Sen o włosach odzwierciedla zazwyczaj nasz stan fizyczny lub psychiczny. Co mówi sennik? Włosy zadbane to znak zdrowia, młodości i witalności. Prawdziwe marzenie senne! Podobnie jak sen o włosach długich. Oznacza on wolność, siłę, niezależność, jak również poczucie atrakcyjności. Niestety nie wszystkie sny o włosach mają pozytywne znaczenie. Przykład? Jeśli śnią wam się włosy zniszczone, prawdopodobnie macie niskie poczucie wartości. Na jakie inne aspekty warto zwrócić uwagę, śniąc o włosach? Sprawdźcie!

Sennik – obcinanie włosów

Obcinanie włosów we śnie ma kilka znaczeń. Jeżeli obcinacie swoje włosy, jesteście prawdopodobnie smutni i zatroskani. Coś wyraźnie was niepokoi. Co więcej, sen, w którym obcinacie włosy może oznaczać, że obawiacie się pewnego rodzaju straty. W przypadku, gdy ktoś obcina wam włosy we śnie, prawdopodobnie obawiacie się zniewolenia. Mieliście ostatnio sen, w którym obcinaliście komuś włosy? Uwaga! Taki sen o włosach to ostrzeżenie przed wrogami.

Sennik: czesanie włosów we śnie. Co to oznacza?

Czesanie włosów we śnie nie musi być przypadkowe! Wręcz przeciwnie. Jeżeli śniło wam się ostatnio, że czesaliście swoje włosy, macie powody do radości. Rozwiążecie bowiem jakiś problem albo pozbędziecie się pewnego problemu. Podobnie można interpretować sen, w którym czeszecie włosy kogoś innego. Oznacza to, że już niedługo pomożecie komuś rozwiązać jego problem osobisty.

Sennik: pieniądze. Co oznacza sen o pieniądzach? >>>

Sennik – wypadające włosy

Śniły wam się wypadające włosy? Sennik mówi, że naturalnie wypadające włosy – w niewielkiej ilości oznaczają energię i zdrowie. Osoby, które miewają takie sny, mogą mieć pewność, że pozostaną w świetnej kondycji aż do późnej starości. Mamy złą wiadomość dla tych, którym śniło się, że ich włosy wypadają garściami lub z powodu choroby. Zwiastuje to pogorszenie stanu zdrowia albo problemy finansowe. Takie marzenie senne powinno być nie tyle ostrzeżeniem, co zachętą do zadbania o siebie. Możecie zwrócić również uwagę na to, jak zarządzacie swoimi pieniędzmi – ile i na co wydajecie pieniędzy.

Farbowanie włosów – sennik

Farbowane włosy we śnie to ostrzeżenie przed kłamcami, którzy cię otaczają. Pomyślcie, czy nikt wami nie manipuluje! Według innych senników, farbowanie włosów we śnie sugeruje, że skupiacie się na rzeczach, na które nie macie już wpływu. W takich wypadkach warto zastanowić się, czego chcemy od życia i skupić się na priorytetach.

Sennik – włosy blond, włosy czarne we śnie

Niezwykle istotny jest również kolor włosów, które wam się śnią! Blond włosy we śnie to symbol niestabilności. Natomiast sen o włosach czarnych to kolejne marzenie senne, którego interpretacja wiąże się ze stanem naszego zdrowia. Czarne, ale lśniące i zadbane włosy we śnie, to dobry znak. Nie macie powodów do zmartwień. Problemy pojawiają się, gdy czarne włosy we śnie są matowe, przesuszone albo zniszczone. Prawdopodobnie brakuje wam niektórych witamin – czas wybrać się do przychodni i wykonać podstawowe badania. Warto zwrócić również uwagę na intensywność koloru włosów. Im bardziej nasycony odcień, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś nas oszukuje. Dodatkowo mogą być w waszym otoczeniu osoby, które mają wobec was niecne zamiary.

Zobacz także:

Sennik: zdrada. Co oznacza sen o zdradzie? >>>