Po głośnym rozstaniu z Kim Kardashian w sierpniu zeszłego roku o życiu uczuciowym Pete’a Davidsona było dość głośno. Komik spotykał się między innymi z Emily Ratajkowski, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. Szczęście odnalazł jednak u boku Chase Sui Wonders, z którą jest już od paru miesięcy. Teraz aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała trochę o ich tajemniczym związku, który jak się wydaje, wszedł już na wyższy poziom.

Chase Sui Wonders otwiera się na temat relacji z Petem Davidsonem

W rozmowie z magazynem „Nylon” gwiazda „Bodies Bodies Bodies” oraz „Generation” postanowiła wypowiedzieć się na temat uczucia łączącego ją z komikiem i aktorem Petem Davidsonem. Wyznała, że z 29-latkiem poznali się na planie filmowym podczas wspólnej pracy.

To było oczywiste, że będzie nam się bardzo dobrze razem pracować – zaczęła. – On jest takim profesjonalistą. Granie z nim to moja ulubiona czynność – dodała 26-latka.

Następnie Chase przyznała, że od czasu poznania się na planie ich relacja rozwijała się coraz bardziej, a więź między nimi stawała się coraz mocniejsza.

Rozmawiamy o wszystkim i jesteśmy do siebie otwarci na każdy temat. Czuję, że to, co dzieje się w naszej relacji jest dla nas czymś świętym – wyznała szczerze młoda gwiazda.

Pete Davidson i Chase Sui Wonders – związek

Para poznała się na planie filmu „Bodies Bodies Bodies”, który premierę miał w 2022 roku. Pete i Chase nie weszli jednak w związek od razu. Przypomnijmy, że komik spotykał się wtedy z Kim Kardashian, a później z Emily Ratajkowski. Na początku tego roku jednak zakochani widywani byli razem coraz częściej. Pod koniec stycznia aktorzy zostali przyłapani razem na randce w Universal Studios, gdzie trzymali się za ręce i całowali się.

Wygląda na to, że ich relacja staje się coraz bardziej poważna i wszystko idzie w dobrą stronę. Trzymamay zatem kciuki za ich uczucie i życzymy im szczęścia. Może niedługo Chase opublikuje jakieś wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych i sprawi, że staną się Instagram official?