Cały świat bardzo uważnie śledził związek Kim Kardashian i Pete’a Davidsona. Z pozoru mogłoby się wydawać, że to nieoczywista para, ale bardzo szybko stała się najpopularniejszym związkiem show-biznesu. 29-latek i 42-latka byli w sobie bardzo zakochani. Do tego stopnia, że komik postanowił zrobić sobie nie jeden, a parę tatuaży związanych ze swoją ówczesną dziewczyną. Jak wiadomo, takie działania są bardzo ryzykowne, bo tatuaże zostają z nami na zawsze (no chyba, że je usuniemy, choć to trochę trwa). I to właśnie zrobił Pete. Na najnowszych zdjęciach zrobionych przez paparazzi Davidson nie ma już symboli, które wytatuował na swoim ciele specjalnie dla Kim. Zobaczcie, o które chodzi.

Pete Davidson usunął tatuaże zrobione dla Kim Kardashian

Aktor przebywa teraz na Hawajach, gdzie wybrał się ze swoją nową miłością, Chase Sui Wonders. Para ostatnio widziana była na randce w Universal Studios, także relacja wydaje się rozwijać. Paparazzi uchwycili Pete’a w oceanie i zrobili mu zdjęcia. Z racji tego, że był w samych kąpielówkach, jego cała klatka piersiowa była widoczna. To właśnie na niej miał tatuaże poświęcone Kardashiance. Uważni fani i fanki dopatrzyli się, że nie ma już tam żadnego z nich. Po ponad pięciu miesiącach od rozstania komik stwierdził w końcu, że chyba nie chce, aby nadal były na jego ciele. A już szczególnie, jeśli ma już nową dziewczynę. Dla niej na pewno też nie byłoby to komfortowe.

Pete Davidson – tatuaże, które zrobił sobie dla Kim Kardashian i ich znaczenia

W październiku zeszłego roku aktor wytatuował sobie napis: My girl is a lawyer, czyli moja dziewczyna jest prawniczką. Kim zdała wtedy egzaminy do szkoły i faktycznie zaczęła uczyć się prawa. Celebrytka wstawiła nawet zdjęcie tatuażu swojego ukochanego na Instastory.

Na najnowszych zdjęciach można zobaczyć, że nad lewym obojczykiem, czyli tam, gdzie znajdował się ten tatuaż, już go nie ma. Pete musiał poddać się laserowemu usuwaniu napisu.

Kolejnym tatuażem dla swojej (byłej już teraz) dziewczyny był napis Jasmine and Aladdin. Ekspara poznała się na planie SNL, gdzie odgrywali scenkę z „Aladyna”. Wtedy też pocałowali się po raz pierwszy. Aby uczcić ten moment, komik postanowił, że wytatuuje sobie imiona postaci, w które się wcielali. Cute! Chociaż teraz już nie tak bardzo…

Jednym z bardziej znaczących tatuaży, które dosłownie odnoszą się do założycielki marki Skims, był napis Kim, który widniał na klatce piersiowej Pete’a. Wytatuowanie sobie imienia partnera lub partnerki to naprawdę duży i odważny krok. Zdecydował się na niego aktor. Teraz po tatuażu 29-latka została już tylko blizna.  

Zobacz także:

Ostatnim tatuażem, a jednocześnie tym, który mógł mieć dla Kim największe znaczenie były inicjały jej oraz… dzieci. Nad tatuażem Jasmine and Aladdin znajdowało się pięć liter: KNSCP. Każda z nich to pierwsza litera imienia Kardashianki i jej dzieci. Po rozwinięciu napis brzmiałby: Kim, North, Saint, Chicago, Psalm. Cóż, i tego tatuażu już nie ma. Być może Pete, usuwając tatuaże, chciał definitywnie zakończyć rozdział swojego życia, w którym obecna była Kim?

Przypominamy, że ostatnio również Travis Barker zrobił sobie ogromny tatuaż zadedykowany siostrze Kim – Kourtney Kardashian. Oby w jego przypadku nie skończyło się to tak samo, jak u Pete’a…