Jakie są szczęśliwe liczby dla zodiakalnego Lwa? 

Lew to piąty znak zodiaku w astrologii zachodniej. Jego żywiołem jest ogień, a “planetą” – patronem, Słońce. Osoby urodzone w znaku Lwa są niezwykle ambitne, wytrwałe i komunikatywne. Wyróżniają się poprzez niezwykłą charyzmę i urok osobisty. Uwielbiają znajdować się w centrum uwagi, w swoim życiu zawsze grają pierwszoplanową rolę. Mogą być jednak lekko próżne i apodyktyczne. 

Jakie są szczęśliwe liczby dla Lwa? Najbardziej magiczną moc będą miały: 

  • cyfra 1 
  • cyfra 6
  • cyfra 7 
  • liczba 24 
  • liczba 39 
  • liczba 44 

Good tip: jeśli chcesz jeszcze dokładniej poznać przypisane ci cechy osobowości, stwórz swój własny portret numerologiczny. Astrologia połączona z numerologią jest w stanie dać nam niezwykle dużą dawkę wiedzy na temat cech naszej osobowości, wybranej przez nas ścieżki życiowej, a także naszego powodzenia w relacjach międzyludzkich i miłości! 

Szczęśliwe liczby dla Lwa: 1

Jedyna to cyfra - lider, która jest początkiem i źródłem w numerologii. Jej symbolika jest bezpośrednio związana z niezależnością i siłą charakteru. Jedynka reprezentuje urodzonych przywódców, osoby, które mają silny autorytet, znajdują się w centrum uwagi, wręcz na piedestale. To ona wyznacza drogę, wiedzie prym, podporządkowuje sobie innych. Wielkie Arkana tarota przypisały jej kartę Mag, a planetą-patronem cyfry jeden jest Merkury, który odpowiada za intelekt i komunikację. 

Jak widzimy na pierwsze rzut oka, symbolika cyfry 1 świetnie zgadza się z cechami osobowości przypisanymi dla zodiakalnego Lwa. Osoby urodzone w tym znaku są niezwykle pewne siebie, przebojowe i otwarte. Żywią się atencją, które dostają od innych, są urodzonymi przywódcami, liderami i przewodnikami. Mają silną potrzebę dominacji w grupie, przez co czasem mogą być odbierane jako despotyczne czy apodyktyczne. Jednak w większości przypadków ich wibracja idealnie zgadza się z wibracją cyfry 1. Zodiakalne Lwy powinny o tym pamiętać, kiedy będą szukać szczęśliwej liczby na dane wydarzenie czy dzień. 

Szczęśliwe liczby dla Lwa: 6 

Symbolika cyfry 6 jest powiązana z troską, opiekuńczością i współczuciem. Jej reprezentantem w Wielkich Arkanach tarota jest karta Kochankowie, która mówi o bliskich relacjach z innymi osobami, miłości i zaangażowaniu. Moc i magia cyfry 6 obraca się wokół tego rodzaju wartości. Mówi nam o potrzebie podejmowania działań w imię większego dobra, zachęca do altruizmu i zrozumienia krzywdy innych. 

Dlaczego cyfra 6 jest magiczna dla osób urodzonych w znaku Lwa? Ponieważ jej symbolika jest niezwykle spójna z cechami osobowości, przypisanymi do tego gwiazdozbioru. Mimo tego, że zodiakalny Lew może być odbierany jako przesadnie skupiony na sobie, lojalność wobec bliskich jest dla niego jedną z najważniejszych wartości życiowych. Jeśli osoba, którą Lew otoczy opieką, znajdzie się w sytuacji zagrożenia, ognisty kot bez wahania wyciągnie pazury, i będzie za nią walczył do upadłego. 

Zobacz także:

Charakter zodiakalnych Lwów i symbolika cyfry 6 emitują niezwykle podobne wibracje. Jeśli jesteś osobą urodzoną w tym znaku, zaznacz szóstkę na kuponie na loterię! 

Szczęśliwe liczby dla Lwa: 7

Siódemka to cyfra pełna tajemnic, mistycyzmu i ukrytej mocy. Już od czasów starożytnych wierzono w jej magiczne właściwości. W antycznej Grecji była cyfrą świętą i atrybutem bogów, w chrześcijańskiej biblii siódemka występuje dokładnie 77 razy. W obecnych czasach, jej symbolika związana jest z kosmosem, stworzeniem, przestrzenią, mądrością, życiem wiecznym i doskonałością. 

Symbolika cyfry 7 jest związana z poszukiwaniem doskonałości. Wielkie Arkana wiążą ją z kartą Rydwan - tarot, a planetą, która jej patronuje, jest Pluton. Siódemka jest niezwykle ambitna i skupiona na własnym rozwoju, dzięki czemu może być odbierana przez innych jako egoistyczna. Jest to spójne z charakterem zodiakalnego Lwa, który często na drodze do samorozwoju musi podejmować trudne decyzje i wybierać… siebie, bez względu na to w jaki sposób zostanie przez to oceniony przez otoczenie. Podobne wibracje, które emituje siódemka sprawiają, że z całą pewnością jest jedną ze szczęśliwych cyfr dla zodiakalnego Lwa!

Szczęśliwe liczby dla Lwa: 24 

Kolejną, szczęśliwą liczbą dla Lwa jest dwudziestka czwórka. Symbolizuje pasję, zaangażowanie i entuzjazm. Zachęca do bezgranicznej wiary w swoje umiejętności i talenty, przypomina, że każdy z nas ma nieograniczony potencjał. Liczba 24 emituje wibracje zarówno numerologicznej dwójki, jak i czwórki, dlatego jej magiczna moc oddziaływuje na nas ze zdwojoną siłą! 

Liczba 24 i zodiakalny Lew to wręcz idealne połączenie. Emitują mega podobne, niezwykle pozytywne wibracje, które zwiastują powodzenie na każdej wybranej ścieżce życiowej. Osoby urodzone w gwiazdozbiorze ognistego kota powinny o tym pamiętać, za każdym razem kiedy grają w Totolotka. 

Szczęśliwe liczby dla Lwa: 39

Symbolika liczny 39 obraca się wokół optymizmu, radości, samoekspresji, rozwoju, ambicji, komunikacji, hojności i życzliwości. Powstała z połączenia wibracji numerologicznej trójki i dziewiątki, dzięki czemu emitowana przez nią moc będzie jeszcze silniejsza. Liczba 39 jest niezwykle dobrą wróżbą, która zachęca nas do przejęcia inicjatywy, zapewnia nam oczekiwane wsparcie. 

Liczba 39 mówi nam, abyśmy pozostawili przeszłość za sobą i skupili się przede wszystkim na przyszłości. Wierzy w naszej ambicje, daje nam do zrozumienia, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie nasze marzenia. Aby to zrobić, nie możemy jednak skupiać się tylko i wyłącznie na sobie. Energia 39 przypomina nam, że powinniśmy żyć tak, aby być przykładem do naśladowania dla innych. 

Dlaczego trzydziestka dziewiątka jest szczęśliwą liczbą dla Lwa? Jej wibracje uzupełniają cechy osobowości ognistego kota zachodniego zodiaku. Liczba 39 motywuje go do działania, daje mu wsparcie i poczucie bezpieczeństwa, jednak przypomina, że wszystkim, co osiągnie, powinien się dzielić z innymi. Osoby urodzone w gwiazdozbiorze Lwa mają tendencję do zbyt dużego skupienia się na własnej osobie, i bujania w obłokach, a liczba 39 pomaga im zejść na ziemię. 

Szczęśliwe liczby dla Lwa: 44 

Liczba 44 jest spotykana stosunkowo rzadko. Według numerologii, emituje niezwykle silne wibracje, ponieważ łączy w sobie energię czwórki oraz ósemki. Kiedy się pojawia, zwiastuje sukces, bogactwo i nowe perspektywy. Może oznaczać rozpoczęcie ważnego, znamiennego etapu w życiu, a także przepowiadać, że nasza ciężka praca w końcu zostanie nagrodzona i doceniona. 

Liczba 44 symbolizuje wytrwałość i wolę walki. Reprezentuje wiarę we własne możliwości, zaangażowanie, chęć znalezienia konkretnej misji w życiu. Mówi o ogromnym potencjale, i narzędziach, które mamy w sobie, aby osiągnąć każdy wyznaczony przez nas cel. Wystarczy, że uda nam się po nie sięgnąć, i włożymy w to odpowiednią ilość siły i zaangażowania. Liczba 44 przyciąga też… bogactwo materialne, którym bardzo chętnie dzieli się z innymi. 

Pewność siebie, wola walki, wytrwałość, potrzeba wynagrodzenia to cechy, które świetnie zgadzają się z osobowością zodiakalnego Lwa. Osoby, które urodziły się w tym ognistym gwiazdozbiorze, powinny szukać wokół siebie liczby 44. Będzie dla nich niezwykle dobrym znakiem, pozytywną przepowiednią i motywacją do działania!