Jak obliczyć numerologię partnerską?

Numerologia to dziedzina ezoteryki, która, na podstawie daty urodzenia, określa cechy charakteru i tendencje danej osoby. Twoja cyfra pokazuje, na jakich falach nadajesz i jaką wydzielasz energię. Według tej wiedzy, ma ona realny wpływ na ścieżkę twojego życia.

Twoja cyfra numerologiczna może określać również, jakie masz w życiu potrzeby, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Pokazuje, czego szukasz w relacji z drugą osobą, oraz jakie masz podejście do związków i rodziny. To wszystko ma sprawiać, że osobom, które trafnie dobrały się numerologicznie, będzie o wiele prościej stworzyć stabilny i trwały związek. Pamiętaj jednak, że numerologia to niewinna zabawa, która może trafnie zwrócić uwagę na charakterystyczne cechy twoje i twojego partnera. To, że nie jesteście “idealnym” dopasowaniem, nie musi mieć żadnego realnego wpływu na twój związek!

Jak obliczyć cyfrę numerologiczną twoją i twojego partnera?

1. Zapisz swoją dokładną datę urodzenia (na przykład 12.01.1992)

2. Dodaj po kolei wszystkie cyfry twojej daty urodzenia do siebie (1 + 2 + 0 + 1 + 1 + 9 + 9 + 2 = 25)

3. Jeśli uzyskasz liczbę dwucyfrową, dodaj obie cyfry do siebie (2 + 5 = 7)

4. Wynik oznacza twoją cyfrę numerologiczną (osoba urodzona 12.01.1992 będzie numerologiczną siódemką)

Zobacz także:

5. Czynność powtórz z datą urodzenia swojego partnera.

6. Gotowe! Już wiesz, jakimi jesteście numerami.

Żeby poznać swoje cechy numerologiczne i sprawdzić, czy do siebie pasujecie, przeczytaj odpowiednie akapity poniżej!

Numerologia partnerska - 1

Numerologiczne jedynki to osoby charyzmatyczne, otwarte i tryskające energią. Ze względu na swoją pewność siebie i umiejętność wyróżniania się w tłumie, często przyjmują w życiu pozycje liderskie. Związek z numerologiczną jedynką będzie pełen wrażeń i niezapomnianych aktywności. W ich życiu nie ma miejsca na nudę, są ambitne i samowystarczalne.

Najlepszym dopasowaniem dla numerologicznej 1 będzie stworzenie relacji z… drugą 1. Przy takim połączeniu, obie osoby będą dążyły do mocnego i stabilnego związku, opartego na wspólnym wsparciu i zaufaniu. Problemem może być silna potrzeba dominacji, która w niektórych przypadkach może przekształcić się w rywalizację między partnerami. Jednak ze względu na otwartość i bezpośredniość numerologicznych 1 w kontaktach z innymi, tego typu konflikty zazwyczaj szybko rozwiązują się, podczas szczerych rozmów.

Jedynki najlepiej dogadają się z 1, 3, 5, 7. Nie powinny mieć problemu ze stworzeniem relacji z 6, 8 i 9. Związek z 2 i 4 może się udać, będzie jednak wymagał dozy poświęceń i kompromisów.

Numerologia partnerska - 2

Numerologiczne dwójki są stworzone do budowania relacji z drugą osobą. Są wrażliwe, mają analityczny umysł i starają się zrozumieć otaczający świat na bardzo głębokim poziomie. Dwójki świetnie sprawdzają się jako dyplomaci, są empatyczne i mają naturalny dar rozwiązywania konfliktów. W relacji romantycznej, dwójki są do bólu lojalne i oddane swojemu partnerowi. Bardzo dobrze odnajdują się w związku z drugą osobą, nie są typem samotników. Stawiają potrzeby swojej drugiej połówki ponad swoimi, jeśli darzą kogoś uczuciem, “skoczą za tą osobą w ogień”.

Dwójka świetnie odnajdzie się w relacja romantycznej z numerologiczną 4. Oba te numery mają silną potrzebę bezpieczeństwa i stabilności w związku, chętnie stworzą dom rodzinny, który będzie ważnym obszarem ich życia. Dwójka będzie mogła liczyć na wsparcie i oddanie 4. Problemem, na który mogą natrafić te numery, jest silna potrzeba okazywania emocji 2. Czwórka, nie aż tak chętna do uzewnętrzniania swoich uczuć, może poczuć się momentami przytłoczona.

Dwójkom najłatwiej będzie stworzyć związek z 2, 4, 6, 8. Dogadają się też z 3, 6, 9. Stworzenie relacji z 1, 5 i 7 może nie przyjść im aż tak naturalnie.

Numerologia partnerska - 3

Trójki to numerologiczne lekkoduchy. Są ciekawe świata, optymistyczne i zarażają energią. Trójki żyją chwilą, są bardzo entuzjastycznie nastawione do otoczenia i innych osób. Często wybierają kreatywne i freelance’owe zawody. Łatwo i szybko wchodzą w nowe relacje, zdarza im się jednak tak samo szybko stracić zainteresowanie swoim partnerem. Związek z numerologiczną 3 będzie ciągłym poszukiwaniem przygód i odkrywaniem nowego.

Najbardziej sprawdzonym wyborem dla trójek będzie związek z numerologiczną 6. Osoby z tymi numerami często naturalnie łączą się w pary, jest między nimi bardzo intensywna chemia i przyciąganie. Szóstki zapewnią trójkom potrzebne wsparcie i motywację w wykonywaniu pomysłów oraz planów, a dodatkowo wprowadzą do relacji odrobinę stabilności. Entuzjastyczne trójki będą motywowały szóstki do działania i podtrzymywały wysoki poziom energii w związku. To połączenie do zgrany duet, który świetnie się dopełnia.

Najlepszym dopasowaniem dla 3 będą 1, 3 i 6. Bez problemu wejdą w relację z 2, 5 i 9. Związek z 4, 7 i 8 może natrafić na przeszkody.

Numerologia partnerska - 4

Czwórki to numerologiczni tradycjonaliści. Osoby urodzone pod tym numerem twardo stąpają po ziemi, są praktyczne i pracowite. Chętnie wybierają odpowiedzialne i szanowane społecznie zawody, najczęściej związane z nauką lub rzemiosłem. Numerologiczne czwórki to osoby silne i stabilne, chętnie wyciągające pomocną dłoń. W związku cenią sobie poczucie bezpieczeństwa i wsparcia, są stworzone do długich, stałych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu.

Związek czwórki z siódemką to naturalne i niezwykle zgodne dopasowanie. Osoby urodzone pod tymi numerami są wobec siebie bardzo lojalne, a także dążą do zbudowania solidnego fundamentu dla relacji. Czwórka skupi się na stworzeniu stabilnego i bezpiecznego domu, a szóstka zadba o rozwój duchowy i ciekawość w relacji. Problemem, na który mogą natrafić te numery, jest częsty brak namiętności i przysłowiowych “fajerwerków”, jednak jest to kwestia, nad którą można pracować.

Czwórki bez problemu stworzą relację z numerologiczną 2, 7 i 8. Dogadają się też z inną 4 i 6. Związek z 1, 3, 5 i 9 może wymagać wysiłku i pracy.

Numerologia partnerska - 5

Numerologiczne piątki nie znoszą nudy i stagnacji. To życiowi poszukiwacze przygód, z wrodzoną ciekawością świata i chęcią ciągłego przeżywania ekscytujących wydarzeń. Piątki bardzo silnie odczuwają emocje, na swojej drodze poszukują przede wszystkim zmysłowych doznań. Będą męczyć się w relacji z osobą zbyt spokojną i stabilną, ponieważ aby czuć się dobrze, potrzebują ciągłych zmian i stymulacji.

Najlepszym dopasowaniem dla numerologicznej 5 jest stworzenie relacji z 3. Osoby urodzone pod tymi numerami nie znają słowa ‘nuda’, będą dążyły do związku odpornego na rutynę, wypełnionego podróżami i nawiązywaniem nowych kontaktów. Zarówno piątki, jak i trójki, to osoby bardzo kreatywne, które zrozumieją swoją oryginalną wizję świata. W tego typu relacji mogą pojawić się jednak komplikacje związane z życiem codziennym, w sprawach takich jak gospodarowanie finansami czy dbanie o dom.

Numerologiczne piątki świetnie dogadają się z innymi 5, 7, 3 i 9. Łatwo wejdą w relację z 1 i 8. Stworzenie związku z 2, 4 i 6 będzie wymagało wielu kompromisów.

Numerologia partnerska - 6

Numerologiczne szóstki to osoby wrażliwe, ciepłe i empatyczne. Są naturalnymi domatorami, najlepiej czują się w znanym i bezpiecznym środowisku. Często stają się “głosem rozsądku” w towarzystwie, ponieważ są niezwykle odpowiedzialne i wyważone. Mają silną potrzebę bliskości, dlatego chętnie tworzą trwałe i stabilne związki. Założenie rodziny jest zazwyczaj jednym z ich życiowych priorytetów. Zbliżenie się do szóstki może wymagać trochę czasu i starania, jednak gdy osoba urodzona pod tym numerem już się przed kimś otworzy, będzie wiernym, kochającym i czułym partnerem.

Szóstka świetnie dogada się z numerologiczną 9. Osoby urodzone pod tymi numerami mają bardzo dobrze rozwiniętą empatię, dzięki czemu są w stanie zrozumieć i zaakceptować uczucia drugiej osoby. Szóstka będzie fundamentem związku, zadba o stworzenie bezpiecznej i stabilnej przestrzeni. Dziewiątka poszerzy horyzonty szóstki, doda do relacji odrobinę świeżego spojrzenia. Związek 6 i 9 będzie pełen wzajemnego podziwu i szacunku, jednak stworzenie relacji i wzajemne otworzenie się partnerów może zająć sporo czasu.

Szóstkom najłatwiej będzie stworzyć związek z 8, 3 i 9. Naturalnie przyjdą im też relacje z innymi 6, 1, 2 i 4. Dogadanie się z 7 może być problematyczne.

Numerologia partnerska - 7

Siódemki mogą wydawać się odrobinę ekscentryczne. To numerologiczni myśliciele, z otwartym i analitycznym umysłem. Uwielbiają tajemnice i rozwiązywanie zagadek, często zajmują się przewodnictwem duchowym i rozwojem osobistym. Numerologiczne siódemki to osoby dojść zamknięte w sobie, nie są szczególnie towarzyskie i chętnie do uzewnętrzniania się przed nowo poznanymi osobami. W związku są silne, stabilne i zapewniają partnerowi potrzebne wsparcie.

Numerologiczna 7 stworzy dobrą relację z 5. Osoby urodzone pod tymi numerami nie będą się ograniczać, a wspierać i rozumieć w wybranych przez nie drogach życia. Zarówno siódemki, jak i piątki, są oddane swoim pasjom i zainteresowaniom, dlatego potrzebują partnerów o dużym poczuciu niezależności, akceptujących czas tylko dla siebie. Siódemki i piątki bardzo dobrze się dopełniają, razem tworząc zgrany team.

Siódemki najlepiej dogadają się z numerologicznymi 1, 4, 5 i 7. Nie powinny mieć problemu ze stworzeniem relacji z 9. Związek z 2, 3, 6 i 8 może się udać, będzie wymagał jednak dozy poświęceń.

Numerologia partnerska - 8

Numerologiczne 8 są niezwykle ambitne. Osoby urodzone pod tym numerem często skupiają się przede wszystkim na rozwinięciu kariery zawodowej i gromadzeniu dóbr materialnych. Twardo stąpają po ziemi, wytrwale dążą do realizacji swoich celów. Ósemki to osoby dominujące, które lubią grać pierwsze skrzypce w każdej dziedzinie swojego życia. W związku mogą wymagać lekkiego podporządkowania od swojego partnera. Potrzebują osoby, która dorówna im kroku, nie będzie skupiona na błahostkach i zapewni im wsparcie w realizacji ich ambitnych założeń.

Świetnym dopasowaniem dla ósemki będzie numerologiczna 2. To “tradycyjny” model związku, w którym jedna osoba jest skupiona na tworzeniu rodziny, a druga zajmuje się dbaniem o bezpieczeństwo finansowe domu. Ósemka i dwójka są świadome i pewne ról, które obrały, dzięki czemu nie mają problemu z wzajemnym szacunkiem i wsparciem. Komplikacją, która może się pojawić, jest poświęcanie zbyt małej ilości uwagi wrażliwej i emocjonalnej dwójce.

Ósemkom najłatwiej będzie połączyć się z numerologiczną 2, 4 i 6. Dogadają się też z 5 i 1. Związek z 3, 7, 9, lub inną 8, może natrafić na przeszkody.

Numerologia partnerska - 9

Dziewiątki charakteryzują się bardzo dobrze rozwiniętą empatią i szerokim spojrzeniem na świat. To osoby utalentowane, o otwartym i analitycznym umyśle, wrażliwe i chętne do niesienia pomocy. Bardzo łatwo obdarzają inne osoby uczuciem, ale rzadko kiedy same wykonują pierwszy krok. Numerologiczne dziewiątki mają silną potrzebę niezależności, ale jeśli zdecydują się na stworzenie relacji romantycznej, obdarzą swojego partnera bezgraniczną miłością i oddaniem. Szukają osób spokojnych, wrażliwych i empatycznych, które będą wspierać je w altruistycznych zapędach.

Dziewiątka najlepiej dogada się z drugą 9. Jest to przepis na inspirujący i głęboki związek, pełen wzajemnej życzliwości i zrozumienia. Partnerzy będą poświęcać sobie dużo czasu i uwagi, a także wzajemnie stymulować się intelektualnie i planować, jak ulepszać otaczający ich świat. Problemem, na który mogą natrafić, jest wzajemna chęć zadowolenia partnera za wszelką cenę, czasem zapominając przy tym o swoich własnych potrzebach.

Numerologiczne dziewiątki stworzą najlepszy związek z inną 9, 5 i 6. Bez problemu wejdą w relację z 1, 2, 3, 7 i 8. Związek z 4 może natrafić na problemy.