Dokładnie prawie rok temu Taco Hemingway wypuścił swój pierwszy merch, czyli koszulki, bluzy i gadżety związane z trasą koncertową, promującą wtedy EP-kę Szprycer. Następnie były rzeczy od Taconafide, a wczoraj pojawiła się informacja o kolejnej kolekcji. Z okazji jesiennych koncertów, które rozpoczęły się wczoraj (20 października) występem w Katowicach, raper opublikował kilka t-shirtów i bluzę z grafikami nawiązującymi do płyty Café Belga oraz Flagey EP.

Taco Hemingway Merch - koszulki i bluza, inspirowane płytą Café Belga

Merch związany z tegoroczną trasą koncertową, promującą ostatnie wydawnictwa rapera, jest dostępny na streetwear’owej stronie bludshop.com. Zamówienia można składać tylko do 28 października, a wysyłka nastąpi po 19 listopada. Sprzedaż nie będzie prowadzona podczas koncertów, dlatego to jedyna opcja, aby zaopatrzyć się w rzeczy z Taco Hemingway Merch. Kolekcja zawiera 4 różne t-shirty oraz bluzę, zaprojektowaną przez młodych artystów. Wśród nich znalazła się grafika od Beaty Śliwy, czyli Barrakuz, jednej z naszych ulubionych graficzek i ilustratorek. Jej projekt zatytułowany BELGA zdecydowanie najbardziej nam się podoba!

Taco Hemingway ma depresję? Teksty z „Flagey EP” nie pozostawiają wątpliwości >>>

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądają i jakie są ceny rzeczy z kolekcji Taco Hemingwaya

Przypomnijmy, że w ramach Café Belga Tour Taco Hemingway zagra 16 koncertów, w tym w Dublinie oraz Londynie. W niektórych miastach, m.in. w Warszawie, Gdańsku i Krakowie, wystąpi dwa razy. Większość biletów jest już wyprzedana. Komu z Was udało się zdobyć wejściówkę?