Odświętni, zakochani, nie szczędzący sobie czułości. Gwiazdy podczas Met Gali 2021 miały okazję wyjść wspólnie ze swoimi ukochanymi i zamanifestować całemu światu uczucia. Po raz pierwszy oficjalnie w blasku fleszy pojawili się Rihanna i A$AP Rocky czy Rita Ora i Taika Waititi. Kogo jeszcze mogliśmy i mogłyśmy zobaczyć w miłosnych objęciach podczas wydarzenia?

Met Gala 2021: Najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie

Oczywiście najwięcej reakcji wywołały debiutujące wspólnie pary. Choć o tym, że Rihanna i A$AP Rocky są razem mówiło się od dawna, to dopiero podczas Met Gali postanowili oficjalnie się pokazać. Były pocałunki w policzek czy przytulanie. Ale też dopasowane outfity! Oboje postawili na elegancką czerń. Choć raper na początku skrywał swój garnitur pod patchworkową narzutą. Swoją drogą przeskalowana kreacja Rihanny, niczym wielka kołdra, także pasowała do narzutki jej partnera. 

fot. Getty Images

Kolejna debiutująca para, o której od kwietnia tego roku krążyło wiele plotek, to Rita Ora i Taika Waititi. Również i oni nie mogli od siebie oderwać wzroku i rąk. I trzeba przyznać, że w duecie prezentowali się świetnie!

Na gali nie mogło zabraknąć także Jennifer Lopez i Bena Afflecka! Dopiero co zaliczyli swój ponowny debiut (po 20 latach!) jako para na czerwonym dywanie w Wenecji, teraz wspólnie pojawili się w Met. I nie szczędzili sobie czułości, w tym pocałunków przez maseczki! Co warte zauważenia, większość gości zadbała o to, by do swoich kreacji mieć pasujące maski na twarz, choć oczywiście do zdjęć je zdejmowali.

Wspaniale prezentowali się razem Hailey i Justin Bieber w swoich klasycznych czarnych stylizacjach świetnie oddających ducha amerykańskiej mody, która była tematem przewodnim Met Gali 2021. Ich wygląd do złudzenia przypominał nam to, jak razem prezentowali się kilkanaście lat wcześniej Carolyn Bessette i John F. Kennedy Junior.

Zobaczcie w galerii, jak razem wyglądali na czerwonym dywanie także Shawn Mendes i Camila Cabello, Brooklyn Beckham i Nicola Peltz czy Alicia Keys i Swizz Beatz.