Miley Cyrus i Liam Hemsworth tworzyli jedną z najpopularniejszych, a do tego najbardziej hot par poprzedniej dekady. Pomimo gorącego uczucia, które było pomiędzy nimi od 2009 roku, ich związek nie przetrwał. Zdecydowali się na ostateczne rozstanie po niespełna roku od złożenia sobie przysięgi małżeńskiej. Na temat ich burzliwej relacji powstało dużo plotek i teorii. Przede wszystkim mówi się, że była ona toksyczna. Wokalistka przerwała milczenie na początku 2023, gdy wypuściła głośny i kontrowersyjny singiel „Flowers”, w którym bezpośrednio odnosi się do jej związku z aktorem. Fanki oraz fani twierdzą, że cały album „Endless Summer Vacation”  jest poświęcony jej byłemu mężowi. Mają na to kilka dowodów, ale jednocześnie zastanawiają się, dlaczego tego rodzaju materiał nie powstał od razu po rozwodzie z gwiazdorem „Igrzysk Śmierci”, ale „dopiero" trzy lata później. Źródło z o toczenia Miley Cyrus odpowiedziało na nurtujące miłośników i miłośniczki jej twórczości pytanie, a przy okazji zdradziło, jak czuje się główna zainteresowana całą sprawą.

Źródło wypowiada się na temat tego, dlaczego Miley Cyrus wydała płytę o Liamie Hemsworthcie po tak długim czasie od ich rozwodu

Informator lub informatorka serwisu „People" zdradził/a powód, dla którego Miley Cyrus czekała kilka lat na premierę płyty, która najprawdopodobniej jest o jej byłym mężu.

Jest teraz najzdrowsza i najszczęśliwsza jaka mogłaby być od długiego czasu – zaczęło źródło – Każdy obwiniał ją za rozwód i nazywał ją dzikim dzieckiem. To nie było fair. Ich relacja i małżeństwo było toksyczne, a ona miała złamane serce. Teraz jest gotowa na to, żeby opowiedzieć jej wersję historii. Po rozstaniu potrzebowała czasu, aby przetrawić to, co się wydarzyło i zagoić rany. Miley nie chce zniszczyć Liama, ale uważa, że ma każde prawo do własnej narracji. Szczególnie po tym, jak każdy atakował ją po ich zerwaniu – dodało.

Wszystko wskazuje na to, że wokalistka potrzebowała czasu na ułożenie sobie wszystkiego od nowa. Co prawda w międzyczasie wydała płytę „Plastic Hearts”, ale nie otworzyła się wtedy na tak bolesne tematy jak relacja z Liamem Hemsworthem czy finalizujący ją rozwód. 

Teraz 30-latka wydaje się naprawdę szczęśliwa, co zresztą potwierdziło źródło. Od końca 2021 roku ponownie jest zakochana i zdaje się, że wyszła na prostą. Niedawno odbyła się impreza z okazji wydania płyty „Endless Summer Vaction”, na której pojawiła się ze swoim ukochanym. Zobaczcie ich hot zdjęcie: