Slip dress? Garnitur założony na nagie ciało? Koronkowa lub aksamitna bielizna, body? W te walentynki lub na inną wyjątkową okazję wypróbuj rajstopy. Rajstopy? Tak. W zmysłowej odsłonie! 

Zmysłowe rajstopy na randkę

Jeśli marzy ci się wprowadzenie elementu zaskoczenia podczas (seks)randki, nie ma chyba lepszego sposobu niż rajstopy z nieoczekiwanymi i rozpalającymi wyobraźnię wycięciami. Pończochy? To już było. W tym sezonie randkowym królują cienkie czarne rajstopy, które mają dziurki / pęknięcia na pupie czy w kroku. Bez wątpienia tego typu projekty mogą być wstępem do (nomen omen) gry wstępnej i ułatwić sprawę, jeśli zamarzy ci się seks w jakimś nieoczekiwanym miejscu (oczywiście za seks w miejscach publicznych jest mandat, tak tylko przypominamy). Jakby nie było, w takich rajstopach efekt wow według nas jest gwarantowany. A wszelkie tego typu urozmaicenia potrafią doskonale podkręcić temperaturę spotkania i doprowadzić do tego, że skończy się ono niezapomnianymi wrażeniami. Już sama myśl o tym, że masz na sobie element garderoby z detalami, które są tylko i wyłącznie twoją tajemnicą (dopóki nie zechcesz jej komuś zdradzić), może sprawić, że poczujesz się wyjątkowo, pewnie a twoja erotyczna wyobraźnia zacznie pracować na najwyższych obrotach. Potraktuj zmysłowe rajstopy jak aktorski kostium i wczuj się w rolę, o jakiej zawsze marzyłaś. 

Zmysłowe modele rajstop znajdziesz między innymi w ofercie polskiej marki Fiore. Cieniutkie, subtelnie podkreślające nogi czarne rajstopy Delight z z wzorem imitującym pas i pończochy mają otwarcie w kroku. Z kolei Wild Dream to model dla osób lubiących wzory: w tym wypadku są to roślinne motywy, tajemniczy ogród z trzema małymi i intrygującymi "oczkami" na pupie. Idąc o krok dalej można pokusić się o z pozoru niewinnie wyglądające rajstopy w groszki, które mają cztery rozkoszne dziurki-łezki. Albo postawić na projekt Cute Dream z jednym dużym i zuchwałym wycięciem zwieńczonym kokardą.

Być może nie wystylizujesz rajstop z wycięciami jak Kendall Jenner (no chyba że mowa o randce w domu i kuszeniu od progu), ale możesz połączyć je z małą czarną, zarzucić na nie trencz w formie sukienki czy założyć je do garnituru z krótkimi spodenkami.

Bez wątpienia rajstopy ze zmysłowymi dziurkami idealnie wpisują się w silne obecnie trendy: eksponowania bielizny, noszenia rajstop jako elementu garderoby, który nie jest jedynie dodatkiem, a gra w stylizacji pierwsze skrzypce czy noszenia ubrań ze zmysłowymi wycięciami, stawiania na transparentne tkaniny.

Kylie Jenner / fot. Getty Images

Kendall Jenner / fot. Getty Images

Zobacz także:

Kylie Jenner / fot. Getty Images