Są tutaj przyszłe panny młode? Doskonale wiemy, że są! Właśnie dlatego przyjrzałyśmy się bliżej trendom, obowiązującym w modzie (i urodzie) ślubnej i wybrałyśmy najmodniejsze fryzury dla panny młodej, świadkowej oraz druhny. Inspiracji poszukałyśmy oczywiście na Instagramie. W naszej galerii znajdziecie stylowe propozycje z polskich, jak również zagranicznych salonów.

Trendy 2019: Modne fryzury ślubne dla panny młodej

Żadna ślubna stylizacja nie będzie kompletna bez odpowiednio dobranej fryzury. Ale jak znaleźć idealną? Podpowiadamy! Jeśli zdecydowałyście się na bogato zdobioną suknię ślubną (z kryształkami, efektownymi haftami lub dodatkową warstwą tiulu), to postawcie na subtelne upięcie. W trendach są również naturalne – swobodnie rozpuszczone włosy. Natomiast przyszłe panny młode, które postanowiły stanąć na ślubnym kobiercu w klasycznej i nieco bardziej uniwersalnej kreacji, mogą zaszaleć z makijażem oraz włosami. W sezonie wiosna-lato 2019 szczególnie hot są wszelkiego rodzaju spinki. W ciekawy i nietuzinkowy sposób ozdabiają włosy, a całej fryzurze (dosłownie!) nadają blasku i szyku.

Trendy 2019: Modne fryzury ślubne dla świadkowej i druhny

Świadkowe i druhny powinny kierować się tymi samymi zasadami, co panny młode. Zakładając prostą sukienkę, kombinezon lub galerię, możecie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Ale w przypadku bogato zdobionej stylizacji radzimy jednak postawić na klasyczną i lekką fryzurę. Musicie pamiętać jeszcze o jednym – najważniejszym. Ten dzień ma należeć do panny młodej. Stylizacje żadnego z zaproszonych gości nie powinny jej przyćmić.

Pamiętajcie, aby umówić się do fryzjera na próbne czesanie. Dzięki temu upewnicie się, że wymarzona fryzura pasuje do waszego kształtu twarzy. Sprawdźcie również trwałość upięcia, bądź loków – niektóre kosmyki „nie chcą” się bowiem kręcić, albo rozprostowują się po zaledwie godzinie, czy dwóch.

Makijaż ślubny – pomysły i inspiracje, jak zrobić piękny i delikatny makijaż na wesele >>>