Za nami pierwszy weekend Coachelli. Festiwal słynie nie tylko z najlepszego muzycznego line-upu, ale także z doborowej publiczności, wśród której zawsze jest wiele znanych osób.

Od lat też wydarzenie to jest miejscem, gdzie rozkwitają gwiazdorskie romanse. Stamtąd pochodzą ostatnie nagrania potwierdzające powrót Shawmili, czyli Shawna Mendesa i Camili Cabello oraz zdjęcia dokumentujące Leonardo DiCaprio bawiącego się w towarzystwie Iriny Shayk! Złośliwi żartują, że to mogło wydarzyć się tylko na Coachelli – aktor spotyka się z kobietą powyżej 25. roku życia. Do kompletu brakuje nam tylko Kylie Jenner i Timothee'ego Chalameta w tegorocznym gronie. 

Leonardo DiCaprio i Irina Shayk razem na Coachelli

Shayk ma 37 lat i od 2015 roku związana była z kolegą DiCaprio, Bradleyem Cooperem. W 2017 roku modelce i aktorowi urodziła się córka Lea De Seine. Ostatecznie para rozstała się w 2019, choć niedawno pojawiły się plotki o ich powrocie do siebie oraz planach na kolejne dziecko.

 

DiCaprio, który w tym roku skończy 49 lat, został sfotografowany, jak w grupie znajomych (wśród nich była m.in. modelka Stella Maxwell) tańczy bardzo blisko Iriny Shayk, co mogło wskazywać na romantyczne intencje. Magazyn „People” zaznacza jednak, że klub był bardzo zatłoczony i cała zabawa była czysto platoniczna, a para jest po prostu dobrymi i wieloletnimi przyjaciółmi. Jednak internet wie swoje i rozgrzany jest do czerwoności a "dowody" na zażyłe relacje Leo i Iriny szybko stały się viralem (mimo że średnio co kilka tygodni w sieci obwieszcza się, że Irina i Bradley wrócili do siebie a nawet... planują drugie dziecko).

Irina Shayk i Leonardo DiCaprio / fot. Stringer / Getty Images

Leonardo DiCaprio – związki

Aktor znany jest z umawiania się z młodszymi od siebie kobietami, głównie modelkami. Jeszcze jakiś czas temu łączony był z Gigi Hadid (27), ale najgłośniejsze było jego ubiegłoroczne rozstanie z gwiazdą serialu „Daisy Jones and The Six”, Camillą Morrone (25). Byli razem przez pięć lat.

Romantyczne upodobania Leonardo DiCaprio wielokrotnie były obiektem żartów, m.in. podczas gali wręczenia Oscarów 2022. Jednym z nominowanych filmów był hit Netflixa „Nie patrz w górę”, w którym DiCaprio grał naukowca ostrzegającego ludzkość przed nadchodzącą zagładą. Od tamtej pory mówi się, że aktor walczy ze zmianami klimatu, żeby pozostawić czystszą i bardziej zieloną planetę dla swoich dziewczyn.

 

Zobacz także: