blond włosy, takie same, obezwładniające uśmiechy i oczy w niebieskim kolorze. Są też podobnego wzrostu. Po prostu perfect match!

 

Zobacz także: