To, że Selena Gomez ma do siebie ogromny dystans wiemy nie od dziś. Kochamy ją za to, że potrafi być „normalna” i utożsamia się ze swoimi fankami. Nie idealizuje swojego życia, a wręcz przeciwnie – pokazuje, jak jest naprawdę. Wokalistka dość często podejmuje temat swojego życia uczuciowego. Jednak nie opowiada ona z kim się spotyka, a bardziej, że cały czas jest… singielką. W internecie pojawiło się już kilka nagrań, na których 31-latka w żartobliwy sposób informuje swoich fanów, że nadal nie znalazła miłości. Teraz nie było inaczej. Zobaczcie, co powiedziała.

Selena Gomez znowu żartuje ze swojego życia miłosnego. Jej TikTok stał się viralem

Na TikToku pojawiło się sześciosekundowe nagranie, na którym widzimy Selenę informującą nas o swoim życiu uczuciowym. Artystka rusza ustami do jednego z popularnych w aplikacji dźwięków.

Zgadnijcie, kto ma chłopaka? – brzmi początek – Nie ja, b*tch! Bądźcie bezpieczni! – odpowiada gwiazda sama sobie.

Na wspomnianym wideo Selena pokazuje nam się w naturalnej, casualowej wersji – białym swetrze i dwóch warkoczach, które dodają uroku całemu filmikowi. I o to chyba chodziło. TikTok ma już ponad 3 miliony polubień, a w komentarzach fanki i fani porównują swoją idolkę do Alex Russo, czyli postaci granej przez Gomez w serialu Disney Channel, „Czarodzieje z Waverly Place”.

ALEX RUSSO IS BACK.

Jej osobowość na jednym filmiku.

Cudowna.

Prawdziwa definicja Alex Russo.

Jesteś totalnym moodem – czytamy.

Selena, my też cię kochamy!

Selena Gomez – związki

Najbardziej znanym związkiem piosenkarki był ten z Justinem Bieberem. Para była ze sobą (z przerwami) przez wiele lat. Niektórzy nadal nie mogą pogodzić się z tym, że ich ulubieńcy się rozstali, a wokalista ułożył sobie życie z Hailey.

Po Justinie, Selena była jeszcze między innymi z Orlando Bloomem, Zeddem, Charliem Puthem czy The Weekndem. W 2022 roku artystka (podobno) spotykała się z Bradem Peltzem, czyli bratem jej przyjaciółki – Nicoli Peltz Beckham, a także z Drew Taggartem, czyli ½ duetu The Chainsmokers. W marcu do mediów wpłynęła informacja, że Selena ma nowego chłopaka, a mianowicie Zayna Malika. Para podobno była widziana, jak trzyma się za ręce. Żadna z tych relacji nie została nigdy oficjalnie potwierdzona. Co więcej, przez cały czas Gomez zapewniała (właśnie za pośrednictwem TikToka), że jest singielką.

Jeśli chcecie dokładniej poznać byłych partnerów Seleny, to przeczytacie o nich w artykule poniżej.

Zobacz także: