Teoria i praktyka. Masa wiedzy i treningów, które pomogą wam znaleźć wspólny język i czerpać jak największą satysfakcję ze wspólnego życia, nie tylko tego seksualnego, bo intymność to szeroka działka. To wszystko znajdziecie w kolejnej już książce doświadczonej coachki intymności Agnieszki Szeżyńskiej, która jest kolejną gościnią podcastu Sekspertki.

Agnieszka Szeżyńska - kim jest?

Agnieszka Szeżyńska to certyfikowana coachką intymności i edukatorką seksualności pracująca z dorosłymi, ekspertka w zakresie płci, seksualności, psycholingwistyki i komunikacji. Agnieszka współtworzy Instytut Pozytywnej Seksualności w Warszawie. Należy też do World Association of Sex Coaches. Jej pierwsza książka, czyli „Warsztaty intymności” dedykowana pracy z własną seksualnością stała się szybko bestsellerem na naszym rynku, pomagając wielu osobom poznać swoje potrzeb i granice. Kolejną publikacją na koncie ekspertki od seksualności były „Intymne rozmowy” - karty dla par wspomagające komunikację w związku.

Podcast Sekspertki: jak budować intymność

W ostatniej książce Agnieszki Szeżyńskiej, czyli „Warsztaty intymności dla par” znajdziecie między innymi przepis na budowanie własnego intymnego
domu z pomocą filozofii współ/nie/zależności. Czym jest ta filozofia i co jest jeszcze podstawą pracy nad relacją, jak na nowo rozpalać pożądanie, jak brać odpowiedzialność za swoją seksualną satysfakcję? O tym wszystkim Agnieszka opowiada w piątym odcinku podcastu Sekspertki.
na niezależność, na branie odpowiedzialności za siebie i na wzajemne wsparcie.

Warto jeszcze raz podkreślić, że książka zawiera nie tylko pigułkę bardzo potrzebnej nam wszystkim wiedzy o relacjach i seksualności, lecz także kilkadziesiąt zadań, których rozwiązanie może być świetną wspólną przygodą, sposobem na lepsze poznanie siebie i drugiej osoby, na odkrywanie nowych seksualnych ścieżek w naszym życiu. Ekspertka podsuwa w swojej publikacji bardzo przydatne narzędzia do tego, jak mówić, by być wysłuchaną czy wysłuchanym, ale też jak słuchać uważnie, jak opiekować się emocjami, tworzyć bezpieczną przestrzeń do rozmowy o seksie. Bo ta rozmowa to podstawa. 

Podcast Sekspertki: posłuchaj rozmowy z Agnieszką Szeżyńską

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nowej publikacji Agnieszki Szeżyńskiej i posłuchać o tym, czy faktycznie musimy uczyć się komunikacji, skąd się biorą nasze blokady w komunikacji, jak pytać o zgodę, jak radzić sobie ze strachem przed oceną naszych potrzeb, czy niedopasowanie lub zanik intymności to kres relacji, koniecznie posłuchajcie podcastu poniżej lub na Spotify.

Zobacz także: