Kolejny, siódmy już odcinek Top Model za nami. A uczestników 9. edycji programu coraz mniej. Jeden z nich pożegnał się z show po tym, jak wziął udział w niezwykle trudnej, ale i zmysłowej sesji, której okiem eksperta przyglądała się top modelka Anna Jagodzińska, szedł w pokazie po wodzie, a następnie wziął udział w nagraniach filmu modowego, przy których pomagała wielokrotnie nagradzana zawodniczka mieszanych sztuk walki, Joanna Jędrzejczyk. A wszystko to wraz z jury, czyli Joanną Krupą, Katarzyną Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim oceniała redaktor naczelna GLAMOUR, Katarzyna Dąbrowska. Co jeszcze wydarzyło się w tym epizodzie?

Top Model 9: odcinek 7. Akrobatyczna sesja zdjęciowa pod okiem Anny Jagodzińskiej. Kto poradził sobie najlepiej?

Pierwszym zadaniem w 7. odcinku Top Model 9, z jakim uczestnicy programu musieli się zmierzyć była sesja, która wymagała akrobatycznych umiejętności. W teatrze, do którego wybrali się przyszli modele i modelki, swoje umiejętności zaprezentowały im akrobatka i tancerka Agnieszka Gerlach-Stasieluk oraz aktorka i tancerka Karolina Melska, a następnie Michał Piróg przedstawił „agenta specjalnego od pozowania” Annę Jagodzińską, jedną z najlepszych rodzimych top modelek, pierwszą Polkę, która pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji magazynu Vogue.


Zobacz także: Top Model 9 – finał. Kiedy poznamy zwycięzcę lub zwyciężczynię show? Jakie nagrody otrzyma? Oto wszystko, co musicie wiedzieć o finałowym odcinku dziewiątej edycji programu
 

Za obiektywem stanął natomiast mistrz czarno-białej fotografii, doceniony w tej dziedzinie m.in. na festiwalu filmowym w Cannes Szymon Brodziak. Sesja była wyzwaniem najwyższych lotów – dosłownie, bo na wiszących szarfach, ale i w przenośni – nagrodą za najlepsze zdjęcie był udział w kampanii promującej nowy zapach Naomi Campbell. To wyróżnienie przypadło Mikołajowi Śmieszkowi oraz Weronice Kaniewskiej i to właśnie ich zdjęcie będzie częścią promocji perfum sygnowanych przez legendarną modelkę.
 


Top Model 9: odcinek 7. Pokaz z wodnym wybiegiem, a na nim faceci na wysokich obcasach

Następnie uczestnicy Top Model 9 stanęli przed kolejnym niełatwym przedsięwzięciem, w którym mieli okazję się wykazać. A zwłaszcza faceci, ponieważ na wybiegu musieli pojawić się w butach na wysokich obcasach. Dodatkowym utrudnieniem był wybieg – nietypowy, bo z wodą. W tych ponownie ekstremalnych warunkach przyszłe modelki, a zwłaszcza modeli wspierała wschodząca gwiazda polskiego modelingu Patrycja Piekarska.


Zobacz także: Top Model 9: sesja nago [WSZYSTKIE ZDJĘCIA] Gościem specjalnym Julia Wieniawa
 

Zdaniem jury bezkonkurencyjna w tym zadaniu była Patrycja Sobolewska. I tym samym zapewniła sobie immunitet, czyli mogła już spać spokojnie i nie martwić się tym, czy odpadnie podczas panelu. Specjalne wyróżnienia przyznała także Kasia Sokołowska. A mianowicie udział w jednym z jesiennych pokazów. Na profesjonalnym wybiegu pojawią się Gracja Kalibabka, Ernest Morawski oraz Weronika Kaniewska.
 

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ups, woda #topmodel #topmodelpolska #model #photoshoot #photosession #tvn #playerpl

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2020 o 1:06 PDT


Top Model 9: odcinek 7. Nagrywanie filmu modowego na sali treningowej z Joanną Jędrzejczyk i Bartoszem Bednorzem

Ostatnim wyzwaniem dla uczestników Top Model 9 w siódmym odcinku programu było nagranie filmu modowego. A trenerzy byli tym razem dopasowani do warunków, gdzie odbywało się nagranie, czyli na sali treningowej. Swoim sportowym doświadczeniem dzielili się pierwsza Polka w UFC i wielokrotna mistrzyni mieszanych sztuk walki Joanna Jędrzejczyk oraz siatkarz Bartosz Bednorz, reprezentant Polski, Olimpijczyk, a na co dzień zawodnik najlepszego siatkarskiego klubu świata, Zenit Kazań. Reżyserem był Andrzej Belina Brzozowski, fotograf mody, autor zarówno projektów komercyjnych jak i niezależnych.


Zobacz także: Top Model 9: Gracja Kalibabka i Mikołaj Śmieszek w kampanii Paprocki & Brzozowski. Zobaczcie zdjęcia!
 

Nie dla wszystkich praca przed kamerą była łatwa. Weronika, która choć jeździ konno od dziecka, więc aktywność fizyczna nie jest jej obca, ćwiczeniami na siłowni była tak wycieńczona, że musiała nie tylko zaczerpnąć świeżego powietrza, ale i tlenu z rąk ratownika. Z kolei Patrycja Sobolewska mogła liczyć na wsparcie, a nawet adorację ze strony Bartka Bednorza. Niestety nie wiemy, czy po programie umówili się na randkę, ale byłaby z nich naprawdę ładna para!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Go girl #topmodel #topmodelpolska #model #photoshoot #photosession #tvn #playerpl

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2020 o 1:28 PDT


Top Model 9: odcinek 7. Kto odpadł z programu? Uczestników oceniała również redaktor naczelna GLAMOUR, Katarzyna Dąbrowska 

To, kto najlepiej wypadł w filmie oceniało oczywiście jury, w którym oprócz Joanny, Kasi, Marcina i Dawida zasiadły także modelka Anna Jagodzińska, a także redaktor naczelna GLAMOUR Katarzyna Dąbrowska. Niestety w trakcie panelu okazało się, że kontuzji nabawiła się Maja Siwik, więc o jej dalszych losach w programie mieli zadecydować przede wszystkim lekarze. Powierzchniowy uraz biodra i uda nie wdał się Mai na tyle mocno, by musiała ona opuszczać show.
 


Najlepszym modelem w filmie został Dominic D’Angelica, który zagwarantował sobie tym miejsce w kolejnym odcinku programu. Najgorzej poszło tym, którzy trafili do zagrożonej trójki. Byli to Łukasz Bogusławski, Karolina Kuczyńska oraz Gracja Kalibabka. I to właśnie ta ostatnia zdaniem jurorów nie zapracowała na to, by trafić do kolejnego odcinka. Z opcji przywrócenia jej do show nie skorzystał Michał Piróg, co jednak nie załamało Gracji. Uczestniczka bardzo docenia, że dostała szansę bycia częścią Top Model przez te kilka epizodów i jest przekonana, że jej przygoda ze światem mody dopiero się zaczyna. O występie na pokazie jakiego domu mody marzy najbardziej? O tym dowiecie się z kwestionariusza! >>> Top Model 9: Gracja Kalibabka. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ]