Za nami Szaleństwo Zakupów, czyli jedna z największych akcji rabatowych w Polsce. W tym roku mogliście nie tylko skorzystać z atrakcyjnych zniżek w sklepach stacjonarnych oraz online, ale również wziąć udział w absolutnie wyjątkowych aktywnościach i atrakcjach, jakie przygotowaliśmy dla was we współpracy z Wroclavia. Sprawdźcie poniżej, co działo się we wrocławskim centrum handlowym w dniach 21-26 września 2020.

Szaleństwo Zakupów w centrum handlowym Wroclavia

Każdego dnia klienci centrum handlowego Wroclavia mogli skorzystać z porad stylistów, a także poznać ich stylowe wybory na sezon jesień-zima 2020/2021. Ta atrakcja szczególnie przypadła do gustu tym osobom, które chciały odświeżyć nieco swoją garderobę i przygotować się na najchłodniejsze miesiące w roku.

Poza tym w strefie GLAMOUR, ELLE i ELLE Man znajdowały się foto budka, w której można było stworzyć własne zdjęcie na okładkę topowego magazynu, kalejdoskop, ścianka z różowymi balonami oraz szalona garderoba, czyli unikatowa przestrzeń do zdjęć na Instagram i nie tylko. Najbardziej cool fotografie klientów centrum handlowego Wroclavia mogliście podziwiać m.in. na naszym Instagram Stories.

W centrum handlowym Wroclavia odbywały się także wyjątkowe warsztaty. We wtorek 22 września 2020 klienci galerii w stolicy Dolnego Śląska mogli sprawdzić, jak tworzy się tak zwane ogrody wertykalne. Pod okiem ekspertek udało im się „wyczarować” prawdziwe dzieła sztuki, które z całą pewnością będą stanowić niezwykłą ozdobę mieszkań, balkonów czy ogrodów. Wow!

Kolejnego dnia klienci centrum handlowego Wroclavia mogli wziąć udział w warsztatach szycia. Podczas spotkania z mentorkami Burda Style poznali m.in. tajniki krawiectwa w duchu less waste. To się nazywa warsztaty na miarę naszych czasów!

Fani szycia oraz projektowania nie mogli narzekać na nudę także w następne dni. Czwartek i piątek w centrum handlowym Wroclavia zostały zarezerwowane bowiem dla warsztatów ze zdobienia tkanin za pomocą folii termo, a także metodą sitodruku. Okazuje się, że customizowanie ubrań jest dużo łatwiejsze niż mogłoby się wydawać, a do tego bardzo przyjemne i relaksujące. Poniżej możecie zobaczyć efekty niektórych prac. Kto chciałby założyć ozdobiony w ten sposób t-shirt?

Sobota w centrum handlowym Wroclavia należała natomiast do marki ECCO. Podczas zorganizowanych przez brand warsztatów klienci mogli wykonać unikatowe zawieszki oraz inne – drobne elementy garderoby ze skóry, a także ozdobić je za pomocą maszyny do Embassingu. Co więcej, do ich dyspozycji byli eksperci, którzy tłumaczyli, jak należy pielęgnować skórę, by jak najdłużej pozostała w świetnej kondycji.

Ostatni dzień jesiennej edycji Szaleństwa Zakupów 2020 we Wroclavii to także wyjątkowe prezenty! Chcąc odebrać podarunek, należało zrobić zakupy w trzech sklepach biorących udział w akcji rabatowej we wrocławskim centrum handlowym.