Występ Rihanny w przerwie Super Bowl było jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych tego roku. Barbadoska powróciła na wielką scenę po kilkuletniej przerwie i zafundowała swoim fanom niezłe show. Piosenkarka nie tylko zaśpiewała kilka swoich największych przebojów, jak „Diamonds” czy „Work”, ale także ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Barbadoska tego wieczoru postawiła na czerwony kombinezon, który doskonale podkreślał jej ciążowe krągłości.

Informacja o drugiej ciąży Rihanny natychmiastowo rozpaliła internet do czerwoności, a nazwisko artystki nie schodziło z czołówek gazet i portali internetowych. Jeszcze w połowie marca RiRi wystąpiła na 95. gali wręczenia Oscarów, gdzie również z dumną prezentowała swój zaokrąglony brzuszek. Od tej pory ani sama zainteresowana, ani jej ukochany, A$AP Rocky, nie zdradzali zbyt wielu szczegółów na temat kolejnego maleństwa. Wiemy jednak, że druga pociecha pary jest już na świecie. Jakiej jest płci i jakie imię otrzymało? Szczegóły do sprawdzenia poniżej. 

Rihanna urodziła drugie dziecko

W przypadku pierwszej ciąży Rihanna nie zdradzała zbyt wielu szczegółów na temat swojego stanu. Nie inaczej było i tym razem. Od momentu, gdy gwiazda muzyki pop ujawniła światu, że spodziewa się drugiego dziecka, mocno strzegła swojej prywatności. Dlatego tabloidy mogły tylko snuć przypuszczenia na temat płci przyszłego potomka czy daty porodu.

Nie było więc zaskoczeniem, że wieści o szczęśliwym rozwiązaniu do wiadomości publicznej przekazały amerykańskie media. Jak informują m.in. Page Six i TMZ, drugie dziecko Rihanny jest już na świecie.

Na razie nie ujawniono pełnego imienia maleństwa - pewne jest jedynie, że zaczyna się na literę „R”. Wiemy natomiast, że to kolejny chłopiec!

Na początku miesiąca Rihanna w tajemnicy urodziła kolejnego chłopca. Nasze źródła donoszą nam, że dziecko przyszło na świat 3 sierpnia w Los Angeles. Nie znamy jeszcze imienia dzieciaka, ale wiemy, że zaczyna się na "R" i jest to chłopiec - pisze TMZ.

Barbadoska dołączyła tym samym do gwiazd, które w ostatnim czasie zostały mamami. W tym gronie znalazły się m.in. Hilary Swank, Blake Lively czy Brenda Song. 

Pierwsza ciąża Rihanny

Przypomnijmy, że Rihanna i ASAP Rocky po raz pierwszy zostali rodzicami wiosną ubiegłego roku. Dokładnie 13 maja 2022 r. para powitała na świecie upragnionego synka, którego imienia wciąż nie znamy. O tym, jak odnajduje się w roli ojca, amerykański raper opowiedział na łamach brytyjskiego magazynu „Dazed”, niespełna miesiąc po narodzinach malucha. 

Zobacz także:

To było zdecydowanie najbardziej surrealistyczne doświadczenie w moim życiu. Zostałem wychowany tak, aby znać dziedzictwo swojej rodziny, ale przez te wszystkie lata omijało mnie prawdziwe doświadczenie. Z rodziną, która przyjeżdżała do Nowego Jorku raz na pięć lat, rozmawiałem jak dotąd tylko przez telefon. To, że zobaczyłem ich dzięki niej, jest doprawdy niesamowite. (..) Mam nadzieję, że uda nam się wychować dziecko, które będzie miało otwartą głowę i szerokie horyzonty. Człowieka, który w przyszłości nie będzie nikogo dyskryminował – przyznał. 

Rihanna i A$AP Rocky / fot. BG020/Bauer-Griffin/GC Images/Getty Images

O pierwszej ciąży Rihanny dowiedzieliśmy się na początku 2022 r., gdy piosenkarka została sfotografowana wraz z ukochanym na ulicy Nowego Jorku. Największą uwagę przykuł wówczas mocno zaokrąglony brzuszek gwiazdy. RiRi miała na sobie różową kurtkę puchową, odsłaniającą brzuch., spektakularną biżuterię z kamieniami oraz jeansy z dziurami.

Rihanna i A$AP Rocky zaczęli się spotykać w 2020 roku. Niespełna rok później, w rozmowie z magazynem „GQ”, amerykański raper oficjalnie potwierdził, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń – nazywając ukochaną „miłością swojego życia”​​​. Zakochani po raz pierwszy pojawili się na czerwonym dywanie razem podczas MET Gali 2021.