Czy można wyśnić sobie pieniądze? Na pewno zastanawiamy się za każdym razem, kiedy śni się nam gruby plik banknotów, jaki ktoś podrzucił nam pod drzwi lub historia, że dostajemy spory spadek po tajemniczym wujku z drugiego końca świata. Czy jednak pieniądze w śnie zawsze oznaczają, że wydarzy się coś dobrego i co więcej, będzie to miało związek z powiększeniem się stanu naszego konta? Niestety nie, dlatego warto wiedzieć, co sennik mówi na temat pieniędzy w naszych snach.

Sennik: co oznacza sen o pieniądzach?

Mówią, że pieniądze szczęścia nie dają. Ale każdy rozsądnie myślący człowiek wie, że to nieprawda. Jak to jednak wygląda ze snami o pieniądzach? Tak jak w życiu, wszystko zależy od kontekstu, w jakim się one pojawiają. Nie istnieje więc jedna uniwersalna interpretacja pieniędzy pojawiających się we śnie. Sennik interpretuje je jednak bardzo często jako symbol materialistycznego podejścia do życia, czyli to, ile mamy na koncie, jest często ważniejsze od takich wartości, jak rodzina czy miłość. A dokładniej?

Sennik: zdrada. Co oznacza sen o zdradzie?

Sennik: pieniądze w gotówce

Jak rozumieć sen, w którym mamy do czynienia z pieniędzmi w gotówce? Jeśli dobrze je widać to oznacza, że szykują się jakieś niespodziewane wydatki. Z kolei brzęk moment może oznaczać wiadomości, na jakie powinniśmy się przygotować. Niestety, niekoniecznie dobre. Znacznie bardziej pozytywne znaczenie ma znalezienie monety. Oznacza to, że w najbliższym czasie na naszej drodze stanie ktoś wyjątkowymi, z kim mamy szansę zbudować szczęśliwy stabilny związek. Może się zdarzyć, że przyśni się nam kasa fiskalna. Wypełniona monetami także oznacza związek i to z bardzo majętną osobą.

Pieniądze w banknotach oznaczają natomiast jakiś jasny cel do wykonania, coś, co będzie przynosiło wiele korzyści, także materialnych. Mogą również oznaczać rozwiązanie problemu, z jakim od dawna się borykamy. Niekoniecznie dobrze wygląda we śnie liczenie banknotów, bo to zapowiada zmiany na gorsze. Utrata banknotów również zwiastuje nieszczęścia i kłopoty.

Sennik: ciąża. Co oznacza sen o ciąży?

Sennik: znaleźć pieniądze

W życiu znalezienie pieniędzy tylko pozornie oznacza szczęście. Bo bardzo często sprowadzić na nas wiele kłopotów. Sennik interpretuje to głównie w pozytywnym znaczeniu. Znalezienie pieniędzy we snie oznacza, że spotka nas coś dobrego, może być to wygrana lub przypływ gotówki. Kiedy znajdujemy we śnie pieniądze, to oznacza, że wkrótce coś zmieni się w naszym życiu uczuciowym. I to będą tylko i wyłącznie zmiany na dobre. Sny z liczeniem pieniędzmi są dobrą wróżbą w sytuacji, kiedy mamy do podjęcie trudne decyzje, także te finansowe. Mogą nas utwierdzić w przekonaniu, że wszystko skończy się dobrze.

Jak powinniśmy rozumieć sen, w którym to nie my, a ktoś inny znajduje pieniądze? Niech to zmotywuje nas do przeanalizowania pewnych spraw, być można od dawna odkładanych na dalszy plan. Im bardziej będą się w nas kumulować negatywne emocje, a my będziemy przez to popadać w konflikty z innymi, trudno liczyć na pozytywne rozwiązanie.

Sennik: wygranie pieniędzy

Kiedy śni nam się, że wygrywamy pieniądze, to niekoniecznie dobrze. To może zwiastować falę rozczarowań i niepowodzeń. Uważajcie!

Sennik: pożyczanie pieniędzy

Pożyczanie pieniędzy we śnie ostrzega nas, abyśmy kontrolowali swoje wydatki, ale nie tylko. Tak powinniśmy interpretować sny, w których to prosimy kogoś o wsparcie finansowe. Jeżeli z kolei my pożyczamy komuś gotówkę we śnie, nie nastawiajmy się zbyt pozytywnie – może to oznaczać straty i spore zobowiązania.

Sennik: kradzież pieniędzy

Sennik mówi, że kiedy kradniemy pieniądze we śnie, w życiu możemy ponieść tego konsekwencje. A dokładniej stratę, zarówno dóbr materialnych, ale i wszystkiego innego, na czym nam bardzo zależy.

Sennik: seks. Co oznaczają sny o seksie?