Sen o pracy sprawił, że obudziłaś się z krzykiem? Zastanawiasz się, co oznacza marzenie senne, w którym wypełniasz swoje obowiązki zawodowe, zlecasz komuś wykonanie jakiegoś zadania albo szukasz nowej posady? Sennik podaje różne interpretacje. Jeśli chcesz poznać znaczenie swojego snu o pracy, koniecznie zwróć uwagę na szczegóły. I nie martw się. Praca w marzeniu sennym w zdecydowanej większości przypadków oznacza coś dobrego, m.in. poprawę sytuacji finansowej. Szczegółową interpretację znajdziesz poniżej.

Sennik: praca

Jeśli pracujesz we śnie, to raczej nie masz powodów do obaw. Według sennika, czeka cię zastrzyk gotówki albo dodatkowe obowiązki (aby poznać dokładne znaczenie marzenia sennego, warto zwrócić uwagę na swoją obecną sytuację, przeanalizować ją i wyciągnąć odpowiednie wnioski). Zysk zwiastuje także sen, w którym zlecasz komuś wykonanie jakiejś pracy.

Śniło ci się, że szukasz nowej pracy? Tego rodzaju marzenie senne może okazać się bardzo stresujące. Bez obaw. Sen, w którym szukasz nowej pracy nie oznacza, że faktycznie zostaniesz zwolniona, będziesz musiała zmienić miejsce zatrudnienia albo czeka cię przebranżowienie. Wręcz przeciwnie. Według sennika, unikniesz problemów w sferze zawodowej. Inna interpretacja mówi, że twoja sytuacja finansowa może się pogorszyć. Ale spokojnie. W tym wypadku chodzi bowiem o chwilowe problemy.

Sennik: praca w nocy, praca na nocną zmianę

Praca w nocy – co na to sennik? Potraktuj to jako pewnego rodzaju sygnał alarmowy. Weź się w garść, zacznij się bardziej przykładać do wykonywania codziennych obowiązków i nie odkładaj niczego na później. Jeżeli zaczniesz się starać, to z całą pewnością zostanie do dostrzeżone przez pracodawcę, a następnie docenione. Bądź wytrwała, a według sennika wszystko będzie w porządku.

Sennik: myszy. Co oznacza sen o myszach? >>>

Sennik: praca w sklepie

Często miewamy sny, w których pracujemy w sklepie. Co to oznacza? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w senniku. Jak się okazuje, sen, którego „akcja” rozgrywa się w sklepie można interpretować na kilka sposobów. Po raz kolejny należy zwrócić uwagę na szczegóły. Jeżeli w rzeczywistości jesteś pracowniczką sklepu, to znaczy, że często się poświęcasz, zależy ci na dobru innych osób (bliskich i nie tylko). Sen o pracy w sklepie może oznaczać również spory zastrzyk gotówki. Ale uwaga, bo w senniku możecie natrafić na jeszcze jedną interpretację. Praca w sklepie można oznaczać bowiem niezadowolenie z życia.

Śniło ci się, że pracujesz w sklepie, ale w rzeczywistości wykonujesz zupełnie inny zawód? Wiemy, co to oznacza! Prawdopodobnie dostałaś szansę od życia, jednak boisz się z niej skorzystać. Szereg różnych produktów spożywczych na sklepowych półkach oznacza wachlarz możliwości.

Sennik: pieniądze. Co oznacza sen o pieniądzach? >>>

Sennik: praca fizyczna – co oznacza sen o pracy w polu albo sen o pracy na budowie?

Jeśli śniło ci się, że pracujesz fizycznie, to znaczy, że dokonujesz złych wyborów. Przygotuj się również na wysiłek (psychiczny bądź fizyczny). Chcąc poznać dokładne znaczenie swojego marzenia sennego, weź pod uwagę miejsce wykonywanej pracy albo jej charakter. Co oznacza sen o pracy w polu? Wszystko wskazuje na to, że już niedługo zaspokoisz swoje potrzeby. I to właśnie dzięki ciężkiej pracy. Twój trud zostanie nareszcie wynagrodzony (finansowo albo w inny sposób). W nieco inny sposób interpretuje się sen o pracy fizycznej na budowie. Tego typu marzenie senne symbolizuje wytrwałość i dążenie do celu. Sennik nie tłumaczy natomiast, czy w tym wypadku trud, który wkładasz w pracę, zostanie doceniony czy wręcz przeciwnie. Warto wspomnieć także o znaczeniu snu o pracy w magazynie lub fabryce. Jeśli doświadczyłaś tego rodzaju marzenia sennego, spodziewaj się rozmowy, która odmieni twoje życie, poprawi twoją sytuację.

Sennik: praca biurowa, praca w biurze

Co mówi sennik o pracy biurowej? Spieszymy z odpowiedzią! Niestety nie będzie ona zbyt przyjemna. Marzenie senne, w którym pojawia się praca biurowa, może oznaczać, że już niedługo będziesz musiała stawić czoło różnym nieprzyjemnościom. Poza tym praca w biurze może symbolizować także przemęczenie. Bardzo możliwe, że masz za dużo na głowie i potrzebujesz odpoczynku. Może to najwyższa pora na zmianę priorytetów?

Sennik: włosy. Co oznacza sen o włosach? >>>